Ruská Premier Liga

FK Lokomotiv Moskva – FC Rubin Kazaň

1:0

konec (0:0)

03.04.2016, 16:00 • Stadion Lokomotiv, Moskva. Kapacita: 30,075 diváků. • 22. kolo • Ondřej Kočka (@OndraGS)

Tipsport: 1.9 3.34 4.4 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Lokomotiv Moskva o své výhře rozhodl až v 84. minutě. K výhře mu stačila jediná branka. Moskevský tým tak zůstane po dnešním kole na třetím místě nejvyšší ruské soutěže. Kazaň se přitom v průběhu druhé půle zlepšovala, ovšem ani to nestačilo. (18:16:29)

90+4

90+3

Až ve třetí minutě nastavení se k míči dostává Kazaň, asi už pozdě.

90+2

Teď se jim sice nepovedl ideálně rozehrát roh. U míče však Lokomotiv zůstane.

90+1

Domácí zahajují nastavený čas na útočné polovině.

90

Hlavní sudí nastaví 4 minuty.

89

Domácí brankář si skočil pro centr soupeře, při skoku se navíc srazil se spoluhráčem. Nic vážného, ale Marinato Guilherme nikam pospíchat nebude.

88

Z volného kopu šel do pokutového území dlouhý a nepřesný centr. Marinato Guilherme bude vykopávat.

87

Ale Kazaň to ještě nevzdává. Nyní bude zahrávat volný kop.

86

Lokomotiv si bude závěr zápasu hlavně hlídat a spoléhat bude na protiútoky.

85

Střídání v týmu FC Rubin Kazaň: ze hřiště odchází Ruslan Kambolov, přichází Igor Portňagin.

84

84. Petar ŠKULETIĆ - 1:0

84

Lokomotiv právě vstřelil branku!
Takový závěr se domácím líbí. Centr z pravé strany doráží do branky PETAR ŠKULETIĆ.

81

Blíží se konec. Nervozní tváře vidíme na domácí lavičce.

80

Střídání v týmu FC Rubin Kazaň: ze hřiště odchází Elmir Nabiullin, přichází Andrij Pyljavskij.

79

Žlutou kartu dostává Sergej Ryžikov (FC Rubin Kazaň). Hostující brankář dostává kartu za zdržování.

78

Tak už jsme se dočkali i u hostů.
Střídání v týmu FC Rubin Kazaň: ze hřiště odchází Vitalij Ustinov, přichází Gökdeniz Karadeniz.

77

Zatímco Lokomotiv už dostřídal, tak Kazaň stále neprovedla ani jednu změnu.

1:0

konec (0:0)

Branky: 84. Škuletić (Samedov)

Karty:   42. Michalik (LMO) – 38. Kambolov (RKZ), 52. Ustinov (RKZ), 79. Ryžikov (RKZ)

Držení míče: 59 % : 41 %.
Střely na branku: 5:1. Střely mimo: 6:4. Rohy: 4:0. Ofsajdy: 41:1. Fauly: 17:25.

FK Lokomotiv Moskva: Guilherme – Pejčinović, Ćorluka (66. N'Dinga), Ďurica, Vitalij Denisov – Tarasov (56. Alexej Mirančuk), Michalik – Samedov, Kolomejcev, Kasajev (76. Ignatěv) – Škuletić.
Náhradníci: Kočenkov, Abajev – Fernandes, Šešukov, Logašov, Ignatěv, Barinov, Henty, Janbajev, Alexej Mirančuk, N'Dinga, Žemaletdinov.

FC Rubin Kazaň: Ryžikov – Ustinov (78. G. Karadeniz), S. Kvěrkvelija, Bergström, Nabiullin (80. Pyljavskij) – Kambolov (85. Portňagin), Ozdojev – Caktaš, Děvič, Tkačuk – Kanunnikov.
Náhradníci: Jurij Nestěrenko, Akmurzin – Portňagin, Biljaletdinov, Kisljak, Ďaďun, G. Karadeniz, Džalilov, Pyljavskij, Achmetov.