MOL Cup

FC Viktoria Mariánské Lázně – FC Rokycany

4:1

konec (3:0)

24.07.2016, 17:00 • Stadion Mariánské Lázně, M. Lázně • Předkolo • Info o změnách stavu (Jakub Kopřiva)

To je z mé strany vše, hezký večer. (19:05:53)
Je konec. Celek Mariánských Lázní první ostrý zápas v nové sezoně zvládl, doma porazil zkušenější Rokycany 4:1 a postupuje tedy do prvního kola MOL CUPU.

90

80

Mariánské Lázně právě vstřelily branku!
Ale domácí divizní nováček předkolo poháru zvládne a postoupí. JAROSLAV SADÍLEK totiž deset minutek před koncem zvyšuje na 4:1!

68

Žlutou kartu dostává Spěváček (FC Rokycany).

65

Rokycany právě vstřelily branku!
Hosté to nezabalili a ještě snižují na rozdíl dvou branek, když se z pokutového kopu prosadil MATĚJ SPĚVÁČEK.

46

Druhý poločas začne přibližně v 18:00.
První poločas patřil domácímu celku, který se třikrát prosadil a nad Rokycany vede 3:0! A to se nečekalo, protože mírným favoritem byli hosté. Uvidíme, zda hosté zaberou a duel ještě alespoň zdramatizují.

45

33

A vypadá to, že o postupujícím je zřejmě rozhodnuto, protože MARTIN LUKÁŠ zvyšuje vedení domácích na 3:0!

22

No, a je to 2:0. Dvě minuty po první brance se do šance dostal TOMÁŠ ŠILHAN, který to udělal zkušeně a zvýšil vedení domácích.

20

A domácí celek se po dvaceti minutách dostává do vedení. Na konci kombinace byl PATRIK KAVALÍR, který nezaváhal a překonal Vilda.

1

FC Viktoria Mariánské Lázně: Šmejkal – Šaliga, Novák, Lukáš, Šácha, Kavalír, Sadílek, Drahorád (C), Kafka, Šilhán, Cinkanič
Náhradníci: Holub, Denk, Šlajs, Jakubík, Dubský, Ilko, Jacko-Lysák

FC Rokycany: Vild – Klír, Špic, Hereit (C), Spěváček, Černý, Aubrecht, Trojanec, Král, Vaščák, Jindřich
Náhradníci: Škarda, Cibula, Skopový, Kořínek, Wohlmuth

Rozhodčí: Melničuk – Tvrdík, Hányš.
Poslední vzájemné zápasy

14.3.2015 Rokycany – M. Lázně 1:1
16.8.2014 M. Lázně – Rokycany 0:0
FC Viktoria Mariánské Lázně hrála v minulé sezoně krajský přebor Karlovarského kraje, kde nakonec obsadila třetí místo. I přesto se nakonec probojovala do divizní soutěže.

FC Rokycany už v loňské sezoně divizi hrály a nakonec obsadily deváté místo. Hosté jsou dnes mírným favoritem, tak uvidíme, jak si povedou. Nečeká je nic lehkého.
Zdravím všechny fotbalové fanoušky. MOL Cup má na programu první kolo a my budeme sledovat duel mezi Mariánskými Lázněmi a Rokycany.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.