2:3

konec (1:2)

21.07.2016, 18:00 • Martin Augustin (@ogy_16), Ondřej Jícha (@OndraJicha)

Tipsport: 3.3 3.34 2.0 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Druhý poločas moc fotbalové krásy nenabídl. Bursaspor se sice taktikcou hrou dočkal vyrovnání, ale v úplném závěru se trefil Vodháněl a rozhodl o výhře Středočechů. (19:53:36)

90+1

90

Mladá Boleslav právě vstřelila branku!
Středočeši se v závěru základní hrací doby radují ze třetího gólu. Autorem branky je JAN VODHÁNĚL, který se trefil přesně na bližší tyč z hranice šestnáctky.

89

Turečtí fanoušci naplňují tradice o bouřlivosti, které je doprovází a zapalují již světlice na okraji hřiště.

87

Dalekonosný pokus Přibyla ze střední vzdálenosti se mezi tři tyče turecké brány nevešel.

86

Valenta se dostal k centru z pravé strany, ale Kanatsizkus poslal míč do zámezí.

85

Bursaspor opět drží bal=on na vlastní polovině a vyčkává na chybu soupeře.

83

Vukanovič se hnal k turecké bráně s odpovědí. Střelou ale trefil pouze jednoho z bránících hráčů soupeře.

81

81. Sinan BAKIS - 2:2

81

Bursaspor právě vstřelil branku!
Postupným útokem se dostali hráči Bursasporu až před šestnáctku a k zakončení se dostal Bakis, jemuž se podařilo propálit Diviše.

78

Sledujeme klidnější pasáž hry. Bursaspor mí sice míč ve své moci, ale nikam s ním nespěchá a hraje na valstní polovině.

76

Da Silva se dostal za obranu Bursasporu. Včas k němu ale přiběhli obránci tureckého týmu a boleslavský hráč měl stíženou polohu při střele a míč tak nabral vysokou výšku.

74

Ke střele z dálky se dostal Behich, ale jeho pokus byl hodně nepřesný a Diviš tak bude odkopávat od branky.

72

Turkové se rychlými přihrávkami dostali až před Diviše. Trochu zmateně odkopával míč Da Silva a boleslavský gólman musel ven z brány, aby dostal míč pod kontrolu.

70

Vukadinovič si seběhl pro míč a z druhé vlny našel nabíhajícího Mageru. Ten střílel první, ale míč zamířil daleko za živý plot, který je hned u hřiště.

67

Kanatsizkus hledal centrem Bakise, ale centr zlikvidoval valenta.

65

Až nyní přišla povedená akce Mladé Boleslavi, na jejímž konci byl Pauschek, ale jeho střela na vzdálenější tyč skončila těsně vedle.

63

Druhý poločas zatím moc fotbalové krásy nenabízí a hraje se převážně ve středu hřiště.

60

Po dlouhé době se dostal do šance také Bursaspor. Jejich standardka však nedoputovala k Divišovi.

58

Stejně tak dopadl i třetí roh Středočechl ve druhém poločase.

56

Navíc měli k dispozici další roh. I tento však skončil přesně tak, jako ten předchozí. Odvrácen obranou Bursasporu.

55

Středočeši hrají takticky skvěle a nepouštějí svého soupeře moc k míči.

53

Po kratičké pauze se opět hraje a Boleslav se dostala k rohovému kopu. Ten však v klidu odvrátila obrana Bursasporu.

51

Na hřišti zůstává ležet jeden z hráčů tureckého týmu a delší dobu se tak hrát nebude.

50

Boleslavští drží míč na svých kopačkách a nikam zatím nespěchají.

48

Standardku zahrával i Bursaspor. Na centr Batally ale nikdo z domácích nedoskočil.

46

Boleslavští hned zkraje druhé půle rozehrávali standardní situaci, ale ta se jim moc nepovedla. Míč je tak nyní na kopačkách Bursasporu.

46

Po prvním poločase vede Mladá Boleslav nad Bursasporem 2:1. Turecký klub se sice ve 23. minutě ujal vedení zásluhou Kurtuluşe, ovšem ve 36. minutě srovnal z penalty Lukáš Magera a dvě minuty po něm se prosadil také Jan Kalabiška.

45+1

45+1

Obrana Bursasporu odvrací do bezpečí a přichází hvizd, který končí první poločas.

45+1

Ještě uvidíme rohový kop Mladé Boleslavi.

45

Muhammed musel hodně daleko ze své šestnáctky, aby odkopl balón před nabíhajícím Chramostou.

45

Běží už poslední minuta prvního poločasu. Uvidíme, zda sudí něco nenastaví.

42

Další nebezpečnou akci hráčů v bílých dresech musel hasit včasným vyběhnutím gólman Muhammed.

41

Jeden z hráčů Bursasporu se na okraji šestnáctky snažil protlačit do střelecké pozice. Obrana českého mužstva ale vše vyřešila odkopem.

