1:2
po s.n. (2:3) (0:0, 0:0, 1:1 - 0:0)
25.08.2016, 18:00 • TatNeft Arena • Antonín Domanický (@ADomanicky)
Tipsport: 1.75 4.5 3.7 vsaďte si na: Tipsport • Předzápasové kurzy: 1.75 - 4.5 - 3.7
Ak Bars Kazaň – Neftěchimik Nižněkamsk
1:2
po s.n. (2:3) (0:0, 0:0, 1:1 - 0:0)
Branky a nahrávky: 42. Tkačjov (Azevedo, Lukojanov) – 60. Polygalov (Sexton, Ščitov), rozh. náj. Gynge
Karty:
Neproměněná penalta:
Ak Bars Kazaň:
Garipov (Galimov) – Batyršin, Jarullin, Pajgin, Ohtamaa, Tokranov, Musin – Varnakov, Obuchov, Malychin – Azevedo, Tkačjov, Lukojanov – Žukov, Pankov, Čibisov – Popov, Glinkin, Lazarev – Sekáč.
Náhradníci:
Trenér:
Neftěchimik Nižněkamsk:
Lisutin (Chakimov) – Lekmocev, Rjasenskij, Berezin, Bryncev, Ljamin, Ščitov, Kuzmin – Gynge, Sexton, Polygalov – Kulikov, Sallinen, Koňkov – Makarov, Makarov, Zdunov – Kitarov, Stas, Chajrullin.
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Bukin, Ovčinnikov – Otmachov, Raming
Diváci:
1. třetina | ||||
14:39 | NIZ | 2 | , vysoká hůl | |
Po 1. třetině | ||||
2. třetina | ||||
20:46 | NIZ | 2 | Rjasenskij, držení protihráče | |
32:35 | KZN | 2 | Jarullin, podražení | |
34:59 | NIZ | 2+10 | Polygalov, zásah do hlavy nebo krku | |
36:55 | KZN | 2 | , příliš mnoho hráčů, odpyká Lazarev | |
39:34 | NIZ | 2 | Kitarov, držení protihráče | |
Po 2. třetině | ||||
3. třetina | ||||
41:17 | KZN | 1:0 | Tkačjov (Azevedo, Lukojanov) | |
59:48 | NIZ | 1:1 | Polygalov (Sexton, Ščitov) | |
Po 3. třetině | ||||
Prodloužení | ||||
před nájezdy | ||||
Samostatné nájezdy | ||||
NIZ | 1:2 | Gynge (rozh. náj.) | ||
po s.n. |
Novokuzněck – Chanty-Mansijsk 14:00 1:7
Novosibirsk – Barys 14:30 5:1
Omsk – Jekatěrinburg 15:00 3:1
Toljatti – Slovan 17:00 5:2
Čerepovec – Magnitogorsk • po s.n. (2:1) 18:00 3:2
Kazaň – Nižněkamsk • po s.n. (2:3) 18:00 1:2
N.Novgorod – Riga 18:05 2:0
CSKA Moskva – Čeljabinsk 18:30 3:0
Petrohrad – Ufa 18:30 7:1
Soči – Jokerit 18:30 3:2
Olomouc – Mountfield HK 17:00 3:1
Vrchlabí – Litoměřice 17:30 1:6
Litvínov – Polsko 17:30 3:1
Madeta Motor ČB – Kometa Brno 17:30 3:1
Bílina – Děčín • po s.n. (0:1) 18:00 3:4
Piešťany – SHK Hodonín 18:00 1:9
Jindř. Hradec – Pelhřimov 18:00 1:3
Kolín – Nymburk 18:00 5:5
Písek – Briançon • po s.n. (0:2) 18:00 3:4
Ústí n/L – Kladno 18:00 3:2
Technika Brno – Šumperk 18:00 2:5
Vsetín – Jastrzębie 18:00 5:1
Opava – Poruba 2011 18:00 1:3
Zlín – Zvolen 18:00 4:3
Přerov – Frýdek-M. 18:00 2:6
Oświęcim – Havířov • po s.n. (0:1) 18:00 3:4
Prostějov – Třebíč 18:00 2:4
Jiří Sekáč (KZN): čas na ledě 20:31 (20:46:02)
Richard GYNGE - 1:2
Autorem vítězné branky je RICHARD GYNGE.
5. série 2:3
5. série 2:3
4. série 2:2
4. série 2:2
3. série 2:2
3. série 2:2
2. série 1:2
2. série 1:1
1. série 0:1
1. série 0:0
65:00