Přípravné zápasy staršího dorostu

HC Olomouc – Berani Zlín

3:2

po s.n. (1:0) (1:0, 1:1, 0:1 - 0:0)

12.08.2016, 12:00 • Zimní stadion Olomouc. Kapacita: 5.500 míst. • Zuzana Spurná

52:23

Marek Nesrsta si u pravého mantinelu pomohl nedovoleně a jednoho z domácích podrazil. Na dvě minuty tak musí na lavici hanby.

49:22

Kohouti si tak zahrají další přesilovku. Jáchym Kočica (ZLN) si chvíli posedí na trestné lavici za držení protihráče.

39:29

Prostřední část budou Hanáci dohrávat ve čtyřech. Na trestnou lavici míří za krosček Miroslav Skopal (OLO).

35:12

Jan Janečko (OLO) byl rozhodčím odeslán do šaten. Olomoucký útočník je potrestán za nesportovní chování.

17:45

První přesilovku si zahrají také Hanáci. Kryštof Knápek (ZLN) míří na dvě minuty na trestnou lavici.

12:30

Ševci si zahrají další početní výhodu. Dvířka na trestnou se tentokrát otevřela pro Stanislava Harabiše (OLO), který si odsedí menší trest za podražení.

03:55

První přesilovku utkání si zahrají hosté. Matouš Jurča (OLO) míří na trestnou lavici na dvě minuty za držení protihráče.

3:2

Branky a nahrávky: 9. Skopal (Holiš), 38. Štefka (Spatharis, Kalač), rozh. náj. Pěcha – 34. Nesrsta (Marek), 58. Knápek (Světlík, Zmeškal)