FC Písek – SK Viktorie Jirny

0:3

konec (0:3)

23.04.2016, 10:15 • 26. kolo • Tomáš Němec

Utkání mezi Pískem a Viktorií Jirny hosté rozhodli v prvních jedenácti minutách, kdy se hosté prosadili celkem třikrát. Tříbrankové vedení uhájili až do závěrečného hvizdu a tři body tak putují na konto středočeského celku. To je pro tuto chvíli vše, přeji hezkou sobotu. (12:09:32)

90

90

Stejně jako v první půli hlavní rozhodčí nenastavil ani vteřinu a ukončuje dnešní zápas.

89

Kocourek zahrával v krátkém čase přímý a rohový kop po sobě. Domácí obrana soupeři nic nedovolila.

87

Ke změně dochází také na hostující straně. Na poslední minuty se zapojí do hry Milan Sluka, který nahradí Pavla Vandase.

84

... a Petra Řeháka vystřídal Roman Kočí.

83

David Pichlík nahradí Lukáše Šlehofera.

83

Trojí střídání domácích. Františka Němce nahradí Pavel Keclík.

82

Holub hlavičkoval po rohovém kopu vysoko nad břevno.

80

Další změna na hostující straně. Střelce dvou branek Viktorie – Aleše Melechovského nahradí Felix Awuku.

77

Centr Kocourka v pokutovém území Písku žádný spoluhráč nezasáhnul.

75

... a ještě u hostů Františka Škorvánka vystřídal Daniel Kocourek.

73

Další střídání Písku. Ze hry odstupuje Jiří Ježdík, do hry se zapojí Martin Hájek.

70

Střídá také Písek. Václava Milce na trávníku nahradí Jan Zušťák.

69

Dnešní utkání sleduje 345 diváků.

68

Dnešní zápas skončil pro Vladimíra Pokorného, nastupil Jiří Vondráček.

66

Chystá se první střídání hostů.

63

Druhý poločas zatím příliš fotbalové krásy moc nepřinesl, hosté v poklidu kontrolují svůj tříbrankový náskok.

59

Za faul ve středu hřiště dostal žluté napomenutí Voráček.

58

Ježdík ostře zasánul Čepeláka a hlavní sudí poprvé v utkání vytahuje žlutý kartonek, kterým ocenil zákrok píseckého hráče.

56

Domácí měli možnost prvního rohového kopu, který hostující obrana bez větších potíží ubránila.

54

Ježdík se snažil zasáhnout míč akrobatickým způsobem, ale špatně odhadnul vzdálenost a balón skončil v zámezí.

51

Akce Viktorie byla zastavena pro útočný faul Dubského.

48

První střelecký pokus ve druhém poločase vyslal Šlehofer, zamířil však příliš vysoko nad horní tyč.

46

Druhý poločas začne přibližně v 11:18.

45

45

Hlavní rozhodčí nenastavil ani vteřinu a první poločas končí.

41

Blíží se závěr první půle a vše nasvědčuje tomu, že se do kabin půjde za tříbrankového vedení hostů.

38

Osmý rohový kop Viktorie vyrazil Rondzik do bezpečné vzdálenosti.

36

Písecká obrana zvládla další zkoušku v podobě přímého kopu a dalšího rohu. Ve statistice rohových kopů vedou hosté 7:0.

33

Hostující hráči měli k dispozici v krátkém čase další dva rohové kopy po sobě. Domácí obrana byla pozorná.

29

Další rohový kop hostů odhlavičkoval Němec do bezpečí.

27

Voráček prošel s míčem do pokutového území soupeře, kde však nepřesným centrem zastavil možnost domácích.

25

Rohový kop hostů přerušil útočný faul Viktorie.

23

První vážnější ohrožení branky Fendricha vzešlo po střele Šlehofera. Hostující gólman drží čisté konto.

21

Domácí ubránili další standardní situaci soupeře.

19

Parys vyslal do pokutového území Písku centrovaný míč, který Rondzik sebral ze vzduchu.

17

Hra se po divokém začátku uklidnila a hosté již tak netlačí na pilu. Uvidíme, co předvede Písek...

14

Řehák se pokoušel založit útočnou akci, ale už byl s míčem v zámezí.

11

Jirny právě vstřelily branku!
ALEŠ MELECHOVSKÝ si postavil míč na penaltový puntík a tvrdou střelou k levé tyči nedal Rondzikovi šanci, ten sice stranu vystihl, ale na balón nedosáhnul – 0:3.

10

Byla nařízena penalta. Hosté mají velkou šanci přidat třetí gól.

8

Jirny odskakují svému soupeři na rozdíl dvou branek. ALEŠ MELECHOVSKÝ zamířil po zemi ke vzdálenější tyči a brankář Písku již na balón nedosáhnul – 0:2.

7

... tentokrát si domácí hráči dali pozor.

6

Hosté jsou aktivnější i nadále, nyní budou mít navíc výhodu dalšího rohového kopu.

3

Hosté jsou za svůj aktivní přístup odměněni úvodní brankou. Po rohovém kopu se jednomu z domácích hráčů nepodařilo odhlavičkovat míč, který se odrazil k MARCELOVI ŠŤASTNÉMU a ten střelou po zemi překonal Rondzika – 0:1.

2

Hosté začali aktivněji a hned na začátku se tlačí do útoku. Held zastavil nebezpečnou akci soupeře a odehrál balón na rohový kop.

1

FC Písek: Rondzik – Rendla, Řehák, Voráček, Milec, Šlehofer, Zeman, Němec, Ježdík, Holub, Held.
Náhradníci: Kalášek, Zušťák, Hájek, Keclík, Jevčák, Kočí, Pichlík.

SK Viktorie Jirny: Fendrich – Parys, Škorvánek, Hruška, Pokorný, Melechovský, Šťastný, Vandas, Dubský, Čepelák, Kejha.
Náhradníci: Kocourek, Vondráček, Sluka, Nevařil, Awuku, Poráčanin.

Rozhodčí: Hocek – Vnuk, Hádek.
Poslední tři vzájemné zápasy dnešních soupeřů vždy vyhrál domácí celek. Poslední střetnutí bylo na programu 20. 9. 2015 a hráči SK Viktorie Jirny zvítězili na svém trávníku proti Písku 2:1. Podaří se Jihočechům odveta z podzimního zápasu? Sobotní klání u řeky Otavy má na programu úvodní výkop v tradičních 10:15.
V rámci 26. kola České fotbalové ligy svedou souboj o body do tabulky mužstva z horních pater tabulky. Sedmý Písek na svém trávníku přivítá celek ze třetí příčky – Jirny. Situace v těchto místech tabulky je velice vyrovnaná a obě mužstva od sebe dělí pouhých 5 bodů. Ztráta Písku na vedoucí Chrudim pak činí 7 bodů. Jirny ztrácí na Chrudim 2 body.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 10:15.