Olympijské hry - Vodní pólo (muži)

Maďarsko - Brazílie

13:4

konec (4:1, 3:0, 4:3, 2:0)

18.08.2016, 16:00 • Olympic Aquatics Stadium, Barra Olympic Park, Rio de Janeiro • O 5. - 8. místo • Tomáš Kubečka

Z mé strany je to vše. Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů! Pěkný zbytek dne! (17:11:26)
Je dobojováno! Maďarsko potvrdilo roli favorita a přehrálo domácí Brazílii 13:4! Maďaři vykročili za výhrou už v první čtvrtině, kterou vyhráli 4:1! Brazílie se soupeře držela jen ve třetí části, kterou ale prohrála 4:3! V poslední čtvrtině ještě Maďaři zvýraznili svou výhru dvěma brankami. Hrdinou utkání se stal autor čtyř branek Balazs Erdelyi! Maďarsko se tedy popere o páté místo, zatímco Brazilci musí brát pouze souboj o sedmou příčku!

32:00

Čtvrtá čtvrtina skončila!

31:44

Brazílie si bere oddechový čas!

31:44

Gól Maďarsko! Maďaři ještě v závěru utkání upravují výsledek na 13:4! Další branku přidal DENES VARGA!

31:34

Denes Varga se ještě dostal ke střele z velké vzdálenosti. Maďarským hráčem hozený míč orazítkoval tyč!

30:38

Brankář Nagy ještě vystihl nepřesnou přihrávku Brazilců před branku soupeře. Zdá se, že Maďarsko dohraje závěr zápasu s míčem.

30:12

Gabor Kis se dopustil nedovoleného zákroku. Maďarsko už závěr utkání dohrává v naprosté pohodě.

30:00

Maďarsko si bere oddechový čas!

29:31

Gabor Kis se kolem svého strážce protlačil k zakončení a dělovkou orazítkoval brankovou konstrukci!

28:29

Oneto Gomes stále nemá dost a znovu vypálil z velké dálky. Ani jeho čtvrtý pokus nekončí za zády maďarského brankáře.

28:00

Gól Maďarsko!
Válec jménem Maďarsko válcuje svého soupeře i v poslední čtvrtině! Další branku přidal GERGO ZALANKI! Maďaři vedou už 12:4!

27:42

Na druhé straně zkoušel štěstí Daniel Varga. Maďarský hráč si statistiky nevylepšil a ztroskotal na pozorném brankáři.

27:10

Jonas Crivella poněkolikáté v utkání střílel z velké dálky. Jeho rána byla nepřesná a minula branku.

26:39

Snad první akci Maďarska v poslední čtvrtině zakončoval Marton Szivos. Jeho ránu doprostřed branky zlikvidoval brazilský gólman.

26:13

Brazilci stále zůstali u míče, jenže naprosto zbytečným faulem se provinil Oneto Gomes. Maďaři mohou hrát.

25:43

Na druhé straně střílel po rychlé akci po levé straně Felipe Perrone. Jeho ránu pro změnu zablokovala obrana.

25:24

Adam Decker zkusil štěstí střelou z opravdu velké vzdálenosti. Maďarský hráč sice trefil branku, ale gólmana Brazílie nepropálil.

24:29

Tentokrát se jim ale nepovedlo přenesení hry vpřed. Jonas Crivella zachytil míč a Brazílie může plavat do útoku.