Batkova střela mířil pouze do obránce před ním.

Zápas nám postupně míří do penaltového rozstřelu.

Jakub Held zkousil ohrozit Soukupa rychlou střelou, ale netrefil bránu.

Střídání v týmu FC Písek: ze hřiště odchází Šindelář, přichází Grobár.

84

Střídání v týmu FK TJ Štěchovice: ze hřiště odchází Verner, přichází Bulíř.

77

Halbich se opět pokusil o střelu z dálky, jenže ani na druhý pokus netrefuje bránu.

76

Střídání v týmu FC Písek: ze hřiště odchází Voráček, přichází Řezáč.

75

Ani Verner se nyní neprosazuje.

71

Střídání v týmu FC Písek: ze hřiště odchází Hlinka, přichází Held M..

71

Halbich z hranice vápna zamířil mimo bránu.

68

Hned dva domácí hráči se ocitli na zemi ve vápně Písku, penalta se ovšem nepíská.

68

Hlinova střela mířil mezi tři tyče, ale jeden z domácích hráčů včas blokoval jeho pokus.

67

Košata mířil z přímého kopu pouze do rukavic Rondzika.

66

Žlutou kartu dostává Řehák (FC Písek).

65

Verner skákal do centru, ale ještě před ním zasáhl Rondzik.

65

Novák mířil centrem na vzdálenější tyč, tam ovšem nestál žádný jeho spoluhráčů.

63

Velká šance domácích, Halbich těsně minul tyč.

62

Útočný faul Štěchovic vyhání domácí hráče opět mimo útočné vápno.

61

První velká šance zápasu, Voráčka vychytal ve velké šanci Soukup!

60

Střídání v týmu FK TJ Štěchovice: ze hřiště odchází Beneš, přichází Halbich.

59

Dlouhý aut Kučery do vápna se dle domácích hráčů otřel o ruku hráče Písku, nicméně rozhodčí nechává píšťalku v klidu.

55

Žlutou kartu dostává Held J. (FC Písek).

55

Další pokus měl nyní Holub, ale jeho hlavička mezi tři tyče nezamířila.

54

Žlutou kartu dostává Cienciala (FK TJ Štěchovice).

53

Šlehofer se pokusil z přímého kopu rovnou vystřelit, ale Soukup jeho pokus vyrazil.

52

Žlutou kartu dostává Jakobovský (FK TJ Štěchovice).

51

Ani ve druhém poločase zatím žádný z týmů nezaútočil nebezpečně.

46

První poločas je ve Štěchovicích minulostí a dle vývoje zápasu se skóre ani nemělo šanci změnit. Ani jeden z týmů si totiž nevybojoval vyloženou šanci. Druhý poločas odstartuje v cca 18:05.

45+1

45+1

Těsně před koncem prvního poločasu měly poslední šanci Štěchovice, jenže Košatův centr zamířil pouze do připraveného Rondzika.

44

Verner rozehrával standardku téměř na hranici velkého vápna, jeho přímý a přesný pokus však bohužel pro domácí mířil do rukavic Rondzika.

40

Novák opět exekutorem centru po faulu, nyní jeho pokus odrazil Holub.

39

Po faulu Písku rozehrával Novák, jeho centr opět hledal Kučeru, který se neprosadil do zakončení.

38

Beneš vybojoval rohový kop a exekuce se ujal Košata, který svým centrem našel Kučeru, ale ten Rondzika neohrozil.

36

Také Řehák zkusil své štěstí, jeho rána zamířila stejně jako rány spoluhráčů mimo bránu.

36

Košata pořádně prověřil Rondzika svým centrem, který mířil přímo mezi tři tyče!

34

Cienciala se pokusil skočit do centru svého spoluhráče, jenže byl tísněn obráncem a do zakončení se neměl šanci dostat.

33

Batka vybídl Vernera uličkou, ale ještě před ním stihl zakročit Sajtl.

33

Šlehoferovi střela z voleje vyloženě nesedla a svůj pokus namířil daleko od brány Soukupa.

32

Soukup musel hbitě vyběhnout, Voráček totiž málem dostihl malou domů.

31

Sajtl zkoušel štěstí z nulového úhlu, jeho pokus zamířil do boční sítě.

31

Další centr Nováka a nabídka pro Batku, ten byl zcela osamocen a neměl moc šancí uspět.

