Přípravné zápasy

HC Slovan Ústí nad Labem – HC Benátky nad Jizerou

4:3

konec (1:0, 1:2, 2:1)

02.08.2016, 18:00 • Zimní stadion Ústí nad Labem, Masarykova 232/974, Ústí nad Labem-Bukov • Zdeněk Kamínek ml. (@ZdenekKaminek)

Tipsport: 1.9 4.3 2.84 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Ústí nad Labem – Slovan v prvním zápase přípravy na novou sezónu vyzval Benátky nad Jizerou, které již měly odehrány jedno střetnutí. Do utkání vstoupil lépe Slovan, který kvůli častým vyloučením o vedení postupem času přišel. Klíčový byl přelom padesáté třetí a padesáté čtvrté minuty, kdy Ústí nad Labem ukázalo, že se nikdy nevzdává a dvěma góly skóre otočilo ve svůj prospěch.

Z Ústí nad Labem je to ode mě pro dnešek vše, těším se na počtenou opět někdy příště. Zdeněk Kamínek ml. (20:49:44)
Pozápasové statistiky:

Branky a nahrávky:
13. Bernad (Vaněk, Gengel), 38. Sladkovský (Skočovský), 53. Markulinec (Furch, Sladkovský), 54. Kopta (Vaněk) – 24. Ďurač (Krejčí), 27. Bittner (Kolmann, Král), 50. Bittner (Král).
Rozhodčí: Knapík, J. Volf – Hynčica, Ptáček.
Vyloučení: 7:6, navíc Babec (BNJ) 10 min. OT [NARZ].
Využití: 1:2.
Diváci: 450.
Střely na branku: 24:39 (4:12, 10:17, 10:10).
Průběh utkání: 1:0, 1:2, 2:2, 2:3, 4:3.
Zakázaná uvolnění: 1:0.
Ofsajdy: 1:5.
Vyhraná vhazování: 35:32 (10:11, 12:11, 13:10).

59:56

Postavení mimo hru Benátek nad Jizerou (na ofsajdy 1:4).

57:29

Jiří Babec (BNJ) oslabuje v klíčové situaci své mužstvo, když za zbytečný faul v rohu inkasoval dvouminutový plus desetiminutový osobní trest za naražení zezadu.
Dvouminutový trest odpyká Petr Kolmann (BNJ).

Vyloučení celkem v zápase: 7:6, navíc Babec (BNJ) 10 min. OT [NARZ].

56:18

Vaněk dvakrát neprostřelil obranný val hostů.

55:41

Vaněk vyčkává za vlastní brankou.

54:29

Hrabík z přečíslení dva na jednoho trefil lapačku Dlouhého.

53:18

Ústí nad Labem právě vstřelilo branku!
Obrat skóre! Radomír Vaněk (0+2) zahlédl v předbrankovém prostoru nikým nehlídaného ONDŘEJE KOPTU (1+0), který si z bezprostřední blízkosti smlsl na gólmanovi hostů. Asistence: Radomír Vaněk (dnes 0+2).

52:07

Využitá přesilovka! Aleš Furch (0+1) adresoval z pravého kruhu přihrávku k pravé tyči PETRU MARKULINCOVI (1+0), který přízemní střelou v přesilovce vyrovnává na 3:3. Asistence: Aleš Furch (0+1), David Sladkovský (1+1).

51:12

Po necelých sedmi minutách se do boxu trestoměřičů vrací také Kryštof Hrabík (BNJ), jenž je vyloučen na dvě minuty za nedovolené bránění.

Celkem TM v dnešním utkání: 4.
Vyloučení celkem v zápase: 7:5.

50:14

Hosté brání těsné vedení.

4:3

Branky a nahrávky: 13. Bernad (Vaněk, Gengel), 38. Sladkovský (Skočovský), 53. Markulinec (Furch, Sladkovský), 54. Kopta (Vaněk) – 24. Ďurač (Krejčí), 27. Bittner (Kolmann, Král), 50. Bittner (Král)

HC Slovan Ústí nad Labem: J. Dlouhý (Kosina) – Bernad, R. Vaněk, M. Zdvořáček, Skočovský, Macek, Hucek – Gengel, Komárek, Navarra – Sladkovský, A. Furch, Markulinec – O. Kopta, Josefus, Jiří Kalla. Trenéři: Miroslav Mach, Tomáš Mareš.

HC Benátky nad Jizerou: Hosnedl (J. Stejskal) – Jandejsek, Kolmann, Husa, Mikliš, Kurka, D. Krejčí, Tržický – Miškovský, Mikyska, Hrníčko – Z. Král, Havlas, Bittner – Ďurač, L. Volf, Musliu – Babec, Hrabík, Paločko. Trenéři: Jiří Čelanský, Antonín Nečas.