Liga mistrů (předkola)

FK Vardar – GNK Dinamo Záhřeb

1:2

konec (0:2)

12.07.2016, 20:45 • Philip II Arena (Skopje) • 2. předkolo • Radek Šamša (@radeksamsa), Martin Pešout

Tipsport: 4.4 3.24 1.9 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Ačkoli Vardar Skopje prohrával o poločase 0:2 a vypadal na odpis, dokázal se ve druhé půli vzepřít osudu a rozhodně usiloval o vyrovnání. Po vlastní brance Mijuškoviče a zásahu Roga dokázal snížit Hambartsumyan a v závěru Makedonci usilovali o vyrovnání.

Nakonec ale úvodní zápas 2. předkola Ligy Mistrů ovládlo Dinamo Záhřeb po výhře 2:1. (22:42:20)

90+5

90+4

Grnčarov fauloval Čoriče a Vardar přichází o poslední šanci na vyrovnání.

90+3

Ještě domácí Obregón z dobré pozice mířil vedle!

90+2

Vardar zahrával trestný kop a po odraženém míči se do zakončení dostal Juan Felipe a málem bylo vyrovnáno! Ale skvělým zákrokem zasáhl Ježina.

90

Hlavní sudí nastavuje zápas o čtyři minuty.

90

Žlutou kartu dostává Hambartsumyan (FK Vardar Skopje).

89

Záhřeb drží v závěru zápasu míč a už bude chtít utkání v klidu dohrát.

88

Hambartsumyan fauloval Čoriče, míč získá Dinamo Záhřeb.

87

Centr z levé strany sebral do rukavic gólman Ježina.

86

Nyní je hra často přerušována a Vardar se nemůže dostat k závěrečnému náporu.

85

V závěru utkání Dinamo Záhřeb stále drží těsné jednogólové vedení a snaží se uklidnit hru.

83

Juan Felipe ale z trestného kopu pálil nad.

82

Schildenfeld se dopustil faulu, tlak Vardaru roste.

81

Domácí Jonathan Balotelli pálil nad branku!

80

Střídání v týmu GNK Dinamo Záhřeb: ze hřiště odchází Rog, přichází Šovšič.

78

Zdá se, že v závěru zápasu bude ještě Vardar usilovat o vyrovnání.

77

Gólman Záhřebu Ježina musel znovu zasahovat.

76

Domácí Hambartsumyan už dnes jednu branku vstřelil a nyní se málem postaral i o vyrovnání. Arménský fotbalista ve službách Vardaru je velmi aktivní.

75

Žlutou kartu dostává Rog (GNK Dinamo Záhřeb).

74

Vardar drží míč ve středu pole.

72

Vardar ve druhém poločase vyrovnal hru i téměř procentuální držení míče (47-53) a na střely už také svého soupeře dohání.

71

Střídání v týmu FK Vardar Skopje: ze hřiště odchází Obrégon, přichází Asani.

69

Čorič ještě mířil těsně vedle!

68

Dinamo nyní dostalo soupeře pod tlak, kopalo roh a pak ještě rozvířilo obranu Vardaru, ale gól z toho nepadl.

66

Střídání v týmu GNK Dinamo Záhřeb: ze hřiště odchází Matel, přichází Sosa.

65

Střídání v týmu GNK Dinamo Záhřeb: ze hřiště odchází Henríquez, přichází Čorič.

63

Hostující Paulo Machado pálil vysoko nad.

62

Juan Felipe kroutil míč do branky od rohového praporku, ale Záhřeb se ubránil.

61

Vardar vybojoval roh.

60

Žlutou kartu dostává Asani (FK Vardar Skopje).

59

Na druhé straně hřiště hlavičkoval mimo tyče Soudani.

57

Vardar je při chuti, do zakončení se záhy dostal Kojašević.

56

Žlutou kartu dostává Stojanovič (GNK Dinamo Záhřeb).

54

Vardar Skopje právě vstřelilo branku!
Že by přece jen ještě drama? Vardar snižuje a prohrává už jen o gól. Po přesném pasu Felipeho zakroutil míč do sítě HOVHANNES HAMBARTSUMYAN – 1:2.

53

Domácí Jonathan Balotelli byl přistižen v ofsajdu a hra byla přerušena.

51

Žlutou kartu dostává Matel (GNK Dinamo Záhřeb).

50

Střela Soudaniho až k brance nedošla, protože byla zablokována.

49

Na míči je Dinamo Záhřeb. Na větší vzruch ale v úvodu druhé půle čekáme.

47

Vardar podnikl o přestávce hned dvojnásobné střídání. Uvidíme, zda se jeho hra po přestávce zlepší.

