Szarková uspěla i při dalším sedmimetrovém hodu. (22:28)

Chlupová vyloučena na dvě minuty + sedmička pro Most. (21:28)

Pešková dopravila míč za záda Müllnerové. (20:28)

Pokorná našla bleskovou odpověď na branku Martinkové. (20:27)

55

Martinková se přes vysoké bloky prosazuje střelou pod břevno. (20:26)

51

Malá propálila Müllnerovou, Slavia tak v klidu hlídá svůj bezpečný náskok. (19:26)

50

Szarková vyzrála při sedmičce na Hillebrandovou. (19:25)

49

Galušková si půjde odpočinout na dvě minuty, Černí andělé si tak vyzkouší početní výhodu (18:25)

49

Dvořáková z pivota překonává Kudláčkovou. (18:25)

47

Galušková trošku se štěstím překonává Müllnerovou, dnes vše hraje do karet Slavii. (17:25)

46

Súkenníková se probila až na brankoviště a snižuje. (17:24)

46

Vyloučení v týmu DHC Slavia Praha (Hana Kutlvašrová). (16:24)

45

Gól vstřelil tým DHK Baník Most (Michaela Borovská). (16:24)

45

Vyloučení v týmu DHK Baník Most (Kateřina Dvořáková). (15:24)

44

Gól vstřelil tým DHK Baník Most (Michaela Borovská). (15:24)

44

Rezlerová znovu úspěšná, ve druhé půli se jí střelecky daří. (14:24)

44

Szarková koriguje stav střelou z levé spojky. (14:23)

43

Vedoucí Řezáč dostává žlutou kartu. (13:23)

43

Rezlerová dopravila v pádu míč do sítě. (13:23)

42

Rezlerová propálila Müllnerovou a Slavia tak stále bezpečně drží svůj náskok. (13:22)

41

Gól vstřelil tým DHC Slavia Praha (Alena Stellnerová). (13:21)

39

Jeřábková ze střední spojky prostřelila vše co jí stálo v cestě. (13:20)

38

Stellnerová proměňuje z prostoru pivota. (12:20)

38

Martinková dostala do branky míč i s Kudláčkovou. (12:19)

37

Pokorná navyšuje vedení Slavie. (11:19)

37

Szarková uspěla i ze třetí sedmičky, Černí andělé jsou dnes úspěšní jen v této disciplíně. (11:18)

36

Pokorná trefila levý roh branky Müllnerové, jak jsou mostecké hráčky nervózní, tak z těch slávistických naopak srší pohoda. (10:18)

35

Martinková snižuje střelou z vysokého výskoku ze střední spojky. (10:17)

34

Malá prostřeluje Bezpalcovou, Slavii zřejmě drží forma z první půle. (9:17)

32

Kordovská se trefuje přesně k pravé tyči svou přízemní ranou ze střední spojky. (9:16)

31

Súkenníková hned na úvod druhé půle snižuje stav. (9:15)

30

Růčkové odpískány kroky, na druhé straně z rychlého kontru trestá Malá a Slavia vede o sedm branek! (8:15)

29

Stellnerová z pivota překonala střelou o zem dnes zoufalou Müllnerovou. (8:14)

28

Novotná se trefuje přesně na vzdálenější tyč. (8:13)

27

Svou dnešní první trefou snižuje Schererová z pravého křídla. (8:12)

26

Szarková tentokráte zamířila přesně z levé spojky a propálila Kudláčkovou. (7:12)

23

Pešková se dostala k odraženému míči a výskokem do brankoviště našla skulinku u levé tyče Müllnerové. (6:12)

23

Szarková snižuje střelou ze střední spojky o zem. (6:11)

22

Jedličková na druhé straně bleskově kontruje. (5:11)

22

Růčková se trefuje z pravé spojky a snaží se tak posunout Černé anděly na dostřel. (5:10)

21

Kutlvašrová teď povalila dvě domácí hráčky a ještě překonala Müllnerovou, je tak velice efektivní. (4:10)

20

Galušková míří přesně mezi tři tyče, Slavia dnes drží otěže utkání ve svých rukou. (4:9)

19

Utkání se začíná přiostřovat, Borovská teď nevybíravým zákrokem skolila k zemi Stellnerovou a dostává dvě minuty. (4:8)

17

Stellnerová na druhé straně velmi rychle koriguje dobře umístěnou ranou do protipohybu Müllnerové. (4:8)

16

Szarková se nemýlí ani ze druhé sedmičky. (4:7)

16

Malá dostává dvě minuty a po jejím zákroku bude házet Most ještě sedmičku. (3:7)

15

Jedličková si vyskočila při signalizované pasivitě přes bloky a střelou o vzdálenější tyč překonala Müllnerovou. (3:7)

13

Kordovská dostává dvě minuty, Černí andělé si tak vyzkoušejí první početní výhodu v dnešním utkání. (3:6)

13

Martinková koriguje stav utkání prudkou ranou ze střední spojky, která se zastavila až v síti branky hostujícího týmu. (3:6)

11

Pokorná přidává šestý zásah přažského celku a zatím to vypadá na jednoznačný zápas ze strany Slavie. (2:6)

10

Stellnerová prostřeluje z pivota Müllnerovou, Černí andělé jsou stále v mírné křeči a nedaří se jim vyrovnat. (2:5)

10

Žlutá karta pro tým DHK Baník Most (Michaela Borovská). (2:4)

10

Szarková vyzrála na sedmičce na brankařku Slavie. (2:4)

9

Žlutá karta pro tým DHC Slavia Praha (Tereza Pokorná). (1:4)

9

Malá z brejku trestá zaváhání Černých andělů, Slavie si tak hned v úvodu utkání vypracovala slušný náskok. (1:4)

7

Szarková znovu trefila jen připravenou Kudláčkovou, která hbitě rozehrála na Peškovou a Slavie tak vede o dvě branky. (1:3)

7

Žlutá karta pro tým DHC Slavia Praha (Kateřina Keclíková). (1:2)

6

Žlutá karta pro tým DHC Slavia Praha (Alena Stellnerová). (1:2)

4

Žlutá karta pro tým DHK Baník Most (Lucia Súkenníková). (1:2)

3

Súkenníková koriguje stav přesnou ranou pod břevno. (1:2)

3

Kordovská propálila Müllnerovou, hráčky z hlavního města tak vedou již o dvě branky. (0:2)

1

Pokorná rozjásala asi desetičlenný kotel Slavie, když se postarala o úvodní branku utkání z brankoviště. (0:1)

22:28

DHK Baník Most: Bezpalcová, Smolová, Müllnerová – Matoušková, K. Dvořáková, Mičiníková, Borovská, Gakidová, Jungová, Martinková, Jeřábková, Chmelařová, Szarková, Súkenníková, Schererová, Růčková.

DHC Slavia Praha: Kudláčková, Hillebrandová – Motejlová, Novotná, Rezlerová, Pešková, Kordovská, Jačková, Kutlvašrová, Pokorná, Jedličková, Galušková, Malá, Keclíková, Stellnerová, Chlupová.

Rozhodčí: Hájek, Macho