Přípravné zápasy

HC Slovan Ústí nad Labem – HC Benátky nad Jizerou

4:3

konec (1:0, 1:2, 2:1)

02.08.2016, 18:00 • Zimní stadion Ústí nad Labem, Masarykova 232/974, Ústí nad Labem-Bukov • Zdeněk Kamínek ml. (@ZdenekKaminek)

Tipsport: 1.9 4.3 2.84 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

57:29

Jiří Babec (BNJ) oslabuje v klíčové situaci své mužstvo, když za zbytečný faul v rohu inkasoval dvouminutový plus desetiminutový osobní trest za naražení zezadu.
Dvouminutový trest odpyká Petr Kolmann (BNJ).

Vyloučení celkem v zápase: 7:6, navíc Babec (BNJ) 10 min. OT [NARZ].

51:12

Po necelých sedmi minutách se do boxu trestoměřičů vrací také Kryštof Hrabík (BNJ), jenž je vyloučen na dvě minuty za nedovolené bránění.

Celkem TM v dnešním utkání: 4.
Vyloučení celkem v zápase: 7:5.

42:14

Poměr sil na ledě se srovná. Kryštof Hrabík (BNJ) si počínal za hranicí pravidel, za což mu Jan Knapík vyměřil dvě minuty za nedovolené bránění.

Vyloučení celkem v zápase: 7:4.

42:01

Podruhé dnes trestnou lavici navštíví také Jan Hucek (UNL), jenž si musí odpykat menší trest za držení protihráče.

Vyloučení celkem v zápase: 7:3.

39:45

Potřetí si zahrají v početní převaze domácí. Daniel Miškovský (BNJ) vyfasoval menší trest za podražení.

Vyloučení celkem v zápase: 6:3.

32:39

Opět nedisciplinovanost domácích. Dvě minuty za nedovolené bránění náleží Martinu Zdvořáčkovi (UNL).

Vyloučení celkem v zápase: 6:2.

27:59

Také Adam Jandejsek (BNJ) se podívá dnes podruhé na trestnou lavici, když obdržel dvě minuty za podražení.

Vyloučení celkem v zápase: 5:2.

24:54

Pátá početní výhoda pro hosty. Jan Hucek (UNL) obdržel menší trest za zásah do nohou.

Vyloučení celkem v zápase: 5:1.

22:47

Petr Markulinec (UNL) dnes usedá podruhé na trestnou lavici, když inkasoval menší trest za hákování.

Vyloučení celkem v zápase: 4:1.

19:51

Třetí přesilová hra pro hosty. Roman Navarra (UNL) míří za katr na dvě minuty za podražení.

Vyloučení celkem v zápase: 3:1.

13:01

Druhá šance pro Benátky nad Jizerou v podobě přesilovky. Petr Markulinec (UNL) vyloučen na dvě minuty za podražení.

Vyloučení celkem v zápase: 2:1.

09:15

V početní výhodě si zahraje také Slovan. Adam Jandejsek (BNJ) si musí jít odsedět dvě minuty za držení protihráče.

Vyloučení celkem v zápase: 1:1.

01:46

Přesilová hra pro Benátky nad Jizerou. Jiří Kalla (UNL) potrestán menším trestem za vysokou hůl.

Vyloučení celkem v zápase: 1:0.

4:3

Branky a nahrávky: 13. Bernad (Vaněk, Gengel), 38. Sladkovský (Skočovský), 53. Markulinec (Furch, Sladkovský), 54. Kopta (Vaněk) – 24. Ďurač (Krejčí), 27. Bittner (Kolmann, Král), 50. Bittner (Král)

HC Slovan Ústí nad Labem: J. Dlouhý (Kosina) – Bernad, R. Vaněk, M. Zdvořáček, Skočovský, Macek, Hucek – Gengel, Komárek, Navarra – Sladkovský, A. Furch, Markulinec – O. Kopta, Josefus, Jiří Kalla. Trenéři: Miroslav Mach, Tomáš Mareš.

HC Benátky nad Jizerou: Hosnedl (J. Stejskal) – Jandejsek, Kolmann, Husa, Mikliš, Kurka, D. Krejčí, Tržický – Miškovský, Mikyska, Hrníčko – Z. Král, Havlas, Bittner – Ďurač, L. Volf, Musliu – Babec, Hrabík, Paločko. Trenéři: Jiří Čelanský, Antonín Nečas.

Rozhodčí: Knapík, J. Volf – Hynčica, Ptáček.