2:5
konec (1:3, 1:2)
11.08.2016, 14:00 • Tatran Střešovice • Lukáš Jasoněk
Wizards Bern Burgdorf – FAT PIPE Florbal Chodov
2:5
konec (1:3, 1:2)
Branky a nahrávky: 6. Cinaová (Baumgartnerová), 28. Simone Wyssová (Mischlerová) – 9. Řepková (Urbánková), 16. Řepková (Urbánková), 18. Plášková (Pitterlingová), 33. Urbánková (Klímová), 38. Řepková (Klímová)
Karty:
Neproměněná penalta:
Wizards Bern Burgdorf:
Baumgartnerová, Cattaneová, Cinaová, Dierksová, Garbareová, Haldimannová, Hanimannová, Häubiová, Kobelová, Krähenbühlová, Leuenbergerová, Lüscherová, Marendazová, Mischlerová, Quattriniová, Rudinová, Schürchová, Stalderová, Weberová, Simone Wyssová, Sandra, Wyssová
Náhradníci:
Trenér:
FAT PIPE Florbal Chodov:
Provázková, Ranochová – Kuchařová, Pilíková, Jiráková, Syslová, Tožičková, Tůmová, Žižková – Beránková, Jůzová, Klímová, Lacková, Plášková, Pitterlingová, Řepková, Suchá, Urbánková, Vrátná
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí:
Diváci:
1. poločas | ||||
05:55 | BER | 1:0 | Cinaová (Baumgartnerová) | |
07:40 | BER | 2 2min | Marendazová | |
08:05 | CHD | 1:1 | Řepková (Urbánková) | |
15:06 | CHD | 1:2 | Řepková (Urbánková) | |
17:56 | CHD | 1:3 | Plášková (Pitterlingová) | |
Přestávka po pol. | ||||
2. poločas | ||||
27:11 | BER | 2:3 | Simone Wyssová (Mischlerová) | |
32:13 | CHD | 2:4 | Urbánková (Klímová) | |
37:52 | CHD | 2:5 | Řepková (Klímová) | |
38:35 | BER | 2 2min | , odpyká Schürch | |
Konec |
Falun – Bulldogs 11:00 5:3
Tatran – Slovensko 11:20 5:2
Chodov – Höllviken IBF 12:00 3:0
Mladá Boleslav – Kloten 12:20 6:2
Polsko – Wiler-Ersigen 13:00 1:11
EräViikingit – Bohemians 13:00 5:1
Vítkovice – Köniz 14:00 2:3
Pardubice – Pixbo Wallenstam 14:30 3:2
Bulldogs – Tatran 16:10 4:7
Slovensko – Falun 16:30 0:8
Kloten – Chodov 17:00 3:4
Höllviken IBF – Mladá Boleslav 17:30 1:2
Bohemians – Polsko 18:00 6:0
Wiler-Ersigen – EräViikingit 18:30 1:6
Pixbo Wallenstam – Vítkovice 19:00 5:2
Köniz – Pardubice 19:30 8:4
Bohemians - NE – Bern 09:20 4:4
RIG Umeå IBF – Ne 09:20 7:3
Sveiva IB – Chodov 10:20 0:7
ELITE PRAHA – Slovensko 10:20 4:8
Ostrava – IBF Dalen 11:20 2:1
Vítkovice – Pixbo Wallenstam 11:20 3:4
ELITE PRAHA – RIG Umeå IBF 14:00 0:6
Bern – Chodov 14:00 2:5
Bohemians - NE – IBF Dalen 15:00 8:4
Vítkovice – Slovensko 15:00 1:1
Ne – ELITE PRAHA 19:00 8:1
Sveiva IB – Ostrava 19:15 0:3
Pixbo Wallenstam – RIG Umeå IBF 20:00 6:2
IBF Dalen – Chodov 20:15 1:2
38:35
07:40