SPb United – Česko U19
2:9
konec (1:7, 1:2)
Branky a nahrávky: 7. Burev, 32. Zacharov (Aleksejev) – 2. Juha (Daberger), 5. Krejča (Zouzal), 7. Krejča (Zouzal), 13. Krejča (Brautferger), 14. Krejča (Brautferger), 15. Macháček (Tlapák), 17. Krejča (K. Krbec), 31. Maxa (Macháček), 36. Macháček (Juha)
Karty:
Neproměněná penalta:
SPb United:
Golubev – Zacharov, Kulikov, M. Aleksejev, Petrov, Mansurov, Ena, Petrov, Echein, Ustinov, A. Aleksejev, Žurkevič, Enikejev, Burev, Šipičin, Životkov
Náhradníci:
Trenér:
Česko U19:
Eckhardt (Hándl) – Bartoš, Bína, Brautferger, Cabejšek, Daberger, Juha, Jurdzin, Koláčný, Kolísko, K. Krbec, M. Krbec, Krebner, Krejča, Krejčíř, Macháček, Maxa, Meliš, Mühlfait, Němeček, Novotný, Pakosta, Tlapák, Zakonov, Zouzal
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí:
Diváci:
1. poločas | ||||
01:46 | C19 | 0:1 | Juha (Daberger) | |
04:41 | C19 | 0:2 | Krejča (Zouzal) | |
06:20 | C19 | 0:3 | Krejča (Zouzal) | |
06:53 | SPB | 1:3 | Burev | |
12:24 | C19 | 1:4 | Krejča (Brautferger) | |
13:35 | C19 | 1:5 | Krejča (Brautferger) | |
14:40 | C19 | 2:8 | Macháček (Tlapák) | |
16:06 | C19 | 1:6 | Krejča (K. Krbec) | |
Přestávka po pol. | ||||
2. poločas | ||||
30:33 | C19 | 1:7 | Maxa (Macháček) | |
31:48 | SPB | 2:7 | Zacharov (Aleksejev) | |
34:30 | SPB | 2 2min | Alexejev, Sekání | |
35:15 | C19 | 2:9 | Macháček (Juha) | |
39:10 | SPB | 2 2min | Burev, Blokování soupeřovy hole | |
Konec |
Falun – Bulldogs 11:00 5:3
Tatran – Slovensko 11:20 5:2
Chodov – Höllviken IBF 12:00 3:0
Mladá Boleslav – Kloten 12:20 6:2
Polsko – Wiler-Ersigen 13:00 1:11
EräViikingit – Bohemians 13:00 5:1
Vítkovice – Köniz 14:00 2:3
Pardubice – Pixbo Wallenstam 14:30 3:2
Bulldogs – Tatran 16:10 4:7
Slovensko – Falun 16:30 0:8
Kloten – Chodov 17:00 3:4
Höllviken IBF – Mladá Boleslav 17:30 1:2
Bohemians – Polsko 18:00 6:0
Wiler-Ersigen – EräViikingit 18:30 1:6
Pixbo Wallenstam – Vítkovice 19:00 5:2
Köniz – Pardubice 19:30 8:4
Bohemians - NE – Bern 09:20 4:4
RIG Umeå IBF – Ne 09:20 7:3
Sveiva IB – Chodov 10:20 0:7
ELITE PRAHA – Slovensko 10:20 4:8
Ostrava – IBF Dalen 11:20 2:1
Vítkovice – Pixbo Wallenstam 11:20 3:4
ELITE PRAHA – RIG Umeå IBF 14:00 0:6
Bern – Chodov 14:00 2:5
Bohemians - NE – IBF Dalen 15:00 8:4
Vítkovice – Slovensko 15:00 1:1
Ne – ELITE PRAHA 19:00 8:1
Sveiva IB – Ostrava 19:15 0:3
Pixbo Wallenstam – RIG Umeå IBF 20:00 6:2
IBF Dalen – Chodov 20:15 1:2
39:10
34:30