3:4
konec (3:3, 0:1)
11.08.2016, 17:00 • Radim Sochor (@RadimSochor)
Kloten Dietlikon Jets – FAT PIPE Florbal Chodov
3:4
konec (3:3, 0:1)
Branky a nahrávky: 1. Tahmasebi (Kaartinen), 3. Reusser (Jokinen), 14. Spetsare (Jokinen) – 5. Tyl (Koutný), 18. Strachota (Pražák), 19. Dóža (Koutný), 33. Dóža
Karty:
Neproměněná penalta:
Kloten Dietlikon Jets:
Dürst P., Schlatter – Dürst Dominik, Garčar, Graf, Heller, Rajeckis, Rothmund, Steffen R., Steffen Y. – Bertschi, Bregenzer, Cathomas, Dürst Daniel, Hauser, Hottinger, Jaunin, Jokinen, Kaartinen, Müller, Reusser (C), Spetsare, Sturzenegger, Tahmasebi, Zolliker
Náhradníci:
Trenér:
FAT PIPE Florbal Chodov:
Mück (Barák) – Běloch, Bouša, Hušek, Jelínek, Jirásek, Kotlas, Pražan, Procházka, Sýkora, Dóža, Fiala, Chmelíček, Kašovský, Koutný, Maxa, Plíhal, Pražák, Strachota, Tyl, M. Vávra, T. Vávra, Vošta
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí:
Diváci:
1. poločas | ||||
00:54 | KBU | 1:0 | Tahmasebi (Kaartinen) | |
02:23 | KBU | 2:0 | Reusser (Jokinen) | |
04:38 | CHD | 2:1 | Tyl (Koutný) | |
13:44 | KBU | 3:1 | Spetsare (Jokinen) | |
17:37 | CHD | 3:2 | Strachota (Pražák) | |
18:45 | CHD | 3:3 | Dóža (Koutný) | |
Přestávka po pol. | ||||
2. poločas | ||||
32:58 | CHD | 3:4 | Dóža | |
Konec |
Falun – Bulldogs 11:00 5:3
Tatran – Slovensko 11:20 5:2
Chodov – Höllviken IBF 12:00 3:0
Mladá Boleslav – Kloten 12:20 6:2
Polsko – Wiler-Ersigen 13:00 1:11
EräViikingit – Bohemians 13:00 5:1
Vítkovice – Köniz 14:00 2:3
Pardubice – Pixbo Wallenstam 14:30 3:2
Bulldogs – Tatran 16:10 4:7
Slovensko – Falun 16:30 0:8
Kloten – Chodov 17:00 3:4
Höllviken IBF – Mladá Boleslav 17:30 1:2
Bohemians – Polsko 18:00 6:0
Wiler-Ersigen – EräViikingit 18:30 1:6
Pixbo Wallenstam – Vítkovice 19:00 5:2
Köniz – Pardubice 19:30 8:4
Bohemians - NE – Bern 09:20 4:4
RIG Umeå IBF – Ne 09:20 7:3
Sveiva IB – Chodov 10:20 0:7
ELITE PRAHA – Slovensko 10:20 4:8
Ostrava – IBF Dalen 11:20 2:1
Vítkovice – Pixbo Wallenstam 11:20 3:4
ELITE PRAHA – RIG Umeå IBF 14:00 0:6
Bern – Chodov 14:00 2:5
Bohemians - NE – IBF Dalen 15:00 8:4
Vítkovice – Slovensko 15:00 1:1
Ne – ELITE PRAHA 19:00 8:1
Sveiva IB – Ostrava 19:15 0:3
Pixbo Wallenstam – RIG Umeå IBF 20:00 6:2
IBF Dalen – Chodov 20:15 1:2