6:0
konec (2:0, 4:0)
11.08.2016, 18:00 • Hala TJ Sokol Královské Vinohrady • Jan Číhal
FbŠ Bohemians – Polsko
6:0
konec (2:0, 4:0)
Branky a nahrávky: 16. Skubna (Kusugite), 17. Šárka (Šimek), 22. Růžek (Kieler), 33. Kisugite (Maník), 33. Růžek (Kieler), 38. Růžek (Krebner)
Karty:
Neproměněná penalta:
FbŠ Bohemians:
Ponomarev, Hejný, Hyršl – Bagin, Čihák, Krbec, Krebner, Křivanec, Kuncman, Kusugite, Maník, Rossi, Růžek, M. Šimek, D. Šimek
Náhradníci:
Trenér:
Polsko:
Bogdański, Jastrzębski, Wójcikowski – Fliegner, Korpan, Lukaszewski, Sieńko Michał, Malasiewicz – Antoniak, Dalhtröm, Fijałkowski, Hamrol, Heyne, Chlebda, Kostela, Marszał, Pelczarski, Połomka, Sieńko Maciej, Turwoń, Zacher, Żyła
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Sýkora, Dolanský
Diváci:
1. poločas | ||||
15:33 | BOH | 1:0 | Skubna (Kusugite) | |
16:04 | BOH | 2:0 | Šárka (Šimek) | |
Přestávka po pol. | ||||
2. poločas | ||||
21:37 | BOH | 3:0 | Růžek (Kieler) | |
32:14 | BOH | 4:0 | Kisugite (Maník) | |
32:48 | BOH | 5:0 | Růžek (Kieler) | |
37:36 | BOH | 6:0 | Růžek (Krebner) | |
Konec |
Falun – Bulldogs 11:00 5:3
Tatran – Slovensko 11:20 5:2
Chodov – Höllviken IBF 12:00 3:0
Mladá Boleslav – Kloten 12:20 6:2
Polsko – Wiler-Ersigen 13:00 1:11
EräViikingit – Bohemians 13:00 5:1
Vítkovice – Köniz 14:00 2:3
Pardubice – Pixbo Wallenstam 14:30 3:2
Bulldogs – Tatran 16:10 4:7
Slovensko – Falun 16:30 0:8
Kloten – Chodov 17:00 3:4
Höllviken IBF – Mladá Boleslav 17:30 1:2
Bohemians – Polsko 18:00 6:0
Wiler-Ersigen – EräViikingit 18:30 1:6
Pixbo Wallenstam – Vítkovice 19:00 5:2
Köniz – Pardubice 19:30 8:4
Bohemians - NE – Bern 09:20 4:4
RIG Umeå IBF – Ne 09:20 7:3
Sveiva IB – Chodov 10:20 0:7
ELITE PRAHA – Slovensko 10:20 4:8
Ostrava – IBF Dalen 11:20 2:1
Vítkovice – Pixbo Wallenstam 11:20 3:4
ELITE PRAHA – RIG Umeå IBF 14:00 0:6
Bern – Chodov 14:00 2:5
Bohemians - NE – IBF Dalen 15:00 8:4
Vítkovice – Slovensko 15:00 1:1
Ne – ELITE PRAHA 19:00 8:1
Sveiva IB – Ostrava 19:15 0:3
Pixbo Wallenstam – RIG Umeå IBF 20:00 6:2
IBF Dalen – Chodov 20:15 1:2