Portugalská Primeira Liga

CF União Madeira – Vitória FC Setúbal

2:2

konec (2:0)

03.04.2016, 17:00 • Estádio do Centro Desportivo da Madeira, Ribeira Brava (kapacita: 2.325 diváků) • 28. kolo • Vít Schück (@VitSchuck)

Tipsport: 2.46 3.1 3.0 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Já se s vámi loučím a přeji příjemný zbytek dne. (18:58:48)

Fauly: 16:19.
Domácí Madeira neudržela poločasové vedení o dvě branky a přichází tak o dva body. Ve druhé půli nejdříve snížil Cissé. V úplném závěru zápasu vyrovnal Vasco, který se tak stal hrdinou svého týmu. Vasco přišel na hřiště v 82. minutě, ještě před vstřelenou brankou stihl inkasovat žlutou kartu. Po oslavách gólu dostal druhou žlutou a tak musel opustit trávník. To mu však příliš vadit nemusí. Vybojoval totiž v samém závěru bod pro svůj tým.

90+4

90+4

Následně se domácí střelec neudržel a při oslavách dostává žlutou kartu. Ta pro něj znamená už druhou v dnešním zápase a tak míří pod sprchy.

90+3

Setúbal právě vstřelil branku!
Hosté v nastaveném čase vyrovnávají. Střídající COSTA VASCO si naskočil na vysoký míč do vápna a překonává domácího brankáře.

90+2

Vasco neudržel nervy a přišlápl soupeřovi a dostává v nastaveném čase žlutou kartu.

90+1

Rozhodčí nastavuje ve druhém poločase tři minuty.

90

V poslední minutě se dostal k míči střídající Breitner, který si obhodil Alvese. Víc už domácí záložník nepředvedl. Míč mu ujel do zámezí.

89

Domácí hráči dohrávají zápas na vlastní polovině, kde kontrolují hru s míčem na kopačkách.

88

Střídání v týmu CF União Madeira: ze hřiště odchází Silva, přichází Breitner.

88

Mohlo být rozhodnuto! Střídající Shehu se dostal ke střele, ale přišlápl ho Pacheco a dostává žlutou kartu.

87

Ve středu pole získal míč po souboji Martins. Domácí záložník chtěl vysunout Diase do brejku, ale přihrávku poslal příliš prudkou a míč tak končí až za brankovou lajnou.

86

Střídání v týmu CF União Madeira: ze hřiště odchází Élio, přichází Fidalgo.

85

Střídání v týmu Vitória FC Setúbal: ze hřiště odchází Claro, přichází Vasco.

83

Další rychlá akce hostů. Arnold si vzal míč na pravém kraji, prodral se přes obránce, ale nacentroval jen k domácímu brankáři.

82

Střídající Matuszewski mohl být hrdinou Setúbalu, ale v příležitosti trefuje pouze boční síť a tak domácí stále vedou.

80

Posledních zhruba deset minut pro hosty, aby vstřelením branky vyrovnali a připsali si tak z dnešního utkání alespoň bod.

79

Střídání v týmu CF União Madeira: ze hřiště odchází Amilton, přichází Shehu.

78

Domácí kontrolují hru ve středu pole a čekají na chybu soupeře. Napadání hostů zatím končí jen na polovině hřiště.

76

Soares se odebral za postranní lajnu a hra tak může pokračovat.

75

Na trávníku zůstal ležet Soares, který je znovu ošetřován.

74

Střídání v týmu Vitória FC Setúbal: ze hřiště odchází Cissé, přichází Makuszewski.

73

Dias mohl přidat třetí branku domácího týmu. Míč prošel celým vápnem až na zední tyč, kde byl osamocený Dias, ale míč už nedokázal usměrnit do branky.

72

Domácí hráči se dostali do protiútoku. Soares měl míč připravený na kopačce, ale Pacheco ho předskočil a bere mu míč.

70

Domácí kapitán měl připomínky k rozhodčímu a dostává také žlutou kartu.

69

Cissé zastavil rychlý útok domácího týmu a vidí také žlutou kartu.

68

Skvělý zákrok v obraně nyní předvedl Galo, který zablokoval střelu Arnolda. Míč směřoval k tyči a domácí obránce vyrazil míč mimo vápno.

67

Pinto se prodal po levém kraji do nebezpečné pozice pro centr. Jeho pas na zadní tyč však končí jen u Paulinha.

65

Rohový kop hostů končí jen u domácího brankáře, který si udělal místo a bere si míč do rukavic.