40

Mladé Boleslavi se tedy podařilo otočit skóre. Nutno říci, že vzhledem k výkonu svěřenců Karla Jarolíma, jde o vcelku zaslouženou odměnu.

38

38. Jan KALABIŠKA - 1:2

38

Celek z města slavné automobilky dokonce otáčí skóre! JAN KALABIŠKA dostal nabídku, která se neodmítá, v podobě přízemní přihrávky z pravého křídla před úplně prázdnou bránu. Kalabiškovi stačilo jen správně nastavit nohu – 1:2.

38

Český tým je teď docela při chuti. Bursaspor se spíše brání.

36

36. Lukáš MAGERA - 1:1

36

Je vyrovnáno! LUKÁŠ MAGERA penaltu proměnil střelou do protipohybu brankáře.

35

Po faulu na Jakuba Radu budou Boleslavští zahrávat pokutový kop!

32

Protiútok hráčů z města Bursa nevedl k ničemu nebezpečnému. Rozehrávat bude brankář Diviš.

30

Máme za sebou úvodní půlhodinu zápasu. Mladoboleslavští si sice vytvořili dvě dobré šance, ovšem do černého pálil jen pravý obránce Bursasporu Kurtuluş.

28

Mladoboleslavští nezužitkovali ani následný rohový kop.

27

Mohlo být srovnáno! Na konci skvěle sehraného protiútoku stál Lukáš Magera, který volil tváří v tvář brankáři razantní zakončení a Muhammeda nepropálil.

25

Hráči českého klubu se snaží nějak odpovědět. Nyní okupují svou útočnou polovinu.

23

23. Serdar KURTULUŞ - 1:0

23

Hráčům v zelených dresech se podařilo dokonale rozebrat obranu soupeře! Batalla poslal přesný pas na nabíhajícího kolegu, který z levé strany adresoval před bránu přesný centr a SERDAR KURTULUŞ balón pohodlně zblízka uklízel do sítě.

21

Zatím největší šance zápasu! Z levé strany postupoval na Muhammeda Chramosta, ale gólman Bursasporu ho výborným zákrokem vychytal!

19

Turecký klub se po centru od rohového praporku ubránil.

18

Celek z města Škodovky se vrhl do útoku. Jeden ze stoperů Bursasporu míč v pádu odpravil na roh.

17

Valenta už je na nohou, snad tedy bude v pořádku. Hra pokračuje.

16

Po tvrdém souboji o míč zůstává ležet na trávníku Valenta. Mladoboleslavský záložník se drží za koleno.

15

Tohle bylo hodně zajímavé! Na pravé straně pokutového území se zmocnil míče Lukáš Magera, který se s ničím nepáral a vypálil. Míč prosvištěl vedle vzdálenější tyče.

14

Faulován byl tuším Jan Chramosta. Boleslavští rozehrávají ze středu hřiště.

12

Turci zkoušejí trpělivou rozehrávku od svých stoperů. Dopředu nepospíchá ani jeden z týmů.

10

Jednomu z fotbalistů Bursasporu byl odmáván ofsajd. Rozehrávat bude Jakub Diviš.

10

Žlutou kartu dostává Jiří Valenta (FK Mladá Boleslav).

7

Hráči tureckého týmu předvedli zajímavou kombinaci. Na jejím konci přilétl do šestnáctky centr, po kterém se na zadní tyči natahoval jeden z nabíhajících hráčů. Naštěstí pro Mladou Boleslav na balón nedosáhl.

6

Nyní drží míč Mladoboleslavští. Sledujeme zatím opatrné utkání.

4

Český tým se snaží aktivně napadat rozehrávku soupeře. Celek v zeleném ale dokázal udržet míč.

3

Do akce musel gólman Diviš, který stahoval centrovaný míč před nabíhajícím Batallou.

2

Boleslavští zahrávali rohový kop. Obrana Bursasporu odolala.

1

Bursaspor: Muhammed – Kurtuluş, Ertuğrul, Konuk, Behich, Faty, Kısa, Batalla, Yıldırım, Kanatsızkuş, Sinan Bakış

FK Mladá Boleslav: Diviš – Fleismann, Da Silva, Valenta, Kalabiška, Kůdela, Magera, Chramosta, Pauschek, Rada, Vukadinović.
Vítám tu všechny fotbalové příznivce! Celek z Mladé Boleslavi dnes čeká v rakouském Windischgarsternu poslední přípravné utkání před startem nové sezóny. Soupeřem fotbalistů z města automobilů bude turecký Bursaspor. Barvy tohoto týmu hájí také český reprezentační útočník Tomáš Necid.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.

2:3

konec (1:2)

Branky: 23. Kurtuluş, 81. Bakis – 36. Magera (pen.), 38. Kalabiška, 90. Vodháněl

Karty:   10. Valenta (MBL)