6:2
konec (2:0, 4:2)
11.08.2016, 16:20 • Jedenáctka, Praha • Alan Šrámek (@TramekCZ)
SV Wiler-Ersigen U21 – FBC 4CLEAN Česká Lípa
6:2
konec (2:0, 4:2)
Branky a nahrávky: 9. Schenk, 19. Rentsch, 29. Moser (Rentsch), 31. Bieger (Bürki), 33. Rentsch (Bürki), 40. Schmid (Rentsch) – 39. Vlček (Kněžour), 40. Mlejnek (Slaný)
Karty:
Neproměněná penalta:
SV Wiler-Ersigen U21:
Flury (Giger) – Laubscher, L. Moser, Mutter, Schenk, Bieger, Bürki, Herren, D. Moser, Schenkel, Schlüchter, Schubert, Siegenthaler, Affolter, Känzig, Kühl, Lastikka, Püntener, Rentsch, Schmid, Stöckli, von Pritzbuer, Wälchli
Náhradníci:
Trenér:
FBC 4CLEAN Česká Lípa:
Chyna – Bureš, Mlejnek, Slaný, Bohme, Fišer, Hájek, Hudík, Kněžour, Podrabský, Vlček, VOndráček
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí:
Diváci:
1. poločas | ||||
08:54 | SVEJ | 1:0 | Schenk | |
18:53 | SVEJ | 2:0 | Rentsch | |
Přestávka po pol. | ||||
2. poločas | ||||
20:38 | SVEJ | 2 2min | Bieger, Sekání | |
28:50 | SVEJ | 3:0 | Moser (Rentsch) | |
30:43 | SVEJ | 4:0 | Bieger (Bürki) | |
31:21 | CLA | 2 2min | Slaný, Blokování soupeřovy hole | |
32:38 | SVEJ | 5:0 | Rentsch (Bürki) | |
38:31 | CLA | 5:1 | Vlček (Kněžour) | |
39:27 | CLA | 5:2 | Mlejnek (Slaný) | |
39:51 | SVEJ | 6:2 | Schmid (Rentsch) | |
Konec |
Falun – Bulldogs 11:00 5:3
Tatran – Slovensko 11:20 5:2
Chodov – Höllviken IBF 12:00 3:0
Mladá Boleslav – Kloten 12:20 6:2
Polsko – Wiler-Ersigen 13:00 1:11
EräViikingit – Bohemians 13:00 5:1
Vítkovice – Köniz 14:00 2:3
Pardubice – Pixbo Wallenstam 14:30 3:2
Bulldogs – Tatran 16:10 4:7
Slovensko – Falun 16:30 0:8
Kloten – Chodov 17:00 3:4
Höllviken IBF – Mladá Boleslav 17:30 1:2
Bohemians – Polsko 18:00 6:0
Wiler-Ersigen – EräViikingit 18:30 1:6
Pixbo Wallenstam – Vítkovice 19:00 5:2
Köniz – Pardubice 19:30 8:4
Bohemians - NE – Bern 09:20 4:4
RIG Umeå IBF – Ne 09:20 7:3
Sveiva IB – Chodov 10:20 0:7
ELITE PRAHA – Slovensko 10:20 4:8
Ostrava – IBF Dalen 11:20 2:1
Vítkovice – Pixbo Wallenstam 11:20 3:4
ELITE PRAHA – RIG Umeå IBF 14:00 0:6
Bern – Chodov 14:00 2:5
Bohemians - NE – IBF Dalen 15:00 8:4
Vítkovice – Slovensko 15:00 1:1
Ne – ELITE PRAHA 19:00 8:1
Sveiva IB – Ostrava 19:15 0:3
Pixbo Wallenstam – RIG Umeå IBF 20:00 6:2
IBF Dalen – Chodov 20:15 1:2
31:21
20:38