8:4
konec (7:2, 1:2)
11.08.2016, 19:30 • Podvinný Mlýn • Tomáš Matoušek, Týna Zíková (@tyn_zikova)
Floorball Köniz NLA – Sokoli Pardubice
8:4
konec (7:2, 1:2)
Branky a nahrávky: 2. Antener (Frejd), 9. Antener (Müller), 11. Schmocker (Zaugg), 13. Dumauthioz (Castrischer), 13. Zaugg (Eder), 19. Nino Wälti (Emanuel Antener), 20. Oliver Schmocker (Antener), 39. Wälti – 4. Pakosta, 6. Zozulák (Pakosta), 21. Ivo Teichman (Martin Zozulák), 34. Marek Ďopan (Přemek Pakosta)
Karty:
Neproměněná penalta:
Floorball Köniz NLA:
Körner (Eder) – Kjellman, Schmocker, Wälti, Castrischer, Herzog, Hutzli, Kuchen, Ch. Ledergerber, Müller, Antener, Dumauthioz, Frejd, Gurtner, J. Ledergerber, Maurer, Ruh, Saner, Schmocker, Zaugg
Náhradníci:
Trenér:
Sokoli Pardubice:
Levínský (13. Víšek) – Bartoš, Ďopan, Krigovský, Oubrecht, Škeřík – Brychta (C), Burian, Dlesk, Gregor, Chmelař, Janeček, Junek, Kourek, Kunt, Mědílek, Musil, Němeček, Pakosta O., Pakosta P., Petr, Šťastný, Teichamn, Zozulák
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí:
Diváci:
1. poločas | ||||
01:45 | KON | 1:0 | Antener (Frejd) | |
03:14 | PCE | 1:1 | Pakosta | |
05:22 | PCE | 1:2 | Zozulák (Pakosta) | |
08:22 | KON | 2:2 | Antener (Müller) | |
10:46 | KON | 3:2 | Schmocker (Zaugg) | |
12:10 | KON | 4:2 | Dumauthioz (Castrischer) | |
12:59 | KON | 5:2 | Zaugg (Eder) | |
13:43 | KON | 2 2min | Florian Kuchen, Bránění ve hře | |
18:02 | KON | 6:2 | Nino Wälti (Emanuel Antener) | |
18:26 | PCE | 2 2min | Jakub Burian, Bránění ve hře | |
19:47 | KON | 7:2 | Oliver Schmocker (Antener) | |
Přestávka po pol. | ||||
2. poločas | ||||
20:26 | PCE | 7:3 | Ivo Teichman (Martin Zozulák) | |
20:54 | KON | 2 2min | Kuchen, Hra vleže | |
29:05 | KON | 2 2min | Simon Gurtner, Nedovolené vrážení | |
33:10 | PCE | 7:4 | Marek Ďopan (Přemek Pakosta) | |
38:23 | KON | 8:4 | Wälti | |
Konec |
Falun – Bulldogs 11:00 5:3
Tatran – Slovensko 11:20 5:2
Chodov – Höllviken IBF 12:00 3:0
Mladá Boleslav – Kloten 12:20 6:2
Polsko – Wiler-Ersigen 13:00 1:11
EräViikingit – Bohemians 13:00 5:1
Vítkovice – Köniz 14:00 2:3
Pardubice – Pixbo Wallenstam 14:30 3:2
Bulldogs – Tatran 16:10 4:7
Slovensko – Falun 16:30 0:8
Kloten – Chodov 17:00 3:4
Höllviken IBF – Mladá Boleslav 17:30 1:2
Bohemians – Polsko 18:00 6:0
Wiler-Ersigen – EräViikingit 18:30 1:6
Pixbo Wallenstam – Vítkovice 19:00 5:2
Köniz – Pardubice 19:30 8:4
Bohemians - NE – Bern 09:20 4:4
RIG Umeå IBF – Ne 09:20 7:3
Sveiva IB – Chodov 10:20 0:7
ELITE PRAHA – Slovensko 10:20 4:8
Ostrava – IBF Dalen 11:20 2:1
Vítkovice – Pixbo Wallenstam 11:20 3:4
ELITE PRAHA – RIG Umeå IBF 14:00 0:6
Bern – Chodov 14:00 2:5
Bohemians - NE – IBF Dalen 15:00 8:4
Vítkovice – Slovensko 15:00 1:1
Ne – ELITE PRAHA 19:00 8:1
Sveiva IB – Ostrava 19:15 0:3
Pixbo Wallenstam – RIG Umeå IBF 20:00 6:2
IBF Dalen – Chodov 20:15 1:2
29:05
20:54
18:26
13:43