29

Novákův centr zamířil do vápna, ale i kdyby se jeden z domácích hráčů odhodlal, měl by smůlu, bylo totiž odmáváno ofsajdové postavení.

27

Rozhodčí umožnil hráčům krátkou pauzu na občerstvení, za pár okamžiků bude zápas pokračovat.

26

Oba týmy svádí velký boj na půli hřišti, k vidění zatím není vážnější akce.

20

Ukvapená střela Hlinky, který neuspěl s přízemní střelou ze střední vzdálenosti.

19

Kučerův dlouhý aut odrazil Šlehofer, následně Kučera pálil ze střední vzdálenosti, ale Rondzik opět bezchybný.

18

Nebezpečnou standardku rozehrával Písek, Řehák volil přímou střelu, která mířila těsně nad břevno.

16

Novák nečekaně namířil přihrávku do vápna, tam se sice k balonu snažili dostat spoluhráči, jenže Rondzik byl včas na svém místě.

15

Další roh pro Písek, Šindelář opět mířil do vápna, tam se k balonu dostali domácí hráči.

13

Novákovu myšlenku nevyužil ani jeden ze spoluhráčů a balon zamířil svižně do zámezí.

12

Ciencialův centr mířil do vápna na Hřebečka, ale druhý jmenovaný byl tísněn obráncem a nedokázal zakončit.

10

Beneš se pokoušel projít přes přesilu hráčů Písku a se svým pokusem neuspěl.

9

Dlouhý centr Edgeho nezamířil na spoluhráče a domácí tým se velmi lehce osvobodil.

8

Možnost rohového kopu i pro domácí, Novákův centr zakončoval Hřebeček, který přízemní střelou netrefil bránu.

5

Rohový kop Šindeláře zakončoval Edge, ale jeho nepřesný centr měl Soukup pod kontrolou.

3

Košata zkoušel střílený centr ze strany, ale jeho pokus zamířil do zámezí bez možnosti zakončení jeho spoluhráčů.

2

Dnešní utkání odstartoval domácí tým, ale výhodu stndardky nevyužil.

1

FK TJ Štěchovice:

Trenér: Zbyněk Busta.

Náhradníci: Vašák – Müller, Bulíř, Halbich, Šum.

FC Písek:

Trenér: Ondřej Prášil

Náhradníci: Coufal – Salašovič, Řezáč, Held M., Held J., Grobár.

Rozhodčí: Štěrba – Tvrdík, Aubrecht. DS: Drahoš..
Vítám Vás u online přenosu ze zápasu 3. kola ČFL, dnes budeme společně sledovat zápas mezi Štěchovicemi a Pískem. Výkop je stanoven na 17:00.

Domácí Štěchovice mají dnes co napravovat – úvodní duel sezony vyšel hráčům středočeského týmu nadmíru a bez větších obtíží vyprášili rozdílem třídy nováčka z Hořovic. Pak přišel zápas se zkušenějším a ve třetí lize ostříleným Královo Dvorem, tento zápas sice po vyrovnání Košaty ve druhém poločase mířil k penaltám, ale deset minut před koncem dokázal soupeř zásluhou Kabeleho vyhrát a i na čtvrtý domácí pokus srazit červenobílé mužstvo trenéra Busty. Pokud se dnes Štěchovice vrátí ke svým výkonům ze zápasů s ligovou Bohemkou a Hořovickem, mohli bychom sledovat velmi atraktivní zápas.

Naopak hráči z jihočeského Písku si jistě představovali start třetí ligy daleko lépe. Velmi zdařilý pohárový zápas s druholigovým Varnsdorfem, ve kterém Písek dokázal vyhrát, vystřídalo první kolo ČFL a v něm ztratil velmi nadějně vyvíjející se zápas a padl na půdě Vltavínu 2:3. Ještě větší zmar pak nastal při domácí premiéře, ta totiž skončila remízou 1:1 a následnou prohrou v penaltovém rozstřelu s Benešovem, který na papíře nefiguruje jako jeden z předních týmů třetí ligy. O motivaci tak mají postaráno nejen domácí hráči, ale také Písek.

0:0

Karty:   52. Jakobovský (STE), 54. Cienciala (STE) – 55. J. (PIS), 66. Řehák (PIS)