Evropská liga (předkola)

FK Kukësi – FK Austria Vídeň

1:4

konec (0:1)

21.07.2016, 19:30 • Elbasan Arena, Elbasan, Albánie • 2. předkolo • Martin Dvořák

Tipsport: 4.95 3.7 1.66 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je z dnešního on-line přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (21:23:15)
Utkání končí jasným vítězstvím rakouského týmu, který v odvetě jasně dominoval a svému soupeři nasázel hned čtyři góly. V součtu s prvním utkáním tak Austria suverénně přes albánské Kukësi postupuje.

90+4

90+4

90+4. Christoph MARTSCHINKO - 1:4

90+4

Austria právě vstřelila branku!
Tak ještě další rána do vazu albánského týmu a znovu je to z dálky, tentokrát napřáhl CHRISTOPH MARTSCHINKO, který se také nádherně trefil a definitivně tak uzavřel střelecký účet tohoto zápasu.

90+1

Nastavují se čtyři minuty nad rámec základní hrací doby, míč má kapitán Austrie a gólman Almer.

90

Domácí se ubránili, navíc je pískán útočný faul Serbestovi.

89

Ještě rohový kop pro Austrii, hosté rozehrají z pravé strany, jmenovitě Tajouri-Shradi.

88

Následoval centr do vápna Austrie, tam se ale trojice domácích k míči nedostala.

87

Hosté si v poklidu hlídají svůj náskok, nyní ale znovu útočí domácí, kteří to zkouší po pravé straně.

85

Stryger Larsen fauluje a domácím se nabízí možnost volného kopu.

83

Austria s míčem na své polovině, dlouhé přihrávky, hosté se pomalu přesouvají na útočnou půli.

81

Guri se ocitl v ofsajdu, míč získávají hosté.

79

Střídání v týmu FK Kukësi: ze hřiště odchází Holzhauser, přichází Vukojević.

79

Střídání v týmu FK Austria Vídeň: ze hřiště odchází Felipe Pires, přichází Tajouri-Shradi.

78

78. Rahman HALLACI - 1:3

78

Kukësi právě vstřelilo branku!
Čestný úspěch domácích zaznamenává RAHMAN HALLACI, který pronikl obranou Austrie a poté dokázal obstřelit vyběhnuvšího Almera.

77

Holzhauser rozehrál z pravé strany, do zakončení se před vápnem dostal Rotpuller, který ale branku netrefuje.

76

Venuto to zkusil z pravé strany, Koliqi byl na svém místě a nenechal se zaskočit, míč vyrazil na roh.

75

Hosté se nyní stáhli na svou polovinu a nechávají aktivitu na svém soupeři.

74

Žlutou kartu dostává Mici (FK Kukësi).

72

Po střele Latifiho, kdy míč skončil vysoko nad brankou Almera, již nevydržel trenér Kukësi Lika, vyběhl před střídačku a mocným řevem dal najevo své rozhořčení.

70

Střídání v týmu FK Austria Vídeň: ze hřiště odchází Olarenwaju Kayode, přichází Marko Kvasina.

69

Lucas Venuto mohl navýšit vedení Austrie, ale z levé strany se nakonec nedokázal prosadit, Koliqi vyrazil na roh.

68

Třetí gól je již až příliš velká zátěž pro domácí fanoušky, kteří již opouští stadion.

67

67. Raphael HOLZHAUSER - 0:3

67

Krásný gól RAPHAELA HOLZHAUSERA, který napřáhl z nějakých pětadvaceti metrů ke střele a parádně vymetl levý růžek domácí branky.

66

Žlutou kartu dostává Hallaci (FK Kukësi).

64

Venuto drží míč na pravé straně, přenáší hru na střed, kde je pískán faul Pirese.

62

Odkop od branky Kukësi, domácí se ženou do útoku, nic jiného jim ani nezbývá za tohoto stavu.

60

Je za námi hodina hry, Austria vede již 2:0 a nyní by museli domácí nastřílet čtyři góly, pokud by chtěli pomýšlet na postup.

58

58. Olarenwaju KAYODE - 0:2

58

OLARENWAJU KAYODE svým druhým gólem zřejmě definitivně rozhoduje o postupu Austrie přes albánské Kukësi, po parádní přihrávce Venuta zakončuje Nigerijec z pravé strany, odkud prostřeluje gólmana Koliqiho.

57

Tentokrát odpískal sudí útočný faul domácím, kteří se tlačili do vápna Austrie.

56

A podle toho to také dopadlo, míč letí do vápna, ale odráží se vedle branky, Almer v pohodě chytá.

55

Další volný kop Kukësi, tentokrát již ne z tak dobré pozice, jako před chvílí.

53

Nyní se hraje často pouze ve středu hřiště.

51

Latifi rozehrává, zkouší to přímo na branku, kterou ale o zhruba půl druhého metru přestřeluje.

50

Domácím se nabízí zajímavá standardka z nějakých dvaadvaceti metrů od branky hostů!

48

Felipe Pires ztrácí míč a následně fauluje, míč získávají domácí.

46

Druhý poločas začne přibližně v 20:32.
První poločas končí vítězstvím Austrie, která je tak velmi blízko postupu po prvním zápase. Již po pětačtyřiceti minutách máme jednu jistotu – nebude se prodlužovat! Domácí nyní potřebují vstřelit k postupu tři góly, což bude hodně těžké.

Který z týmů vyhraje druhý poločas?

Tipovat můžete do začátku 2. poločasu.

45+2

45+2

Almer se nějak nemá k rozehrávce od své branky, diváci pískají.

45

Je tu poslední minuta prvního poločasu, sudí se rozhodl nastavit ještě dvě minuty.

43

Kolici lapil střelu Martschinka a bude moci rozehrát od své branky.