64

Další možnost na srovnání! Horta poslal dalekonosnou střelu a Gudino jen s vypětím všech sil vyrazil míč ven z branky.

62

Hosta našel Cissého na levém kraji. Záložník Setúbalu chtěl nacentrovat do vápna, ale míč mu utíká do vápna.

61

Silva nastřelil jen zeď před brankou a Ricardo nemusí zasahovat. Do rychlého brejku naopak může jít útočná formace hostů.

60

Výbornou pozici si vytvořil domácí Silva, který je faulovaný v blízkosti vápna a bude rozehrávat volný přímý kop.

58

Arnold v dalším náběhu. Tentokrát nezachytil míč na hrací ploše a rozehrávat tak budou domácí hráči.

57

Setúbal je ve druhé polovině aktivnějším týmem a po zásluze snížil rozdíl ve skóre. O další akci se postaral Arnold, který posunul míč výborné pozice Clarovi. Ten však střílí jen nad branku.

56

Hassan dostal žlutou kartu od rozhodčího za nesportovní chování.

55

Setúbal snižuje! Rychlá akce po pravém kraji končí až u SALIMA CISSÉHO, který posunul míč do sítě a dramatizuje zápas.

54

Amilton se uvolnil ve středu pole, obešel bránícího Pacheca. Chtěl najít volného Diase, ale jeho přihrávka je nepřesná.

52

Soares už je na nohou a může se tak pokračovat ve hře. U míče se nachází hostující hráči.

51

Domácí hráč zůstal ležet po hlavičkovém souboji na trávníků a tak musí na hrací ploše zasahovat lékaři.

50

Znovu je u míče Horta. Tentokrát našel Clara, který proti přesile udržel míč, obtočil se kolem obránce a vystřelil. Jeho pokus končí jen vedle branky.

49

Horta se dostal na útočnou polovině, kde ale ihned přichází o míč a musí se rychle vracet do obrany.

48

Domácí tým pokračuje v aktivní hře z prvního poločasu. Amilton našel Diase na vápně, toho však odblokoval Alves a tak akce končí bez zakončení.

46

Střídání v týmu Vitória FC Setúbal: ze hřiště odchází Tavares, přichází Hassan.

46

Druhý poločas začne přibližně v 18:02.
Po prvním poločase vede domácí Madeira nad Setúbalem o dvě branky. O obě se postaral Amilton. Při první se dostal před obránce a hlavičkou po rohovém kopu poslal míč do sítě. Druhou branku přidal z hranice vápna, kde k němu propadl míč a domácí záložník uklidil míč k tyči. Domácí vytěžili z minima šancí dvě branky a po zásluze vedou.

Který z týmů vstřelí první branku ve druhém poločase?

Tipovat můžete do začátku 2. poločasu.

45

45

Amilton si počínal nedovoleně a dostává žlutou kartu od rozhodčího.

44

Tavares přenesl hru na pravou stranu, kde si míč zpracoval Arnold. Ten našel Clara ve vápně, ale hostující útočník byl proti přesile a přichází o míč.

42

Cissé si vzal míč na levé straně, kde přešel přes Soarese. Na druhého bránícího hráče už nevyzrál a přichází o míč.

41

V závěru poločasu jsou v tlaku znovu domácí hráči. O míč však přišel Silva, navíc fauloval Pacheca a rozhodčí zastavuje hru.

38

Madeira právě vstřelila branku!
Domácí již vedou o dvě branky! AMILTON si počkal na odražený míč na hranici vápna a střelou k tyči nedal brankáři šanci na zásah.

37

Velmi rychlá akce domácího týmu po pravém kraji. Paulinho se dostal k míči u postranní lajny, obešel protihráče. Jeho centr však končí jen za brankovou lajnou.

36

Arnold našel Clara na hranici vápna. Hostující střelec ještě posunul míč na pravou stranu, kde byl připravený ke střele Hosta. Jeho pokus končí jen v boční síti.

34

Pacheco střílel z hranice vápna. Jeho střela ale šla jen do středu branky, kde byl připravený Gudino.

33

Venancio chtěl najít dlouhou přihrávkou Clara, který se ale nedostal k míči a ten končí za brankovou lajnou.

32

Střelec první branky byl znovu v gólovce. Nyní ho našel Soares, ale jeho hlavička končí jen v rukavicích Ricarda.

30

Po půlhodině hry vede domácí Madeira o jednu branku. Nyní se tlačil do zakončení Hosta, ale z výhodně pozice pro střelu ho vytlačil Soares.

