Olympijské hry - Vodní pólo (muži)

USA - Itálie

10:7

konec (2:4, 3:2, 3:1, 2:0)

14.08.2016, 20:30 • Maria Lenk Aquatics Centre • Skupina B • Adam Lacek (@laci_17)

Konečný výsledek:

USA – Itálie 10:7
(2:4, 3:2, 3:1, 2:0)

Branky: 4. a 27. Azevedo, 7. a 20. Samuels, 10. a 30. Bonanni, 18. a 24. Obert, 13. Cupido, 15. Dunstan – 1. a 14. Di Fulvio, 4. a 8. Figlioli, 8. Aicardi, 16. Bodegas, 19. C. Presciutti.

02:41

USA právě vstřelily branku!
Troufnu si říct, že Američané v dnešním zápase zvítězí! BRET BONANNI se totiž prosazuje tvrdým projektilem a rozdíl ve skóre už jsou tři branky.

05:57

Američané jdou do trháku, svou druhou branku v zápase zaslouženě střílí TONY AZEVEDO!

Stav po třetí čtvrtině:

USA – Itálie 8:7

7. a 20. Samuels, 18. a 24. Obert, 4. Azevedo, 10. Bonanni, 13. Cupido, 15. Dunstan – 1. a 14. Di Fulvio, 4. a 8. Figlioli, 8. Aicardi, 16. Bodegas, 19. C. Presciutti

00:15

Američané poprvé v zápase vedou! V početní výhodě se prosazuje ALEX OBERT!

04:14

Američané nadále udržují s Italy krok, máme znovu srovnáno! JOSHUA SAMUELS dostal přihrávku před branku a bez problémů svou šanci proměňuje!

06:47

Američané srovnávají v početní výhodě, kterou využívá ALEX OBERT!

Stav po prvním poločase:

USA – Itálie 5:6

4. Azevedo, 7. Samuels, 10. Bonanni, 13. Cupido, 15. Dunstan – 1. a 14. Di Fulvio, 4. a 8. Figlioli, 8. Aicardi, 16. Bodegas

00:04

Itálie právě vstřelila branku!
Italové ještě v úplném závěru první půle přidávají branku, početní výhodu využívá MICHAEL ALEXANDRE BODEGAS!

01:59

Máme opět srovnáno! Necelé dvě minuty před koncem první půle Američané využívají další početní výhodu, kterou zužitkoval THOMAS DUNSTAN!

02:31

Italové si berou zpátky své vedení, střelou z větší vzdálenosti se trefuje FRANCESCO DI FULVIO!

03:51

Američané využívají početní výhodu a opět dotáhli skóre na remízu! Na konci úspěšné kombinace byl LUCA CUPIDO!

06:13

Američané snižují na rozdíl jedné branky, v početní výhodě se prosazuje BRET BONANNI!

Stav po první čtvrtině:

USA – Itálie 2:4

4. Azevedo, 7. Samuels – 4. a 8. Figlioli, 1. Di Fulvio, 8. Aicardi

00:07

Italové ještě zvyšují své vedení v posledních vteřinách první čtvrtiny, ranou z dálky se trefuje PIETRO FIGLIOLI!

00:56

Italové jdou znovu do vedení, nabídnutou početní výhodu využívá MATTEO AICARDI!

01:31

Američanům zřejmě vyšel nacvičený signál při oddechovém čase, na 2:2 srovnává JOSHUA SAMUELS!

04:01

Američané rychle odpovídají, první branku v zápase zapisuje střelou z dálky TONY AZEVEDO!

04:29

Italové zvyšují svůj náskok, do úniku se dostal PIETRO FIGLIOLI a svůj kontr zakončil úspěšně!

07:17

Italové se ujímají velmi rychle vedení, v početní výhodě nejdříve nastřelil Nora tyčku, z dorážky se ale prosazuje FRANCESCO DI FULVIO!