41

Žlutou kartu dostává Fukui (FK Kukësi).

40

Posledních pět minut prvního poločasu, po faulu bránícího Fukuie bude mít Austria výhodu volného kopu na polovině Kukësi.

38

Emini je krátce na trávníku a hned se uvolnil na hranici vápna, vypálil, ale jeho pokus byl poměrně slabý, Almer v pohodě chytá.

36

Filipović fauluje a domácí získávají míč na útočné polovině. Volný kop je ale z pohledu Kukësi hodně špatně rozehraný.

35

Spíše propagační střela Felipe Pirese, Koliqi s tímto pokusem neměl sebemenší starosti.

34

Brazilec Rangel rozhodně nevypadal, že by ho zužovaly zdravotní problémy, na vině střídání je tak jen jeho, zřejmě, slabší výkon v dosavadní půl hodině hry.

33

Střídání v týmu FK Kukësi: ze hřiště odchází Rangel, přichází Emini.

32

Mici se dere po levé straně do útoku, míč končí v autu a domácí budou vhazovat, nyní ale i překvapivě střídat?!

30

Je za námi první půl hodina hry, hosté vedou na hřišti albánského Kukësi 1:0 a zatím jsou aktivnější.

29

Docela zbytečně ale nyní fauloval Rangel, který po ztrátě míče zezadu nedovoleně atakoval Pirese a míč tak získávají znovu hosté.

28

Holzhauser rozehrál na krátko, následuje ztráta míče a hrají domácí.

27

Pas na Kayodeho zastavil bránící kapitán Kukësi Malota, je z toho rohový kop pro Austrii.

25

Pires dostal dobrou přihrávku na levou stranu, přihrává do pokutového území, ale hodně nepřesně, tím útočná akce hostů končí.

24

Domácí zkouší zaútočit po pravé straně, po faulu Martschinka zůstanou na útočné polovině.

22

Austria znovu na polovině soupeře, Kayode je tam faulován zezadu Lilajem.

21

Hosté získali alespoň roh, ten rozehrál Holzhauser, domácí se ale ubránili.

20

20. Koliqi (KKS) skvěle vychytal Kayodeho

20

Další gólová šance hostů, z pravé strany se dostal před branku Kukësi střelec prvního gólu Kayode, ale skvěle ho vychytal Koliqi!

19

Rozehrál Holzhauser, míč se dostal k Felipe Piresovi, který ale branku soupeře vůbec netrefil.

18

Volný kop Austrie, z nějakých třiceti metrů od branky Koliqiho.

16

16. Olarenwaju KAYODE - 0:1

16

Defenziva Kukësi nyní zaváhala, centr Larsena z pravé strany prolétl na vzdálenější tyč, kde pohodlně zakončuje nikým hlídaný OLARENWAJU KAYODE.

15

Kehat nedokázal na dva metry přihrát, míč skončil na kopačkách bránícího Maloty.

14

Autové vhazování Kukësi, z levé strany, na útočné polovině.

13

Nyní měla Austria dlouho míč ve své moci, nyní ale již hrají znovu domácí.

11

Austria se nyní drží před pokutovým územím Kukësi, diváci pískají.

9

Hosté ubránili i tento rohový kop, na závěr celého snažení Kukësi nepřesný pas na Japonce Fukuie.

8

Hosté se znovu ubránili, nyní ovšem pouze za cenu dalšího rohu.

8

Domácí vybojovali další roh, znovu bude z pravé strany rozehrávat Brazilec Jean Carioca.

7

Hosté se dostávají na útočnou polovinu, Martschinko bude vhazovat z levé strany.

6

Almer má míč a bude rozehrávat od své branky.

5

Brazilec Jean Carioca rozehrává, ale obrana Austrie v pohodě míč odvrací do bezpečí.

4

První rohový kop v utkání získávají domácí, kteří rozehrají z pravé strany.

2

První střela v utkání, domácí Jean Carioca si zpracoval míč na hranici vápna Austrie a vypálil, branku však netrefil o nějaký ten metr.

1

Kukësi v první útočné akci, ovšem míč skončil v autu, vhazují hosté.

1

Oba týmy nastoupené na trávníku národního albánského stadionu.

Který z týmů vstřelí první branku v prvním poločase?

Tipovat můžete do začátku 1. poločasu.

Náhradníci: Koci – Alla, Emini, Guri, Guimaraes, Dvorneković, Šćepanović

FK Austria Vídeň: Almer (C) – S. Larsen, Martschinko, Rotpuller, Filipović – Holzhauser – Kehat, Serbest – F. Pires – Kayode, Venuto
Náhradníci: Hadžikić – Windbichler, Vukojević, Tajouri-Shradi, De Paula, Salamon, Kvasina

Rozhodčí: Thorarinsson – Gudmundsson, Valdimarsson (vš. ISL).
Utkání se odehraje v albánském Elbasanu v místní Elbasan Areně a provede jím trojice islandských sudích, jako hlavní Vilhjalmur Thorarinsson, kterému budou na čarách pomáhat Johann Gudmundsson a Bryngeir Valdimarsson.
V prvním utkání uspěla Austria, která zvítězila nejtěsnějším rozdílem 1:0, když jediný gól vstřelil ve 23. minutě Felipe Pires. Hosté ale nehráli vůbec špatně, Hadžikiće v brance Austrie ohrozili hned čtyřikrát a nakonec v samém závěru mohli snížit, kdyby ovšem střídající Guri nenapálil míč pouze do tyče.
Vítejte u dnešního odvetného utkání 2. předkola fotbalové Evropské ligy, v němž albánské FK KUKËSI přivítá na svém stadionu rakouský tým FK AUSTRIA VÍDEŇ.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 19:30.