09.04.2016, 18:30 • Franz Horr Stadion, Wiedeń • 30. kolo • Rostislav Králik

Tipsport: 1.45 4.6 7.0 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Všem hezký zbytek dnešního večera. (20:35:57)
Nejlepší hráči utkání:

Austria Vídeň – záložník Alexander Grünwald, známka 7,2.

Grödig – brankář Rene Swete, známka 8,0.
Austria Vídeň zažila obrovský šok když si body odváží poslední hostující Grödig. I přes velkou územní a herní převahu domácí ztroskotali na slabé koncovce, skvělém brankáři Swetem a individuálních hrubých chybách (Holzhauser, Pollhuber). Hosté tak oživili naděje na záchranu v soutěží, domácí budou mít co dělat aby se kvalifikovali do Evropské ligy.

90

Dominik Baumgartner nahradí střelce druhé branky Reagyho Ofosu.

90

Odchází Koch přichází De Paula.

90

90. Reagy OFOSU - 0:2

90

Grödig právě vstřelil branku!
A je vymalováno – 0:2! Roman Wallner potáhl míč podél postranní čáry, ačkoliv na něm visel jak klíště domácí Rotpuller, od brankové čáry přesně našel REAGYHO OFOSU a ten měl snadnou úlohu dostat míč do odkryté branky!

89

Zmatky v obraně domácích řeší ragbyovým dalekým odkopem až na tribunu Almer.

88

Domácí vytvořili doslova hokejový zámek, ten je ukončen odpískaným ofsajdem.

86

Přímý kop pro Grödig.

85

Vychýlená muška Wallnera.

83

Odpískán útočný faul Kayodeho, který by si měl dávat pozor, jelikož už žlutou kartu má na svém kontě.

82

Střelce jediné branky Benjamina Sulimaniho nahradí čerstvý Roman Wallner.

80

Ofosu po odehrání míče sestřelil Almera. A dostává pouze žlutou kartu. Další chybné rozhodnutí sudího Trachty.

79

Notnou chvíli trvalo sudímu než pískl faul hostujícímu celku.

77

Končí také Raphael Holzhauser, místo něj se na pár minut podívá na hřiště Dominik Prokop.

76

Roi Kehat dolů, místo něho Marko Kvasina.

70

Sandro Djuric má dnes splněno, nahradí ho Lukas Denner.

70

Kayode nezpracoval krásnou přihrávku, následně mají domácí k dispozici přímý kop z 22 metrů.

69

Swete poprvé snad nevyřešil poprvé ideálně situaci, vyběhl daleko do hřiště, jeho výlet však Austria nepotrestala.

67

Na centru Grünwalda si smlsl Swete.

65

Djuric fauluje.

63

Po rohu hostí šel do brejku Kayode, rozhodčí Trachta mu píská sporný útočný faul, Kayode neudržel jazyk za zuby a dostává žlutou kartu za protesty.

63

Rohový kop pro hosty.

62

Grödig řádně ožil mohl dát další branku, ale byl odpískán ofsajd.

60

Almer vychatal Ofosa!

58

58. Benjamin SULIMANI - 0:1

58

To snad není ani možné. Raphael Holzhauser neskutečnou hrubicí na svém malém vápně nabídl skórování Grödigu a tuto nabídku s povděkem přijal BENJAMIN SULIMANI – 0:1!

57

Z velkého úhlu Meilinger nepřekonal pozorného Sweteho.

55

Jednu zteč za druhou pořádá Austrie na hostující branku, zatím stále bez úspěchu.

54

Djuricuv faul.

52

Přímý kop pro Grödig, z tohoto pokusu, žádné nebezpečí pro domácí nevzniklo.

50

Aut pro Austrii.

48

Robert Strobl zatáhl za záchrannou brzdu a po zásluze vidí žlutou kartu.

47

Rohový kop pro Austrii.

46

Almer si nepočínal při odkopu dvakrát jistě nicméně Bičíka nenapodobil.

Výraz Martschinka dokonale dokumentující průběh prvního poločasu, během něhož byla Austria lepší, gól však nedala!

Žluté karty: 0:0
První půle bez branek, nicméně jasný tlak měla po celý poločas Austrie. Hráči Grödigu zjevně věří v boha a svého brankáře Rene Sweteho. Druhá půle začne cca v 19:34 hodin.

45+0

45

Nedáš – dostaneš, tentokrát neplatí! Ofosu se dostal za domácí obranu, zkusil to technicky ke vzdálenější tyči, překonal Almera, ale jeho pokus se nevešel mezi tři tyče!

44

Utěšené Grünwaldově bombě z 25 metrů toho moc nechybělo, aby skončila v hostující šibenici!

36

Nepovedený domácí pokus o dalekonosný lob.

34

32

Domácí Kayode předvedl menší divadlo.

31

Ofosu si vyšlápl na Kocha, vše se obešlo bez žluté karty.

