Střídání v týmu FK Dukla Praha: ze hřiště odchází Vokoun, přichází Petrák.

Řepa v bráně ale těžkou situaci zvládl, protože proti němu šli v souboji ve vzduchu dva hráči Hradce.

89

Na polovině hřiště hosté faulovali, do vápna tak přiletí dlouhý míč.

88

Poslední minuty se hrají ze strany na stranu, uvidíme, jak napínavá koncovka nakonec skončí.

86

Hradec Králové je sice často v útoku, schází mu ale finální fáze, takže to hostům nedělá výrazný problém.

84

Hosté sice stále vedou, výsledek je ale ještě otevřený, navíc domácí se v posledních minutách viditelně zvedli.

83

Na druhé straně nebezpečný lob vyslal Beneš, Ordelt se musel hodně natahovat za sebe, aby neinkasoval.

81

Zdržálek už byl s míčem před vápnem a měl to na dobrou střelu, balón ale ještě nahrával na Davida Drozda, který nedokázal vystřelit.

79

Žlutou kartu dostává Troníček (FK Dukla Praha).

78

Hradec se snaží zatlačit hosty na jejich polovině a vymyslet vyrovnávající akci.

76

Střídání v týmu FK Dukla Praha: ze hřiště odchází Šumský, přichází Sedláček.

76

Pět metrů před vápnem se obtočil kolem tří hráčů Zdržálek, který pak vypálil o třicet centimetrů vedle tyče.

74

Střídání v týmu FC Hradec Králové: ze hřiště odchází Zbudil, přichází Vyšehrad.

74

Dukla právě vstřelila branku!
Podruhé v zápase jdou do vedení hosté, DAVID BEZDIČKA po pohledné přihrávce vystřelil z hranice vápna a jeho míč končí za zády Ordelta – 1:2!

72

Veliký závar ve vápně hostů brankou nakonec nekončí.

71

Střídání v týmu FC Hradec Králové: ze hřiště odchází Fenz, přichází Dědeček.

71

Hostující Farkaš ve středu pole přišlápl bohu Shejbalovi a vidí za to žlutou kartu.

69

Dukla se také snaží, i když se nemůže dostat do tak nebezpečných pozic, jako v prvním poločase.

67

Zezula dostal přihrávku na pravou stranu vápna, odkud mohl být hodně nebezpečný, jenomže zamířil pouze vysoko nad!

65

Hlavsa velice svižně prošel ve vápně až k centru na zadní tyč, tam ale už nikdo z hradeckých hráčů nebyl!

63

Ve hře domácích nyní byly dvě nepřesnosti, hosté toho ale nedokázali využít.

62

Střídání v týmu FK Dukla Praha: ze hřiště odchází Vachoušek, přichází Slávik.

61

Zdržálek se nakonec trochu překvapivě Zdržálek vrací, mezitím už se znovu začalo hrát.

59

Zdržálek se z trávníků nezvedá, asi bude muset střídat.

58

Prozatím hodně aktivní Zdržálek nyní leží na trávníku a sténá, rychle k němu míří zdravotník.

57

I Dukla už zahrávala přímý kop, míč se ale od bránicích hráčů odrazil pryč z vápna.

55

Zdržálek poslal do vápna nadýchaný centr, Shejbal jen těsně nedoskočil a balón lapil Řepa.

54

Kraják byl faulován na půlce půlky a Hradec bude zahrávat přímý kop.

53

Zdržálek velice pěkně před vápnem hostů vybojoval míč pro svůj celek, následná přihrávka na Shejbala šla ale do ofsajdu.

51

Zatím se hraje hlavně mezi vápna, nedá se říci, že by byl někdo výrazně lepší.

48

Po dalším souboji ve středu pole letí vysoký míč přes tribunu až na zadní parkoviště, to jsem zde ještě nezažil...

47

Shejbal chtěl projít středem hřiště, po střetu s protihráčem se mu ale píská faul.

