1:2 6:1, 4:6, 6:7 (1)

02.08.2016, 18:07 • Osmifinále • Vít Schück (@VitSchuck)

Tipsport: 1.7 2.05 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Já se s vámi loučím a přeji příjemný zbytek večera. (20:22:49)
Po loňském čtvrtfinále nyní končí Tereza Martincová již v osmifinále. Postup však měla velmi blízko! Po vydařeném prvním setu, kdy nedala soupeřce žádnou šanci a zvítězila 6:1 přišel druhý set, kde Ljudmila Kičenoková zvýšila aktivitu, ale nedokázala ukončit set při svém podání, ale podařilo se jí to následující gem, když mohla Martincová vyrovnat. Třetí set začal sadou třech proražených podání. Lépe na tom byla Češka, která došla s brejkem až do stavu 5:4. Mohla ukončit zápas při svém podání, ale nevytvořila si ani jeden mečbol a gem ztratila. Po zisku podání soupeřky měla ještě jednu šanci ukončit zápas na svém servisu, ale ani to nedokázala. Zápas tak musel rozhodnout tiebreak. V něm už byla jednoznačně lepší ukrajinská tenistka, která dovolila Martincové jen jediný bod.

Ljudmila Kičenoková se utká ve čtvrtfinále s vítěznou duelu Jankovičová – Bogdanová.

Konec zápasu

6:7

Je konec! Ljudmila Kičenoková využila hned první mečbol, když Martincová trochu odevzdaně zahrála míček jen do sítě. Ukrajinská hráčka postupuje do dalšího kola.

1-6

Hned pět mečbolů pro Ukrajinku, která zraiskovala na returnu a to se vyplatilo. Míček končí přesně v rohu kurtu.

1-5

Tereza Martincová ztrácí další své podání. Nyní trefila jen pásku od základní lajny. Ljudmila Kičenoková je dva míčky od postupu do čtvrtfinále.

1-4

Kičenoková musela přes druhé podání. Martincová trefila pásku, která zpomalila výměnu. Toho využila Ukrajinka a poslala nechytatelný úder k lajně.

1-3

Martincová nyní vyrábí jednu chybu za druhou. Z vyložené pozice přestřelila kurt.

1-2

Martincová musela přes druhé podání. Kičenoková byla aktivnější ve výměně a bere Češce i druhé podání.

1-1

I Martincová ztrácí své podání. Po vysokých úderech přišel jeden příliš dlouhý.

1-0

Ljudmila Kičenoková si vodila soupeřku ze strany na stranu, ale poté přišel úder Martincové přesně k lajně.

6:6

O postupující bude muset rozhodnout tiebreak. Martincová ani na druhý pokus nedopodávala západ do vítězného konce.

30-40

Martincová snižuje. Také Ukrajinka se nedostala k úderu včas a poté už neměla možnost poslat míček na stranu soupeřky.

15-40

Kičenoková má dva brejkboly! Martincová se nemůže dostat do hry po svém podání.

15-30

Martincová má znovu problémy při vlastním podání. Češka chybuje od základní lajny.

15-15

Kičenoková si vodila soupeřku ze strany na stranu. Poté však přišel kontraúder od Češky a míček končí na lajně.

0-15

Tereza Martincová má druhý pokus na ukončení zápasu při svém podání. Lépe však začíná Ukrajinka, která ubránila několik velmi tvrdých úderů.