46

Střídání v týmu FK Vardar Skopje: ze hřiště odchází Gligorov, přichází Velkoski.

46

Střídání v týmu FK Vardar Skopje: ze hřiště odchází Petkovski, přichází Jonathan Balotelli.

46

Dinamo Záhřeb zatím plní roli favorita a svou herní převahu přetavilo hned v dva góly a po prvním poločase vede na hřišti Vardaru Skopje 2:0.

Který z týmů obdrží první žlutou kartu ve druhém poločase?

Tipovat můžete do začátku 2. poločasu.

45+2

45

Hlavní sudí nastavuje první poločas o dvě minuty.

44

Žlutou kartu dostává Gligorov (FK Vardar Skopje).

43

Nyní je na míči záhřebské Dinamo.

42

Skopje se dostává na útočnou polovinu hřiště, ale zatím se nedostává ke zdramatizování skóre.

40

Matel rozehrává po faulu Asaniho.

39

Před koncem prvního poločasu tempo hry trochu opadlo.

37

Domácí Asani se ocitl v ofsajdu a hra byla přerušena.

36

Hambartsumyan hlavičkoval těsně vedle po centru Roga.

35

Vardar znovu operuje na hranici vápna a zatlačil Dinamo k vlastní brance.

33

Domácí Kojaševič pálil těsně vedle!

32

Vardar je evidentně otřesen dosavadním stavem, přece jen ještě před přestávkou prohrává 0:2.

30

Dinamo Záhřeb právě vstřelilo branku!
Tak to už s Vardarem vypadá zle. Dinamo Záhřeb přidává druhý gól, přesným zásahem se prosadil MARKO ROG – 0:2.

29

Vardar zahrával standardku, ale následná střela Spirovskiho byla zblokována.

28

Žlutou kartu dostává Fernandés (GNK Dinamo Záhřeb).

27

Vardar drží míč, ale do šancí se nedostává.

25

Fernandés fauloval Asaniho, rozehrávat bude Vardar.

24

Dinamo Záhřeb zatím plní roli favorita a gól na hřišti soupeře se počítá dvojnásob. Vardar Skopje bude muset zabrat.

22

Po faulu Stojanoviče se k míči dostane Vardar.

21

Tak to je smůla pro domácí! Dinamo Záhřeb se dostává do vedení poté, co NEMANJA MIJUŠKOVIČ poslal míč do vlastní sítě. Vlastní gól!

19

Střely na branku po 19 minutách hry: Vardar Skopje – Dinamo Záhřeb 2:7. Na branku to je ale vyrovnané 1:1.

18

Chorvatský Záhřeb má zatím více ze hry a častěji drží míč.

17

Soudani pálil nad.

16

Dinamo Záhřeb už zahrozilo, ale Vardar zatím na první šanci v utkání čeká.

15

Hostující Rog minul levou tyč!

13

Dinamo Záhřeb drží míč, ale do branky se příliš netlačí.

12

Hostující Paulo Machado se dopustil faulu a Dinamo přišlo o míč.

10

Dinamo začalo zápas svižně, ale hra se už poměrně vyrovnává.

9

Domácí Asani rozehrál standardku po faulu hostujícího celku, ale Vradar se do velké šance nedostal.

8

Pokus domácího Juana Felipeho byl zblokován. Míč skončil v autu.

7

Domácí Vardar pozičně vyrovnává hru a drží míč na útočné polovině hřiště.

5

Hostující Fernandés pálil těsně vedle!

4

Každopádně Dinamo Záhřeb je v samém úvodu utkání velmi aktivní.

3

Hostující Soudani pálil ze střední vzdálenosti, ale jeho pokus byl zablokován.

2

Pokus Machada od rohového praporku ale domácí v klidu odvrátili.

1

Chorvatský Záhřeb si hned v samém úvodu vybojoval rohový kop a hráči se tak hned v první minutě postěhují do vápna.

1

FK Vardar Skopje: Pacovski – Popov, Mijušković, Grncarov (C), Spirovski, Kojašević, Asani, Gligorov, Hambartsumyan, Juan Felipe, Petkovski.
Náhradníci: Gačevski, Velkoski, Nikolov, Obregón, Grozdanoski, Jonathan Balotelli

GNK Dinamo Záhřeb: Ježina – Soudani, Antolić, Henríquez, Paulo Machado, Fernandés, Sigali, Schildenfeld, Rog, Stojanović, Matel.
Náhradníci: Šemperk, Jonas, Hodžić, Čorić, Benković, Sosa, Šovšić.

Který z týmů obdrží první žlutou kartu v prvním poločase?