46

První poločas je za námi, do utkání sice vstoupili aktivněji domácí, Dukla ale poté vstřelila z pokutového kopu branku, což ji nakoplo. Další gól ale nepřidala, takže po brankové akci zase domácího celku, je po prvním poločase vyrovnáno 1:1.

45

45

Domácí mohli jít klidně do vedení. Tentokrát byl totiž na hranici pokutového území nepohlídaný Pavel Drozd, který ale zvolil přízemní balón, jenž Pavel Řepa dobře viděl.

44

Hradec bude zahrávat svůj pátá rohový kop.

43

Hradec Králové právě vstřelil branku!
Tentokrát už se domácí prosadili. Po povedeném centru z levé strany od Jana Shejbala se na malém vápně dostal k míči DAVID DROZD, který se dokázal prosadit – 1:1!

42

Na druhé straně ve vápně nahrával Kraják na Zbudila, ten se ale do koncovky nedostal.

41

Šumský míč točil přes zeď přímo pod břevno, nakonec ale zamířil těsně nad.

40

Nyní však už na zajímavou situaci dojde, z hranice vápna totiž budou hráči Dukly zahrávat přímý kop!

39

Neděje se tak nic důležitého, každopádně hosté se nyní snaží udržet v útoku.

35

Po rychlé souhře ve vápně Hradce se dostal ke střele Slicho, Ordelt ale pohotově míč lapí!

34

Nyní se hraje na polovině Dukly, která se nemůže dostat do útoku, každopádně domácí se zase nemohou dostat na míč.

31

Teď už se hosté dostali do zajímavé příležitosti, Pavel Drozd ale hráče na zádech uhlídal a balón dopravil do zázemí.

29

Východočeši hrají vysoko a snaží se napadat pozvolnou rozehrávku Dukly, která se tak teď do útoku nedostala.

27

Z hranice vápna zakončoval Kraják, míč mu ale sjel po noze, proto branku neohrozil.

26

Na řadu přijde další rohový kop pro Hradec, na které to tak je už 4:4.

24

Po rohovém kopu se balón dostal až na Václavka, ten měl ale před sebou několik hráčů, proto nevypálil.

23

Shejbal protáhl balón ze své vlastní poloviny až do velkého vápna hostů. Tam nahrál na levou stranu, odkud směřoval balón hned zase zpět. Zbudil pak mířil mírně k pravé tyč, Řepa ale v pádu pravou rukou kulatý nesmysl ještě vytáhl!

20

Ordelt skákal od tyče k tyči, vždy ale balón zamířil těsně vedle.

18

Dukla je nastěhovaná v útoku a obrana domácích je ve veliké permanenci.

16

Převaha hostů už není tak jednoznačná, pořád je ale Dukla výraznější.

14

Hlavsa prošel po pravé, poté předložil míč k zadní tyči na Shejbala, který pálil z první. Řepa ho ale výborně vyčapal!

12

Šumský rozjel akci středem hřiště, následně i dobře přihrál, Dukla ale pak zakončit už nedokázala.

11

Do nyní ojedinělé šance Hradce se málem dostal Zbudil, Řepa ale s branky včas vyběhl a míč vyboxoval.

10

Po úvodní brance se hra úplně otočila, protože aktivnější jsou od té chvíle jednoznačně hosté.

8

Po následujícím rohovém kopu musel hodně svižně ke své levé tyči Ordelt, aby vytěsnil další nebezpečný pokus Dukly!

7

Bezdička už měl na noze další branku hostů, ve vápně ale prudkou střelu zablokoval Václavek!

6

NIKOLAS ŠUMSKÝ zamířil doprostřed branky, kdežto Ordelt šel doprava – 0:1!

5

První útok hostů končí průnikem Bezdičky do vápna, jenž byl faulován! Na řadu tak přijde pokutové kop!

4

Přes Krajáka se ve vápně Dukly dostal balón na Hlavsu, který mířil k pravé tyči. Branku ale netrefuje.