Přípravné zápasy juniorů

HC Oceláři Třinec – Francie U20

0:4

konec (0:1, 0:2, 0:1)

02.08.2016, 17:00 • Info o důležitých událostech (Martina Sikorová, Monika Návratová (@monaatko))

Domácí se nedokázali prosadit ani jednou, zatímco hosté se trefili hned čtyřikrát a tak se mohou zaslouženě radovat z výhry. (18:57:53)

56:47

Vyloučení v týmu Francie U20 (Melin – 2 min., krosček).

54:24

Kalus se dostal do brejku, bohužel pro domácí ale nezakončil přesně.

52:53

Francie U20 právě vstřelila branku!
Francie zvyšuje na rozdíl čtyř branek. Z blízkosti překonal Loubala JEOFFREY COUVAT!

51:21

Oceláři se snaží s nepříznivým výsledkem ještě něco udělat, zatím však neúspěšně.

48:12

46:12

Vyloučení v týmu HC Oceláři Třinec (Kaukič – 2 min., podražení).

45:03

Ve velké šanci se ocitl Flok, ale dezorientovaného gólmana nakonec nepřekonal.

43:26

Hra se přesouvá z jedné strany hřiště na druhou, oba týmy jsou ale bez výrazných šancí.

40:01

Druhá třetina je u konce, také v této části hry se prosazovali pouze hosté a mají tak k dispozici již třígólový náskok.

40:00

39:30

Haman zakončoval z těsné blízkosti branky, poslat puk za záda Papillona se domácímu obránci nepodařilo.

39:09

Loubal si ale nájezd francouzského útočníka pohlídal a puk za svá záda nepustil.

39:09

Cihlář fauloval unikajícího Coulauda a je nařízeno trestné střílení.

36:23

V podobné situaci byl také Hrachovský, ani teď se ale Ocelářům snížit nepodařilo.

35:11

Na druhé straně byl v dobré pozici Lacka, překonat Papillona se mu ale z velké blízkosti nepodařilo.

34:33

Loubal měl co dělat, aby po nahození od modré čáry a sérii odrazů zastavil puk před brankovou čarou.

29:45

Domácí inkasují ve vlastní přesilovce a teď už ztrácejí tři góly. Puk za záda Loubala dostal ENZO GUEBEY.

28:32

Francouzi pokračují ve své nedisciplinovanosti, na trestnou lavici míří Pascal.

24:57

A hosté naopak odskakují do dvoubrankového vedení, když se z dorážky prosadil ERIC AURARD.

24:10

Oceláři jsou více u puku, ohrozit branku Francie se jim ale výrazněji ohrozit nepodařilo.

20:01

Po úvodní části mohou být spokojenější hosté, kteří jsou od šestnácté minuty ve vedení. Disciplína však není silnou stránkou tohoto výběru, během pouhých dvaceti minut putovali Francouzi hned pětkrát na trestnou lavici, využít početní výhodu ale Oceláři zatím nedokázali.

Další třetina začne přibližně v 17:46.

20:00

19:49

Hosté už byli ve čtyřech, ale půjdou znovu do tří. Za hákování je vyloučen Addamo.

19:25

Francouzi ve dvojnásobném oslabení ujeli do přečíslení dva na jednoho, prudká přihrávka ale zakončení znemožnila.

18:47

A hosté musí do tří! Za faul loktem je dvouminutovým trestem odměněn Thiry.

17:43

Francouzi ale musí znovu do čtyř, za podražení je na dvě minuty vyloučen Matima.

17:36

16:35

Flok se snažil tečovat ránu od modré těsně před brankou Francie, puk končí v lapačce Papillona.

15:36

Coulaud se provinili sekáním a na trestné lavici si tak odpyká dvouminutový trest za tento prohřešek.

15:05

Hosté z Francie jdou do vedení. Po přihrávce Coulauda vystřelil PIERRE ROBERT a puk z jeho hole se zastavil až za zády Loubala. Asistence: Loic Coulaud, Antoine Torres.

14:53

Hrachovský to zkusil od modré, jeho rána končí u připraveného Papillona.

13:30

Irgl neobešel bránícího hráče a k zakončení se tak nedostal.

12:14

10:14

Přesilovou hru si zkusí také třinečtí junioři, za sekání je vyloučen Robert.

09:47

07:47

Flok se provinil krosčekem a na trestné lavici si tak odpyká dvě minuty.

06:37

Stuchlík přišel o kotouč na modré čáře a do zajímavé šance se tak dostal Bonnardel, třinecký gólman ale puk za svá záda nepustil. V těchto chvílích jsou však Francouzi jednoznačně aktivnějším týmem.

04:45

Na pravém kruhu se k zakončení dostal Coulaud, Loubal se ale včas přesunul a kotouč nakonec skončil pod jeho betony.

02:56

Colomban to zkusil z téměř nulového úhlu, třinecký gólman bez potíží zasáhl.

02:01

Francie si vytvořila menší závar před třineckou brankou, ohrozit Loubala se ale nepodařilo nikomu z hostů.

01:20

Mach zachytil rozehrávku Francouzů ve středním pásmu, přechod do útoku ale Ocelářům nevyšel.

00:01

HC Oceláři Třinec: Loubal (Ovčaří) – G. Radzienciak, Janiczek, Imrich, Haman, Adámek, Hrachovský, Fuchs – Lacka, Stuchlík, Flok, Kvasnica, Kaukič, Sztwiertnia, Kalus, Mach, Plitko, L. Irgl, Cihlář

Francie U20: Papillon (Junca) – Pascal, Thiry, Prissaint, Houeix, Dangueuger, Melin, Gallet, Guebey, Colomban, Robert, Coulaud, Maia, Couvat, Matima, Bonnardel, Torres, Ville, Addamo, Aurard.
Juniory Ocelářů dnes čeká první přípravné utkání před startem nové sezóny, v rámci kterého změří síly s francouzským národním týmem do dvaceti let.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00 a my z něj budeme přinášet informace o důležitých událostech..

0:4

Branky a nahrávky: 16. Robert (Coulaud, Torres), 25. Aurard (Maia, Dangueuger), 30. Guebey, 53. Couvat

07:47 TRI 2 Flok, krosček
10:14 F20 2 Robert
15:05 F20 0:1 Robert (Coulaud, Torres)
15:36 F20 2 Coulaud
17:43 F20 2 Matima, podražení
18:47 F20 2 Thiry, faul loktem
19:49 F20 2 Addamo
24:57 F20 0:2 Aurard (Maia, Dangueuger)