Přehled událostí na LOH Rio 2016 - 12. den
*12:00, konec
Přehled událostí na LOH Rio 2016 - 13. den
12:00, konec
Hod oštěpem - kvalifikace (muži)
01:30, konec • K. Walcott (TTO)
100 m překážek - semifinále (ženy)
01:45, konec • Vítěz: B. Rollinsová (USA)
Skok do dálky - finále (ženy)
02:15, konec • Vítěz: T. Bartolettaová (USA)
200 m - semifinále (muži)
03:00, konec • Vítěz: U. Bolt (JAM)
200 m - finále (ženy)
03:30, konec • Vítěz: E. Thompsonová (JAM)
100 m překážek - finále (ženy)
03:55, konec • Vítěz: B. Rollinsová (USA)
Desetiboj (muži)
14:30, konec • Vítěz: A. Eaton (USA)
Vrh koulí - kvalifikace (muži)
14:55, konec • Vítěz: R. Crouser (USA)
Skok do výšky - kvalifikace (ženy)
15:00, konec
Štafety 4 x 100 m - rozběhy (ženy)
16:20, konec • Vítěz: Jamajka
Štafety 4 x 100 m - rozběhy (muži)
16:40, konec • Vítěz: Spojené státy americké
400 m překážek - finále (muži)
17:02, konec • Vítěz: K. Clement (USA)
K2 1000 m - finále (muži)
14:00, konec • Vítěz: Německo
C1 200 m - finále (muži)
14:16, konec • Vítěz: J. Čeban (UKR)
K2 200 m - finále (muži)
14:40, konec • Vítěz: Španělsko
K1 500 m - finále (ženy)
15:04, konec • Vítěz: D. Kozaková (HUN)
Den druhý (ženy)
12:30, konec
Závod žen - kvalifikace
15:00, konec • Vítěz: O. Nowacká (POL)
Závod mužů - kvalifikace
19:30, konec • Vítěz: A. Lesun (RUS)
Celodenní liveblog
13:30, konec
Týmy (muži) – finále
00:30, konec • Vítěz: Čína
Do 51 kg - semifinále (ženy)
19:00, konec
Do 56 kg - semifinále (muži)
19:30, konec
Do 75 kg - semifinále (muži)
20:00, konec
Do 81 kg - finále (muži)
20:30, konec • Olympijský vítěz: Julio Cesar LA CRUZ (CUB)
10m věž (ženy) - semifinále
15:00, konec • Vítěz: J. Si (CHN)
10m věž (ženy) - finále
21:00, konec • Vítěz: Žen Čchien (CHN)
Do 49 kg - opravy, o bronz, finále (ženy)
01:00, konec • Vítěz: S. Kim (KOR)
Do 58 kg - opravy, o bronz, finále (muži)
01:00, konec • Vítěz: S. Zhao (CHN)
Do 57 kg - předkolo (ženy)
14:00, konec
Do 68 kg - předkolo (muži)
14:15, konec
Do 57 kg - čtvrtfinále a semifinále (ženy)
20:00, konec
Do 68 kg - čtvrtfinále a semifinále (muži)
20:15, konec
Závod mužů
16:00, konec • Vítěz: A. Brownlee (GBR)
Volný styl do 69 kg - finále (ženy)
*21:00, konec • Vítěz: S. Došová (JPN)
Volný styl do 53 kg - kvalifikace (ženy)
15:00, konec
Volný styl do 63 kg - kvalifikace (ženy)
15:00, konec
Volný styl do 75 kg - kvalifikace (ženy)
15:00, konec
Volný styl do 53 kg - finále (ženy)
21:00, konec • Vítěz: H. Maroulisová (USA)
Volný styl do 63 kg - finále (ženy)
21:10, konec • Vítěz: R. Kawajová (JPN)
Volný styl do 75 kg - finále (ženy)
21:35, konec • Vítěz: E. Wiebeová (CAN)
Nizozemsko - Německo
17:00, konec • 1:2ph (bro)
Belgie - Argentina
22:00, konec • 2:4 (Fin)
Maďarsko - Brazílie
16:00, konec • 13:4 (5. - 8.)
Černá Hora - Chorvatsko
17:20, konec • 8:12 (SF)
Řecko - Španělsko
20:10, konec • 9:7 (5. - 8.)
Itálie - Srbsko
21:30, konec • 8:10 (SF)