3:4
konec (0:2, 3:2)
11.08.2016, 11:20 • VŠE • MCh
1. SC TEMPISH Vítkovice – Pixbo Wallenstam IBK
3:4
konec (0:2, 3:2)
Branky a nahrávky: 28. Ratajová (Klapitová), 34. Enenkelová (Halfarová), 36. Pantělejevová (Niemcová) – 1. Krupnová (Manninenová), 17. Krantzová (Krupnová), 30. Westhová (Krantzová), 34. Bobergová (Krupnová)
Karty:
Neproměněná penalta:
1. SC TEMPISH Vítkovice:
Vávrová, Kubíčková – Ďuríková, Enenkelová, Ferenčíková, Halfarová, Halfarová, Hložanková, Kiecková, Klapitová, Kociánová, Mandátová, Niemcová, Paloncyová, Pantělejevová, Pastušková, Ratajová, M. Šponiarová, Z. Šponiarová, Šupáková, Theimerová
Náhradníci:
Trenér:
Pixbo Wallenstam IBK:
Axelssonová, Linblomová – Bobergová, Krantzová, Sundbergová, Adelöwová, Ahlstrandová, Anderssonová, Berggrenová, Daielssonová, Fylkeová, Grefténová, Habib Westhová, Heed Arvidssonová, Janssonová, Krupnová, Landénová, Manninenová, Södergrenová, Wålinderová
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí:
Diváci:
1. poločas | ||||
00:40 | PWA | 0:1 | Krupnová (Manninenová) | |
16:04 | PWA | 0:2 | Krantzová (Krupnová) | |
Přestávka po pol. | ||||
2. poločas | ||||
27:09 | VIT | 1:2 | Ratajová (Klapitová) | |
29:25 | PWA | 1:3 | Westhová (Krantzová) | |
31:39 | VIT | 2 2min | Mandátová, Sekání | |
33:15 | VIT | 2:3 | Enenkelová (Halfarová) | |
33:38 | PWA | 2:4 | Bobergová (Krupnová) | |
35:20 | VIT | 3:4 | Pantělejevová (Niemcová) | |
Konec |
Falun – Bulldogs 11:00 5:3
Tatran – Slovensko 11:20 5:2
Chodov – Höllviken IBF 12:00 3:0
Mladá Boleslav – Kloten 12:20 6:2
Polsko – Wiler-Ersigen 13:00 1:11
EräViikingit – Bohemians 13:00 5:1
Vítkovice – Köniz 14:00 2:3
Pardubice – Pixbo Wallenstam 14:30 3:2
Bulldogs – Tatran 16:10 4:7
Slovensko – Falun 16:30 0:8
Kloten – Chodov 17:00 3:4
Höllviken IBF – Mladá Boleslav 17:30 1:2
Bohemians – Polsko 18:00 6:0
Wiler-Ersigen – EräViikingit 18:30 1:6
Pixbo Wallenstam – Vítkovice 19:00 5:2
Köniz – Pardubice 19:30 8:4
Bohemians - NE – Bern 09:20 4:4
RIG Umeå IBF – Ne 09:20 7:3
Sveiva IB – Chodov 10:20 0:7
ELITE PRAHA – Slovensko 10:20 4:8
Ostrava – IBF Dalen 11:20 2:1
Vítkovice – Pixbo Wallenstam 11:20 3:4
ELITE PRAHA – RIG Umeå IBF 14:00 0:6
Bern – Chodov 14:00 2:5
Bohemians - NE – IBF Dalen 15:00 8:4
Vítkovice – Slovensko 15:00 1:1
Ne – ELITE PRAHA 19:00 8:1
Sveiva IB – Ostrava 19:15 0:3
Pixbo Wallenstam – RIG Umeå IBF 20:00 6:2
IBF Dalen – Chodov 20:15 1:2
31:39