Evropská liga (předkola)

FK Kukësi – FK Austria Vídeň

1:4

konec (0:1)

21.07.2016, 19:30 • Elbasan Arena, Elbasan, Albánie • 2. předkolo • Martin Dvořák

Tipsport: 4.95 3.7 1.66 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je z dnešního on-line přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (21:23:15)
Utkání končí jasným vítězstvím rakouského týmu, který v odvetě jasně dominoval a svému soupeři nasázel hned čtyři góly. V součtu s prvním utkáním tak Austria suverénně přes albánské Kukësi postupuje.

90+4

90+4

90+4. Christoph MARTSCHINKO - 1:4

90+4

Austria právě vstřelila branku!
Tak ještě další rána do vazu albánského týmu a znovu je to z dálky, tentokrát napřáhl CHRISTOPH MARTSCHINKO, který se také nádherně trefil a definitivně tak uzavřel střelecký účet tohoto zápasu.

90+1

Nastavují se čtyři minuty nad rámec základní hrací doby, míč má kapitán Austrie a gólman Almer.

90

Domácí se ubránili, navíc je pískán útočný faul Serbestovi.

89

Ještě rohový kop pro Austrii, hosté rozehrají z pravé strany, jmenovitě Tajouri-Shradi.

88

Následoval centr do vápna Austrie, tam se ale trojice domácích k míči nedostala.

87

Hosté si v poklidu hlídají svůj náskok, nyní ale znovu útočí domácí, kteří to zkouší po pravé straně.

85

Stryger Larsen fauluje a domácím se nabízí možnost volného kopu.

83

Austria s míčem na své polovině, dlouhé přihrávky, hosté se pomalu přesouvají na útočnou půli.

81

Guri se ocitl v ofsajdu, míč získávají hosté.

79

Střídání v týmu FK Kukësi: ze hřiště odchází Holzhauser, přichází Vukojević.

79

Střídání v týmu FK Austria Vídeň: ze hřiště odchází Felipe Pires, přichází Tajouri-Shradi.

78

78. Rahman HALLACI - 1:3

78

Kukësi právě vstřelilo branku!
Čestný úspěch domácích zaznamenává RAHMAN HALLACI, který pronikl obranou Austrie a poté dokázal obstřelit vyběhnuvšího Almera.

77

Holzhauser rozehrál z pravé strany, do zakončení se před vápnem dostal Rotpuller, který ale branku netrefuje.

76

Venuto to zkusil z pravé strany, Koliqi byl na svém místě a nenechal se zaskočit, míč vyrazil na roh.