Liga mistrů (předkola)

FK Vardar – GNK Dinamo Záhřeb

1:2

konec (0:2)

12.07.2016, 20:45 • Philip II Arena (Skopje) • 2. předkolo • Radek Šamša (@radeksamsa), Martin Pešout

Tipsport: 4.4 3.24 1.9 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Ačkoli Vardar Skopje prohrával o poločase 0:2 a vypadal na odpis, dokázal se ve druhé půli vzepřít osudu a rozhodně usiloval o vyrovnání. Po vlastní brance Mijuškoviče a zásahu Roga dokázal snížit Hambartsumyan a v závěru Makedonci usilovali o vyrovnání.

Nakonec ale úvodní zápas 2. předkola Ligy Mistrů ovládlo Dinamo Záhřeb po výhře 2:1. (22:42:20)

90+5

90+4

Grnčarov fauloval Čoriče a Vardar přichází o poslední šanci na vyrovnání.

90+3

Ještě domácí Obregón z dobré pozice mířil vedle!

90+2

Vardar zahrával trestný kop a po odraženém míči se do zakončení dostal Juan Felipe a málem bylo vyrovnáno! Ale skvělým zákrokem zasáhl Ježina.

90

Hlavní sudí nastavuje zápas o čtyři minuty.

90

Žlutou kartu dostává Hambartsumyan (FK Vardar Skopje).

89

Záhřeb drží v závěru zápasu míč a už bude chtít utkání v klidu dohrát.

88

Hambartsumyan fauloval Čoriče, míč získá Dinamo Záhřeb.

87

Centr z levé strany sebral do rukavic gólman Ježina.

86

Nyní je hra často přerušována a Vardar se nemůže dostat k závěrečnému náporu.

85

V závěru utkání Dinamo Záhřeb stále drží těsné jednogólové vedení a snaží se uklidnit hru.

83

Juan Felipe ale z trestného kopu pálil nad.

82

Schildenfeld se dopustil faulu, tlak Vardaru roste.

81

Domácí Jonathan Balotelli pálil nad branku!

80

Střídání v týmu GNK Dinamo Záhřeb: ze hřiště odchází Rog, přichází Šovšič.

78

Zdá se, že v závěru zápasu bude ještě Vardar usilovat o vyrovnání.

77

Gólman Záhřebu Ježina musel znovu zasahovat.

76

Domácí Hambartsumyan už dnes jednu branku vstřelil a nyní se málem postaral i o vyrovnání. Arménský fotbalista ve službách Vardaru je velmi aktivní.