2:1

po s.n. (2:1) (1:1, 0:0, 0:0 - 0:0)

03.09.2016, 13:30 • Arena Jugra (Chanty-Mansijsk) • Lukáš Jasoněk

Tipsport: 2.64 4.0 2.3 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Chanty-Mansijsk využil výhodu domácího prostředí a Traktor Čeljabinsk udolal 2:1 po nájezdech. O vítězství Jugry v gólově chudém utkání rozhodl Pavel Varfolomejev. (16:05:56)

Pavel VARFOLOMEJEV - 2:1

V samostatných nájezdech zvítězil tým Jugra Chanty-Mansijsk.
PAVEL VARFOLOMEJEV proměnil také svůj druhý nájezd a stal se autorem vítězného gólu.

Maxim JAKUCEŇA neproměňuje.

Konstantin PANOV netrefil mezeru mezi betony.

1. série 1:1

Igor MIRNOV proměňuje.

1. série 1:0

Samostatné nájezdy začínají.
Začnou hokejisté Jugry Chanty-Mansijsk.
Zatímco rolba připravuje ledovou plochu, trenéři vybírají hráče s dovedností nájezdů.
Ani prodloužení nebylo rozhodující, co se určení vítěze zápasu týče. Duel tak rozsoudí až disciplina zvaná samostatné nájezdy.

65:00

Prodloužení skončilo.

64:38

Do útočné třetiny vzápětí pronikl Kurjanov, ale jemu obránci nedovolili vystřelit.

64:26

Hosté si v útočném pásmu nedovedli přesně přihrát a dávají tak prostor pro kombinaci Jugře.

2:1

Branky a nahrávky: 8. Ankudinov (Radulov, Šulakov), rozh. náj. Varfolomejev – 8. Černikov