1:3

konec (0:1)

28.08.2016, 16:30 • Patrik Žažo sk

Tipsport: 2.5 3.5 2.35 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Zápas sa napokon skončil očakávaným výsledkom. Za hostí nastúpili viacerí hráči, ktorí majú skúsenosti s najvyššou súťažou, zatiaľ čo hostia ako nováčik nemohli mať veľké očakávania. S týmto konštatovaním sa s vami lúčim, dovidenia. (19:13:42)

90

90

FC Spartak Trnava B dal gól! FILIP TOMOVIČ pridáva aj svoj druhý gól a o víťazovi je rozhodnuté.

87

FC Spartak Trnava B dal gól! FILIP TOMOVIČ sa postavil k exekúcií penalty a premieňa.

86

Žltú kartu dostáva Hulák (ŠK Svätý Jur).

86

Žltú kartu dostáva Benes (ŠK Svätý Jur).

85

Žltú kartu dostáva Angelovič (ŠK Svätý Jur).

79

Striedanie v tíme FC Spartak Trnava B: z ihriska odchádza Yao, prichádza Traore.

69

ŠK Svätý Jur dáva gól! Domáci tréner mal šťastnú ruku a MARTIN VIKA ihneď po príchode na trávnik vyrovnáva.

68

Striedanie v tíme ŠK Svätý Jur: z ihriska odchádza Vlček, prichádza Vika.

63

Striedanie v tíme FC Spartak Trnava B: z ihriska odchádza Bališ, prichádza Gombala.

46

Striedanie v tíme FC Spartak Trnava B: z ihriska odchádza Košťál, prichádza Richnák.

46

Striedanie v tíme ŠK Svätý Jur: z ihriska odchádza Benčík, prichádza Valachovič.

46

Začal sa druhý polčas.
Po prvom polčase môžu byť šťastnejší hostia, ktorí nastúpili v silnej zostave a vedú po polčase 0:1. Nováčik súťaže bude mať čo robiť, aby nepriaznivý vývoj otočil.

45

Prvý polčas sa skončil.

35

Ani v prebiehajúcej 35. minúte domáci na brankára hostí recept nenašli, a tak platí stav 0:1.

15

FC Spartak Trnava B dal gól! Podľa očakávania sa do vedenia dostáva rezerva Spartaka. Gól strelil KOUAKOU YAO.

Vážení čitatelia, výsledok tohto zápasu vám z technických príčin prinesieme až po skončení duelu. Ospravedlňujeme sa za spôsobené komplikácie.