3:2

po prodl. (1:1, 1:0, 0:1 - 1:0)

01.09.2016, 18:00 • Horácký zimní stadion, Jihlava • Tomáš Lysý (@tomaslysy86)

Tipsport: 1.65 4.8 3.37 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Zápas nakonec našel své rozuzlení v prodloužení, při kterém využil přesilovou hru po kombinaci Tomáše Čachotského a Adama Zemana svým druhým gólem v utkání Richard Diviš. Třebíčští tak neoplatili Dukle porážku z přípravy z vlastního ledu a Jihlava tak doma vítězí 3:2 v prodloužení. (20:48:43)

63:00

Dukla právě vstřelila branku!
Nyní již unavená trojice hostí kapitulovala. Čachotský přihrál puk před branku na Zemana, jenž byl zády k Vejmelkovi. Přesto stačil touš poslat na RICHARDA DIVIŠE, který z levého kruhu nedal Vejmelkovi pražádnou šanci a trefil polovinu volné klece. Asistence: Adam Zeman, Tomáš Čachotský.

62:33

Parádní křižný pas od Diviše dostal na pravém kruhu Čachotský, jenž ještě přihrával na Jergla, který zblízka promáchl.

62:06

Čachotský krouží s pukem v pásmu, nakonec nahrál na modrou pro Říhu a také střela tohoto hráče Dukly byla zblokována nad branku.

61:55

Ta přišla nyní, když Seman našel mezi kruhy či spíše blíže pravému kruhu Aleše Jergla. Jeho rychlá střela byla Vejmelkou zblokována do ochranné sítě.

61:41

Domácí se snaží o kombinaci při hře čtyř proti třem, ale zatím se nedostali k finální střele.

61:12

Jako první v prodloužení jde na trestnou lavici Tomáš Havránek, jenž dostává dvě minuty za vysokou hůl, které se dopustil na Davidu Kajínkovi.

Na vyloučení: 7-8.
Vyšší tresty: 1-0.

61:00

Čachotský to zkusil i podruhé, pokus jihlavské devadesátky z levého kruhu likviduje Vejmelka.

60:34

Více prostoru na ledě, to je něco pro Tomáše Čachotského. Výtěčný bruslař se dral za pukem, ale proti dvěma hráčům za branku Vejmelky neuspěl.

60:22

První šance prodloužení přišla z hokejek hostí. Milfait přihrál ze středu pásma na levý kruh pro Kuska, jehož střelu vytěsnil Škarek pravým betonem do ochranné sítě.

60:01

Třetí třetina je u konce. Hned po 61 vteřinách závěrečné dvacetiminutovky srovnal Silvester Kusko a protože přes několik vyloučení (pětiminutové na straně Dukly) se již skóre neměnilo, nastává pětiminutové prodloužení, hrané systémem tři na tři.

60:00

59:40

Lukáši Andělovi se touš zamotal mezi brusle a hokejku, proto od modré nevystřelil.

59:25

Domácí hrají opětovně v plném počtu.

59:15

Jihlava zkusila útok, který končí ofsajdem. Hra se stěhuje před Jakuba Škarka a z přesilovky hostí zbývá rovných deset vteřin.

59:00

Přesilovka Třebíče se blíží ke konci, Bílé hvězdy se přes forčeking Dukly nedokáží dostat do pásma před Škarka.

58:39

Dundáček zachytil pokus hostí o zavezení puku do pásma na své obranné modré a bleskově touš poslal dál od své klece.

3:2

Branky a nahrávky: 7. Diviš (Zeman, Čachotský), 32. Bilčík (Diviš, Zeman), 63. Diviš (Zeman, Čachotský) – 14. Zdráhal (Dolníček, Erat), 42. Kusko (Mifait)

HC Dukla Jihlava: Škarek (M. Svoboda) – Kaláb, Kajínek, Říha, Bilčík, Dundáček, Grebenyuk, Dobrovolný – Důras, Skořepa, Stoklasa – Čachotský, Zeman, Diviš – Jergl, Seman, Anděl – Březina, Jícha, Síkela. Trenér: Petr Vlk

SK Horácká Slavia Třebíč: Vejmelka (D. Svoboda) – Zdráhal, Lojek, Bartejs, Niko, Čejka, Koch, Schejbal, Chrapak – Erat, Dolníček, Zohorna – Kusko, Milfait, Psota – Wasserbauer, Havránek, Dymáček – Čech, Juráň, Paták. Trenér: Martin Sobotka

Rozhodčí: Kotlík, Polák – Rittich, Guth