30

Hosté odvrátili hlavou na roh z kterého Šikov nepřekonal Sweteho.

29

Šikov velmi dobře defenzivně.

29

Šikovně to provedl Koch, následně i odcentroval a našel spoluhráče v pokutovém území, ale nic z toho.

28

Venutův centr odklizen na další rohový kop.

26

Kayode chtěl uhánět sám na branku hostí, ale zastavil ho odmávaný a především odpískaný ofsajd.

25

Venuto sice dokázal posadit na zadek svou výtečnou individuální akcí oba stopery hostí, ale vylámal si zuby na skvělém Swetem!

23

Odpískán faul Sikova.

23

Holzhauserův centr odvrácen.

22

Austria neskutečně dominuje 5:1 na střely, 71% procent držení míče, 6:1 na rohy, ale proti ní zatím stojí čaroděj Rene Swete!

20

Z následujícího rohu žádné nebezpečí nevzniklo.

19

A po dalším rohu opět zakročil famózní Swete!

18

Po rohu skvělý zákrok vytasil Swete, následuje další roh!

18

Koch udržel míč ještě na hřišti, jeho následný centr byl zablokován na roh.

17

Ofsajd Austrie.

16

Další roh v rychlém sledu také odvrácen.

16

Hostující obrana uklidila míč raději do zámezí na roh.

15

Koch se vydal na útočný výlet, ale střílí nepřesně nad branku hostí.

13

Sulimani pálí vysoko nad, ale bylo to s tečí následuje roh pro hosty.

12

Venuto ztrácí míč v útočném pokusu proti třem.

11

Holzhauser tentokrát nezatočil rohový kop dle svých představ.

10

Holzhauser patou nikoho nenašel, hosté se tak aspoň na chvíli podívali na svou útočnou polovinu.

9

Venuto dobře podržel balón, domácí tak i nadále pokračují v postupném útoku.

8

Obrana hostí zatím nadmíru pozorná. Domácí mají od začátku jasný tlak.

6

Venuto neprošel přes dva protivníky.

4

Holzhauser přímý kop zatočil bravurně a trefuje břevno!

4

Djurič zahrál rukou a nyní mají možnost domácí cca z 20 metrů. O poznání lepší pozice než před chvílí.

3

Přímý kop poblíž středového kruhu pro Austrii.

2

Nesmírnou bojovnost za ztraceným míčem projevil hostující Kainz, ale byl mu pískán útočný faul.

1

Aut pro domácí.

1

Domácí ve fialovém, hosté nastupují v bílomodrém.

FK Austria Vídeň: Almer – Martschinko, Rotpuller, Sikov, Koch – Grünwald, Holzhauser – Venuto, Kehat, Meilinger – Kayode.
Náhradníci: Pentz – Serbest, Vukojevic, Salamon, De Paula, Kvasina, Prokop.

SV Grödig: Swete – Itter, Strauss, Pichler, Strobl – Kainz, Volkl, Rasner – Djuric – Sulimani, Ofosu.
Náhradníci: Strasser – Baumgartner, Denner, Goiginger, Derflinger, Kerschbaum, Wallner.
Poslední zápas Grödigu:

SV Grödig – SK Sturm Graz 1:3

Branky: 68. Strobl

Sestava: Swete – Strobl, Pichler, Baumgartner, Itter – Brauer – Goiginger, Derflinger (82. Strauss), Kaintz, Schutz (58. Ofosu) – Wallner (72. Kerschbaum).
Poslední zápas Austrie:

Altach – Austria Wien 2:0

Sestava: Almer – Larsen, Windibichler, Rotpuller, Martschinko – Grünwald, Holzhauser (83. Kehat) – Meilinger, Gorgon, Venuto (43. Serbest) – Kayode (76. Friesenbichler).

Grödig – Austria 2:2
Branky: 53 Sulimani, 60. Venuto (pokutový kop) – 64 Grünwald, 80 Pichler (vlastní)
Vítejte u zápasu třetí Austrie s posledním Grödigem, papírový favorit je jasný v podobě domácích.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:30.

0:2

konec (0:0)

Branky: 58. Sulimani, 90. Ofosu

Karty:   63. Kayode (AUV) – 48. Strobl (GRD), 80. Ofosu (GRD)

Držení míče: 73 % : 27 %.
Střely na branku: 8:2. Střely mimo: 6:3. Rohy: 14:3. Ofsajdy: 3:1. Fauly: 14:15.

FK Austria Vídeň: Almer – Martschinko, Rotpuller, Sikov, Koch (90. De Paula) – Grünwald, Holzhauser (77. Prokop) – Venuto, Kehat (76. Kvasina), Meilinger – Kayode.

SV Grödig: Swete – Itter, Strauss, Pichler, Strobl – Kainz, Volkl, Rasner – Djuric (70. Denner) – Sulimani (81. Wallner), Ofosu (90. Baumgartner).