Play-off NHL

Pittsburgh Penguins – Tampa Bay Lightning

3:4

po prodl. (1:0, 2:2, 0:1 - 0:1) Stav série: 2:3

23.05.2016, 02:05 • Consol Energy Center, Pittsburgh • Finále V. konference • Martin Augustin (@ogy_16)

Šesté utkání série se hraje v noci z úterý na středu. Já se s Vámi loučím a přeji všem úspěšný start do nového týdne! (05:30:11)

Stav série 2:3 na zápasy!
Tampa v Pittsburghu vítězí 3:4 po prodloužení a v šestém utkání může před svými fanoušky sérii ukončit! Hrdinou večera se stal Tyler Johnson, jehož v 53. sekundě prodloužení trefila rána Jasona Garrisona a puk se od těla forvarda Lightning odrazil do branky.

Střely na branku v prodloužení – 1:1, celkem – 34:25.

60:53

60:53 Tyler JOHNSON - 3:4

60:53

Tampa právě vstřelila branku!
Prodloužení nabralo nečekaně rychlý konec! Kučerov na útočné modré uvolnil Jasona Garrisona, který dojel na levý kruh a vystřelil. Letící kotouč trefil clonícího TYLERA JOHNSONA a od něho se odrazil za záda bezmocného Marca-Andreho Fleuryho. Tampa vítězí a ujímá se v sérii vedení 2:3 na zápasy! Asistence: Jason Garrison a Nikita Kučerov.:

60:32

Ian Cole vyslal od modré čáry nepříjemnou střelu, kterou Vasilevskij asi neviděl. Pro hosty to dobře dopadlo.

60:01

Prodloužení začne přibližně v 5:08.
Po 60 minutách končí utkání nerozhodně 3:3 a jeho vítěze tak určí až prodloužení. Do něj poslal zápas v 57. minutě svým druhým gólem v zápase Nikita Kučerov. Opět se tedy potvrzuje, jal moc je tato série vyrovnaná.

Střely na branku ve 3. třetině – 12:11, celkem – 33:24.

Který z týmů vyhraje prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:53

Z dálky ještě pálil Garrison. Fleury puk viděl a vyrazil ho do rohu.

59:33

Zakázané uvolnění Blesků. Jon Cooper si bere time-out a dopřává tak své pětici čas na odpočinek.

59:01

Poslední minuta třetí části.

3:4

Branky a nahrávky: 20. Dumoulin (Rust, Kunitz), 22. Hörnqvist (Hagelin, Määttä), 40. Kunitz (Malkin) – 34. Killorn (Šustr), 35. Kučerov (Namestnikov), 57. Kučerov (Johnson, Palát), 61. Johnson (Garrison, Kučerov)

Pittsburgh Penguins: Fleury (Murray) – Letang, Määttä, Lovejoy, Dumoulin, Schultz, Cole – Hörnqvist, Crosby (C), Bennett – Rust, Malkin (A), Kunitz (A) – Kessel, Bonino, Hagelin – Fehr, Cullen, Kühnhackl. Trenér: Mike Sullivan

Tampa Bay Lightning: Vasilevskij (Gudlevskis) – Strålman, Hedman, Šustr, Garrison, Coburn, Carle, Koekkoek – Kučerov, Johnson, Killorn – Drouin, Namestnikov, Palát (A) – Callahan (A), Filppula, Brown – Boyle (A), Paquette. Trenér: Jon Cooper

Rozhodčí: Charron, Charron – Devorski, Murray

Diváci: 18648

09:11 PIT 2 Malkin, nesportovní chování