0:0
konec (0:0)
28.07.2016, 19:00 • 3. předkolo • Rostislav Králik
Tipsport: 8.0 4.75 1.42 vsaďte si na: Tipsport • Předzápasové kurzy: 8.0 - 4.75 - 1.42
FC Torpedo Žodino – SK Rapid Vídeň
0:0
konec (0:0)
Branky:
Karty: 59. Grahovac (RVI)
Neproměněná penalta:
Střely na branku: 1:5. Střely mimo: 1:6. Rohy: 2:5. Ofsajdy: 0:0. Fauly: 12:10.
FC Torpedo Žodino:
Fomičev – Čeljadinski, Klopotski, Lučevič – Pankovets (C), Imerekov, Shapoval, Afanasiev (87. Ščerbo), Zagynailov (71. Golenkov) – Chačaturjan – Demidovič (90+1 Belevič). Trenér: Igor Kriušenko.
Náhradníci: Chatkevič – Golenkov, Ščerbo, Pavlovets, Pavlyukovets, Trapaško, Belevič.
Trenér:
SK Rapid Vídeň:
Novota – Schösswendter, Schrammel, Dibon, Pavelic – Schwab (C), Grahovac, Schobesberger (70. Traustason), Schaub, Murg (85. Močinič) – Joelinton. Trenér: Michael Büskens.
Náhradníci: Strebinger – Szántó, M. Hofmann, Traustason, Auer, Močinič, Entrup.
Trenér:
Rozhodčí: Thorvaldur Arnason – Johann Gudmundsson, Gylfi Mar Sigurdsson (všichni Island).
Diváci:
Odveta: Rapid - Žodino 3:0
Larnaka – Spartak 17:00 1:1
FK Oleksandrija – Hajduk Split 18:30 0:3
Heracles – Arouca 18:45 1:1
Lille – Qäbälä 19:00 1:1
Žodino – Rapid 19:00 0:0
Jelgava – Beitar Jerusalém 19:00 1:1
Zagłębie – SønderjyskE 19:00 1:2
Loko Záhřeb – Vorskla 19:00 0:0
Austria – Trnava 19:00 0:1
Slavia – Rio Ave 19:00 0:0
Göteborg – Helsinki 19:00 1:2
Başakşehir – Rijeka 19:30 0:0
Birkirkara – FK Krasnodar 19:30 0:3
Luzern – Sassuolo 19:45 1:1
Grasshoppers – Apollon Limassol 19:45 2:1
Genk – Cork City 20:00 1:0
Osmanlispor – Kalju 20:00 1:0
CS Pandurii – M. Tel-Aviv 20:00 1:3
Škendija – Ml. Boleslav 20:00 2:0
Vojvodina – Dinamo Minsk 20:00 1:1
Panathinaikos – AIK Stockholm 20:00 1:0
Hertha – Brøndby 20:15 1:0
Gent – Constanta 20:30 5:0
Fehérvár – Midtjylland 20:30 0:1
Domžale – West Ham 20:45 2:1
Alkmaar – Giannina 20:45 1:0
Aberdeen – Maribor 20:45 1:1
Saint-Étienne – AEK Atény 21:00 0:0
Admira – Liberec 21:05 1:2
90+4
90+4
90+3
90+2
90+1
90+1
90
87
87
86
85
82
80
79
78
78
77