Vítěz: L. N. Hansen (DEN)
konec
14.08.2016, 22:58 • Jan Vojkůvka (@JanVojkuvka)
Omnium - stíhačka na 4 km (muži)
Vítěz: L. N. Hansen (DEN)
konec
Rozhodčí:
Diváci:
Do 91 kg - odpolední semifinále (muži) *23:55
Nad 91 kg - odpolední předkola (muži) 00:20
Do 75 kg - dopolední předkola (ženy) 16:00
Do 56 kg - dopolední předkola (muži) 16:30
Do 60 kg - dopolední semifinále (muži) 17:45
Do 64 kg - dopolední předkola (muži) 18:00
Do 81 kg - dopolední čtvrtfinále (muži) 18:45
Do 49 kg - finále (muži) 19:40
Do 75 kg - odpolední předkola (ženy) 22:00
Do 56 kg - odpolední předkola (muži) 22:30
Do 60 kg - odpolední semifinále (muži) 23:30
Do 64 kg - odpolední předkola (muži) 23:45
1. Lasse Norman Hansen (DEN) 80
2. Roger Kluge (GER) 72
3. Mark Cavendish (GBR) 68
4. Thomas Boudat (FRA) 68
5. Elia Viviani (ITA) 64
6. Glenn O'Shea (AUS) 54
7. Fernando Gavíria Rendon (COL) 54
8. Dylan Kennett (NZL) 52
9. Tim Veldt (NED) 48
10. Sanghoon Park (KOR) 42
11. Gideoni Monteiro (BRA) 36
12. Bobby Lea (USA) 34
13. Gael Suter (SUI) 34
14. Arťom Zacharov (KAZ) 30
15. Ignacio Prado (MEX) 28
16. Chun Wing Leung (HKG) 26
17. Kazušige Kuboki (JPN) 22
18. Jasper de Buyst (BEL) 16
1. Lasse Norman Hansen (DEN) 4:14,982 OR
2. Mark Cavendish (GBR) 4:16,878
3. Elia Viviani (ITA) 4:17,453
4. Roger Kluge (GER) 4:18,907
5. Thomas Boudat (FRA) 4:19,918
6. Dylan Kennett (NZL) 4:20,180
7. Tim Veldt (NED) 4:22,856
8. Bobby Lea (USA) 4:23,942
9. Gideoni Monteiro (BRA) 4:25,808
10. Fernando Gaviria Rendon (COL) 4:26,649
11. Glenn O'Shea (AUS) 4:28,350
12. Sanghoon Park (KOR) 4:29,079
13. Chun Wing Leung (HKG) 4:29,162
14 .Ignacio Prado (MEX) 4:29,336
15. Arťom Zacharov (KAZ) 4:32,503
16. Jasper de Buyst (BEL) 4:36,246
17. Gael Suter (SUI) 4:36,674
18. Kazušige Kuboki (JPN) 4:39,889
1. Elia Viviani (ITA) 4:17,453
2. Dylan Kennett (NZL) 4:20,180
3. Tim Veldt (NED) 4:22,856
4. Bobby Lea (USA) 4:23,942
5. Gideoni Monteiro (BRA) 4:25,808
6. Sanghoon Park (KOR) 4:29,079
7. Chun Wing Leung (HKG) 4:29,162
8. Ignacio Prado (MEX) 4:29,336
9. Arťom Zacharov (KAZ) 4:32,503
10. Jasper de Buyst (BEL) 4:36,246
11. Gael Suter (SUI) 4:36,674
12. Kazušige Kuboki (JPN) 4:39,889