Rakouská Bundesliga

FC Red Bull Salzburg – SV Guntamatic Ried

2:1

konec (1:0)

16.04.2016, 16:00 • Red Bull Arena, Salzburg (Kapacita: 31 895) • 31. kolo • Martin Penker

Tipsport: 1.26 6.3 10.8 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Ode mne je to pro dnešek vše. Já Vám přeji příjemný zbytek večera a někdy příště opět na shledanou. (17:55:15)
Dnešní utkání je za námi. Domácí dnes byli lepším týmem a zaslouženě tak zvítězili 2:1! Na první branku dnešního utkání jsme si museli počkat až do 35. minuty, a to když se krásnou střelou ze střední vzdálenosti prosadil Keïta. Hostům se však podařilo na začátku druhého poločasu vyrovnat, a to když se v 54. minutě prosadil po chybě Lainera Elsneg. Domácí si však své vedení dokázali vzít zpět v 90+2. minutě, a to když se z přímého kopu krásně trefil Soriano. Domácí si tak po dnešní výhře 2:1 připisují do tabulky důležité tři body.

Držení míče: 61% – 39%
Střely celkem: 17 – 8
Střely na branku: 3 – 2

90+5

90+4

Právě se nám rozeběhla poslední nastavený minutka zápasu a rozhodčí tak utkání za malou chvíli ukončí.

90+2

90+2. Jonathan SORIANO - 2:1

90+2

Salzburg právě vstřelil branku!
Tak domácí se přeci jenom znovu dostávají do vedení! JONATHAN SORIANO to kopl náramně a posílá svůj tým do vedení 2:1!

90+1

Domácí budou zahrávat velmi zajímavý přímý kop zhruba z dvaceti metrů.

90+1

Rozhodčí nastavuje ještě 4 minuty!

90

Na trávníku to momentálně hodně jiskří. Žlutou kartu vyfasoval od rozhodčího Naby Keïta a Marcel Ziegl.

90

Právě se nám rozeběhla poslední minutka zápasu.

89

Tento rohový kop se však hostům vůbec nepovedl a hrát tak mohou domácí.

89

Hosté budou zahrávat rohový kop.

88

Möschl napřáhl ke střele z velké dálky, jeho pokus však skončil vysoko nad brankou.

87

Kreuzer se dopustil faulu na polovině soupeře a hrát tak mohou opět domácí.

86

Hosté momentálně prakticky už jen brání a snaží se alespoň udržet výsledek 1:1.

85

Hosté střídají. Ze hřiště odchází Dieter Elsneg a místo něj nastupuje Manuel Gavilán.

84

Möschl zahrál na polovině soupeře rukou a hrát tak mohou domácí.

82

Domácí momentálně tlačí svého soupeře, ale nedaří se jim zatím vstřelit rozdílová branka.

80

80. Hee-Chan Hwang nedokázal z dobré pozice vstřelit branku.

2:1

konec (1:0)

Branky: 35. Keïta, 90+2. Soriano – 54. Elsneg

Karty:   38. Pehlivan (SLZ), 90. Keïta (SLZ) – 53. Janeczek (RIE), 90. Ziegl (RIE)

Držení míče: 61 % : 39 %.
Střely na branku: 17:8. Střely mimo: 3:2. Rohy: 5:5. Ofsajdy: 5:0. Fauly: 10:11.

FC Red Bull Salzburg: Walke – Lainer, Miranda, Ćaleta-Car, Ulmer – Minamino, Pehlivan (50. Bernardo), Keïta, Berisha – Damari (65. Hee-Chan Hwang), Soriano (C)
Náhradníci: Stankovic – Schmitz, Lazaro, Reyna, Mukhtar, Hee-Chan Hwang, Bernardo

SV Guntamatic Ried: Gebauer (C) – Janeczek, Reifeltshammer, Filipović – Hart, Polverino, Ziegl, Prada – Elsneg (85. Gavilán) – Fröschl (66. Kreuzer), Honsak (74. Möschl)
Náhradníci: Durakovič – Gavilán, Sikorski, Baumgartner, Möschl, Kreuzer, Walch

Rozhodčí: Weinberger – Braunschmidt, Höfler – Schörgenhofer