5:0

konec (4:0)

25.06.2016, 15:00 • Lukáš Michalík

Tipsport: 1.15 6.5 11.5 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Je rozhodnuto, dnešní utkání už pokračovat nebude. Výsledek 5:0 tak bude také konečným, neboť v 52. minutě ukončil zápas vytrvalý a silný déšť. (16:47:23)

Stále se nic nemění, utkání je přerušeno a kdo ví, jestli nedojde na předčasné ukončení.

Podmínky se zatím nemění, uvidíme, zda bude ještě utkání vůbec pokračovat.

52

Kvůli silnému dešti je utkání přerušeno.

48

Liberec právě vstřelil branku!
Po ose Sýkora – Coufal se míč dostal do vápna až k DEJANU DJORDJEVICOVI, který z první dokázal prostřelit brankáře. Slovan tak také do druhé půle vstoupil skvěle.

35

A je to už 4:0! Michal Obročník zprava parádním pasem napříč vápnem našel WESLEYHO DA SILVU a ten už pouze nastavil míči nohu, čímž ho nasměroval do branky.

32

Hadaščok běžel sám na brankáře, nicméně překonat gólmana Bautzenu nedokázal. Z následného rohu už se však Slovan raduje. Sixta nacentroval přímo na hlavu WESLEYHO DA SILVY a ten potřetí rozvlnil hostující síť.

27

Teď Liberečtí předvedli skvěle nacvičený signál při rozehrávce standardní situace. Jan Sýkora z pravé strany rozehrál na hranici šestnáctky, Coufal balon přeběhl a za ním stojící ZDENĚK FOLPRECHT míč přesnou ranou placírkou uklidil k tyči.

5

A domácí jdou do vedení! Vojtěch Hadaščok našel přihrávkou ONDŘEJE BLÁHU, který střelou z první otevírá skóre.