Uniqa extraliga mužů

Volejbal Brno – VK Dukla Liberec

3:1

konec (25:16, 25:22, 14:25, 25:23) Stav série: 2:2

29.04.2016, 17:05 • DRFG Arena • Finále • Roman Zajíček (@RomanZajicek), Pavel Kuba (@PavelKuba)

25:23

Nejlepším hráčem zápasu se stává Michal Hrazdíra.

24:23

Mečbol pro domácí tým. Ruský borec zvedl celou DRFG Arenu, která je na nohou. Brno může vyrovnat stav série.

20:19

Dnešnímu utkání příhlíží – 3824 diváků. Opět skvělá návštěva.

14:25

Klapalova smeč se nevešla na polovinu soupeře a Liberec slaví vítězství ve třetím setu!

14:24

Důrazná smeč Zajíčka a Liberec má setbol!

25:22

Symbolicky ukončuje druhý set domácí bombarďák Andrianov, který smečoval přes obránce a získává pro svůj celek druhý důležitý set.

24:21

Ovšem setbol číslo dvě! Brno vybojovalo míč na síti a hala opět bouří. Domácí jsou blízko zisku druhého setu!

25:16

Je to tady. Muroň poslal míč doprostřed hřiště a hosté nezvládli příjem. Brno získává první set vcelku hladce.