IHC Králové Písek – Diables Rouges de Briançon

3:4

po s.n. (0:2) (1:2, 0:1, 2:0 - 0:0)

25.08.2016, 18:00

Ve třetí třetině jsme viděli strhující hokej. Písek vyhrál závěrečné dějství o dvě branky a postaral se pořádní drama. Nejprve na rozdíl jedné branky snížil po nařízeném trestném střílení Jakub Suchan, který parádně zavěsil pod horní tyč – 2:3. O vyrovnání se pak postaral Josef Vlk, který pohotově dorazil kotouč do branky po Sýbkově střele – 3:3. Na píseckém zimním stadionu pak bylo k vidění i prodloužení tři na tři, ve kterém měli domácí herně navrch. Jenže nabídnuté šance nevyužili a šlo se na samostatné nájezdy. V těch kralovali hosté, kteří dvěma přesnými zásahy strhli vítězství na svou stranu. Rozhodl gól Francise Droleta – 3:4. (20:28:29)

V samostatných nájezdech zvítězil tým Diables Rouges de Briançon.

FRANCIS DROLET si připisuje vítězný nájezd. Ve druhé sérii parádně vymíchal Pipka a uklidil puk k pravé tyči.