29

Hrači Setúbalu se vytvořili nebezpečnou akci na jejímž konci byl Arnold. Jeho zakončení však nebylo přesné a končí vedle pravé tyče.

27

Setúbal se snaží o rychlé vyrovnání, ale u míče jsou stále domácí hráči, kteří kontrolují hru ve středu hracího pole.

25

Domácí hráč Martins dostává žlutou kartu za faul na Tavarese.

24

Domácí jdou do vedení! Další rohový kop rozehrál kapitán domácího týmu Élio, který našel centrem AMILOTNA a ten hlavou zakončuje do sítě.

23

Centr z rohového kopu se dostal až na zadní tyč, kde vyhrál souboj Alves nad Soaresem a bere mu míč.

22

Venancio tečoval střelu Diase a domácí tým k dispozici rohový kop. K míči se staví Silva, který pošle míč do vápna.

20

Ani po dvaceti minutách jsme se nedočkali výraznější gólové příležitosti. Nyní se však do šance dostal hostující Horta, který přestřeluje branku z hranice vápna.

18

Setúbal se pokusil o rychlý protiútok. K míči se dostal Claro, ale jeho přihrávka na Cissého končí jen u Gala.

17

Joaozinho si připisuje střelecký pokus, který z třiceti metrů končí jen těsně vedle pravé tyče.

15

Po úvodu, který patřil hostů se dostávají do hry domácí hráči, když se o střelu pokusil Dias, ale ani jeho přízemní pokus nekončí v brance.

13

K míči se postavil domácí kapitán Élio, který však znovu nenašel spoluhráče ve vápně a míč tak končí mimo pokutové území.

12

Madeira má také příležitost. Ve středu pole fauloval Tavares a domácí budou zahrávat volný přímý kop.

11

V prvních deseti minutách je jednoznačně aktivnější hostující tým, který kombinuje na své polovině a čeká na chybu soupeře.

9

Znovu jsou v útoku hráči Setúbalu. K míči se měl dostal Claro. Přihrávka na něj však končí až za brankovou lajnou.

6

Také domácí celek se dostal do zajímavé pozice, když se k volnému přímému kopu postavil Martins. Jeho centr do vápna končí jen u Pinta, který hlavičkuje míč do bezpečí.

5

O první střelecký pokus v zápase se postaral hostující střelec Claro, který však trefuje svou dalekonosnou střelou jen bariéru za brankou.

3

O ten se postaral Horta, který však našel svým centrem na zadní tyč jen rukavice připraveného Gudina.

2

Hosté začínají aktivněji a mají k dipozici po zblokované střele první rohový kop.

1

-5

Hráči obou týmů již přicházejí na hrací plochu. Za malou chvíli tak může zápas začít.

Který z týmů vstřelí první branku v prvním poločase?

Tipovat můžete do začátku 1. poločasu.

CF União Madeira: Gudino – Paulinho, Monteiro, Galo, Limo – Ferreira, Soares – Silva, Shehu, Amilton – Cádiz
Náhradníci: Rafael, Kusunga, Breitner, Andrade, Filadgo, Cardoso, Dias

Vitória FC Setúbal: Raeder – Alves, Venancio, Lourenco, Ruco – Pacheco, Tavares – Arnold, Horta, Makuszewski – Claro

Vitória FC Setúbal

Setúbal naposledy zvítězil také před osmi zápasy a od té doby se propadl tabulkou až na třinácté místo. Krizové jsou však až poslední čtyři zápasy, kde Vitória vždy odešla ze zápasu poražena a nevstřelila ani jedinou branku. Navíc si hráči často nezvládají konec zápasu. Červenou kartu vidělo v posledním čase hned pět hráčů a hned trojice z nich byla vykázána ze hřiště až v posledních minutách.
CF União Madeira

Madeira má velmi špatné období! Hráči Uniaa si nepřipsali vítězství již osm zápasů v řadě a propadávají se tabulkou k sestupovým příčkám. Nyní patří Madeiře až patnácté místo a před sestupovou sedmnáctou pozicí má náskok pouhé dva body. Madeira se trápí hlavně v koncovce! V pěti posledních zápasech se hráči prosadili pouze třikrát.
Dobré nedělní odpoledne, vítám všechny příznivce portugalského fotbalu. Dnes nás v rámci osmadvacátého kola čeká zápas CF União Madeira, která přivítá na svém stadionu Vitória FC Setúbal.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.