Přípravné zápasy

HC Slovan Ústí nad Labem – EHC Lausitzer Füchse

5:2

konec (1:0, 1:0, 3:2)

01.09.2016, 18:00 • Zimní stadion Ústí nad Labem, Masarykova 232, Ústí nad Labem-Bukov, Česká republika • Zdeněk Kamínek ml. (@ZdenekKaminek)

Tipsport: 1.5 5.0 4.09 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

47:34

Hosté jdou do tří! Gregor Kubail (FUC) putuje na trestnou lavici na dvě minuty za sekání.

Vyloučení celkem v zápase: 3:8.

46:42

Dominik Boháč (FUC) potrestán menším trestem za držení protihráče.

Vyloučení celkem v zápase: 3:7.

41:02

Bude se hrát znovu čtyři na čtyři. Dennis Palka (FUC) si musí odsedět dvě minuty za sekání.

Vyloučení celkem v zápase: 3:6.

40:26

Třetí přesilovka pro hosty. Vladimír Brož (UNL) míří do boxu trestoměřičů na dvě minuty za nedovolené bránění.

Vyloučení celkem v zápase: 3:5.

34:09

Popáté si dnes domácí zahrají v početní převaze. Dennis Palka (FUC) vyloučen na dvě minuty za hákování.

Vyloučení celkem v zápase: 2:5.

23:50

Charlie Jahnke (FUC) navštíví dnes podruhé trestnou lavici, tentokrát si musí odpykat menší trest za faul loktem.

Celkem TM v dnešním utkání: 4.
Vyloučení celkem v zápase: 2:4.

16:54

Poměr sil na ledě se srovná. Jaroslav Roubík (UNL) vyfasoval dvouminutový trest za hákování.

Vyloučení celkem v zápase: 2:3.

16:16

Charlie Jahnke (FUC) si počínal za hranicí pravidel, za což mu hlavní rozhodčí vyměřil dvě minuty za podražení.

Vyloučení celkem v zápase: 1:3.

13:18

Druhá přesilovka pro domácí. Maximilian Adam (FUC) potrestán menším trestem za držení protihráče.

Vyloučení celkem v zápase: 1:2.

10:33

První přesilová hra také pro Lausitzer Füchse. Petr Přindiš (UNL) si musí jít odpykat menší trest za faul kolenem.

Vyloučení celkem v zápase: 1:1.

01:00

Početní výhoda pro Slovan. Elia Ostwald (FUC) obdržel menší trest za hákování.

Vyloučení celkem v zápase: 0:1.

5:2

Branky a nahrávky: 9. Vrdlovec (Husák), 37. Merta (Poulíček, Brož), 58. Merta (TS), 60. Merta (Poulíček), 60. Moučka (Brož, Vágner) – 43. Jahnke (Hessler), 55. Heyer (Boháč, Palka)

HC Slovan Ústí nad Labem: Volke (Soukup) – Husák, Kasík, Vl. Brož, M. Vágner, Bernad, Přindiš, Macek, Hes – Vrdlovec, Roubík, J. Kloz – Poulíček, Komárek, D. Merta – Dalecký, Gengel, Moučka – Amirov, Navarra, Markulinec. Trenéři: Miroslav Mach, Tomáš Mareš.

EHC Lausitzer Füchse: Hertel (Kessler) – Parkkonen, E. Hoffmann, Geiseler, Dominik Boháč, Ostwald, Adam – Heyer, Götz, Palka – Kubail, M. Schmidt, Warttig – Swinnen, Hayes, Lüsch – Hessler, Jahnke. Trenéři: Hannu Järvenpea, Robert Hoffmann.

Rozhodčí: M. Novák, J. Volf – M. Biedermann, Janíček