Ruská Premier Liga

FC Rubin Kazaň – FK Achmat Groznyj

0:1

konec (0:1)

23.04.2016, 18:30 • Kazan Arena, Kazaň. Kapacita: 45,105 diváků. • 25. kolo • Lukáš Jasoněk

Tipsport: 2.5 3.13 2.95 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

90+3

90+3. Igor Portňagin (RKZ)

90+3

Na začátku závěrečné minuty mohl vyrovnat Portňagin. Na jeho hlavu se snesl nadýchaný centr z pravé strany a míč pak proletěl jen těsně vedle levé tyče. Domácí tým tak i kvůli této neproměněné šanci nejspíš zůstane bez bodového zisku.

89

Avizované třetí střídání v týmu FK Těrek Groznyj: ze hřiště odchází Gheorghe Grozav, přichází Kanu.

85

85. Děvič neproměnil penaltu

85

Po faulu v pokutovém území byla nařízena penalta pro domácí tým! Míč si na značku pokutového kopu postavil Marko Děvič, ale místo vyrovnání branku trestuhodně přestřelil a může tak začít zpytovat svědomí!

83

Žlutou kartu dostává Adílson (FK Těrek Groznyj).

83

Poslední střídání v týmu FC Rubin Kazaň: ze hřiště odchází Sjarhej Kisljak, jeho místo zaujme Vladimir Ďaďun.

76

Střídání v týmu FK Těrek Groznyj: z trávníku odchází Magomed Mitrišev, na závěrečnou čtvrthodinu přichází do hry Ismaïl Aissati.

75

Šanci na vyrovnání měl Bergström, ale střelu švédského hráče mířící k přední tyči tygřím skokem vyrazil Gorodov.

74

Za nedovolený zákrok u levé postranní čáry obdržel kartu žluté barvy Daler Kuzjajev (FK Těrek Groznyj).

69

Střídání v týmu FK Těrek Groznyj: ze hřiště odchází Maciej Rybus, jediného úspěšného střelce zápasu nahradí Igor Lebeděnko.

61

Střídání v týmu FC Rubin Kazaň: ze hřiště odstupuje Gökdeniz Karadeniz, opačným směrem míří Denis Tkačuk.

46

O poločasové přestávce došlo v týmu FC Rubin Kazaň ke střídání: do druhé půle nenastoupil Mijo Caktaš, místo něhož přišel na trávník Marko Děvič.

43

43. Gökdeniz Karadeniz (RKZ)

43

V závěru úvodního poločasu mohlo být vyrovnáno! Kazaňští ve středu pole získali míč a podnikli rychlou útočnou akci, která byla zakončena nepřesnou střelou Karadenize, když po jeho technické ráně z hranice šestnáctky balon proletěl jen těsně nad břevnem.

35

35. Maciej RYBUS - 0:1

35

Těrek Groznyj právě vstřelil branku!
Hosté otevírají gólový účet zápasu! Po sražené střele z hranice pokutového území se za záda obránců dostal MACIEJ RYBUS. Polský záložník si balon potáhl kolem gólmana a poté zakončil do zcela prázdné brány a spravil si tak chuť po předchozím nevydařeném pokutovém kopu.

32

32. Rybus neproměnil pokutový kop

32

Exekutorem penalty se stal Maciej Rybus (FK Těrek Groznyj), jeho střelu ale nohou vyrazil Ryžikov a stav utkání tak zůstává bezbrankový.

31

31. Faul v pokutovém území

31

Za faul Karadenize uvnitř pokutového území byla nařízena penalta pro Těrek!

20

20. Šance Těreku

20

První větší šance zápasu přichází v jeho dvacáté minutě! Ivanov rozehrál rohový kop krátkou přihrávkou před pokutové území, odkud byl vyprodukován prudký projektil. Balon byl tečován obráncem a snášel se pod břevno, ale nad horní konstrukci brány jej skvělým zákrokem vyškrábl Ryžikov.

15

Zaurbek Plijev (FK Těrek Groznyj) před hranicí pokutového území skluzem srazil Kanunnikova a uviděl žlutou kartu.

0:1

konec (0:1)

Branky: 35. Rybus

Karty:   15. Plijev (GRZ), 74. Kuzjajev (GRZ), 83. Adílson (GRZ)

Neproměněná penalta: 85. Děvič (RKZ), mimo – 32. Rybus (GRZ), brankář Ryžikov zneškodnil

Držení míče: 50 % : 50 %.
Střely na branku: 3:4. Střely mimo: 6:3. Rohy: 3:4. Ofsajdy: 1:1. Fauly: 18:20.

FC Rubin Kazaň: Ryžikov – Nabiullin, S. Kvěrkvelija, Bergström, Cotugno – Kisljak (83. Ďaďun), Ozdojev – Kanunnikov, Caktaš (46. Děvič), G. Karadeniz (61. Tkačuk) – Portňagin.
Náhradníci: Akmurzin, Jurij Nestěrenko – Biljaletdinov, Děvič, Ďaďun, Tkačuk, Džalilov, Pyljavskij, Achmetov, Kambolov.

FK Achmat Groznyj: Gorodov – Rodolfo, Semjonov, Grozav (89. Kanu), Plijev – Kuzjajev, Adílson – Ken, Ivanov, Rybus (69. Lebeděnko) – Mitrišev (76. Aissati).
Náhradníci: Godzjur, Gudijev – Ojala, Kadyrov, Mohammadi, Aissati, Kanu, Mirzov, Píriz, Wilkshire, Ucijev, Lebeděnko.