FbŠ Bohemians – Polsko

6:0

konec (2:0, 4:0)

11.08.2016, 18:00 • Hala TJ Sokol Královské Vinohrady • Jan Číhal

Ode mě je to vše, za pár minut se na vás budu těšit u zápasu Vítkovice – Pixbo. (18:59:30)
Zápas je u konce. Bohemians dnes jednoznačně dominovali a porazili Polsko 5:0, za zmínku stojí mimo jiné hattrick Adama Růžka.

39:57

Polsko mohlo přece jen snížit, Kostela však svůj únik zakončil nepřesnou střelou.

39:00

Poslední minuta hry.

38:23

Na druhé straně střílel v prostoru před brankovištěm Chlebda, domácí obrana však stačila včas zasáhnout.

37:36

Bohemians právě vstřelili branku!
Matyáš Krebner našel krásnou dlouhou přihrávkou ADAMA RŮŽKA, který i přes nepříznivý úhel trefil poloprázdnou bránu a završil hattrick! Asistence: Matyáš Krebner.

36:01

Na druhé straně zahrozili po delší době Poláci, rána Pelczarskiho z levého křídla ovšem nebyla přesná.

33:20

O vítězi je sice v podstatě rozhodnuto, přesto se nadále hraje ve velmi slušném tempu.

32:48

A domácí hned vzápětí přidávají pátý zásah. Kieler posunul míček na ADAMA RŮŽKA, jenž dnes podruhé zamířil přesně. Asistence: Patrik Kieler.

32:14

Ve skrumáži před Bogdańskim se dobře zorientoval Maník, jeho ránu sice ještě dokázal polský gólman vyrazit, na sklepnutí ze vzduchu v podání MARTINA KISUGITEHO už byl však krátký. Asistence: Radek Maník.

29:02

Do dobré pozice si na pravé straně naběhl David Šimek, míček mu však při pokusu o střelu sjel po hokejce.

26:49

Hoffer si výborně natáhl míček a ze středu pole vypálil, Bogdański i přes zakrytý výhled dokázal míček vyrazit.

24:57

Růžek opět prověřil Bogdańskiho, ten ale jistým zákrokem jeho pokus chytil.

23:25

Bohemka ani při vedení o tři góly neustává v aktivitě a nadále tlačí svého soupeře.

21:37

Bohemians chvíli po pauze přidávají třetí branku. V rohu hřiště se výborně uvolnil Kieler, jenž našel před prázdnou bránou volného ADAMA RŮŽKA a ten už měl snadnou pozici. Asistence: Adam Kieler.

20:45

Lavičce Bohemians se příliš nelíbí verdikt rozhodčích, nic ale nenadělá s tím, že Polsko bude rozehrávat v rohu útočné poloviny.

20:01

První poločas je za námi. Bohemians v něm byli lepším týmem a po zásluze vedou 2:0 po gólech Skubny a Šárky. Druhá půle začne co nevidět.

6:0

Branky a nahrávky: 16. Skubna (Kusugite), 17. Šárka (Šimek), 22. Růžek (Kieler), 33. Kisugite (Maník), 33. Růžek (Kieler), 38. Růžek (Krebner)

FbŠ Bohemians: Ponomarev, Hejný, Hyršl – Bagin, Čihák, Krbec, Krebner, Křivanec, Kuncman, Kusugite, Maník, Rossi, Růžek, M. Šimek, D. Šimek

Polsko: Bogdański, Jastrzębski, Wójcikowski – Fliegner, Korpan, Lukaszewski, Sieńko Michał, Malasiewicz – Antoniak, Dalhtröm, Fijałkowski, Hamrol, Heyne, Chlebda, Kostela, Marszał, Pelczarski, Połomka, Sieńko Maciej, Turwoń, Zacher, Żyła

Rozhodčí: Sýkora, Dolanský