MONACObet liga

Nové Mesto nad Váhom – FK POHRONIE

0:1

konec (0:0)

12.03.2016, 14:30 • Mestský štadión NMNV • Info o změnách stavu (Miroslav Revaj) sk

Tipsport: 2.4 3.4 2.5 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Hostia vyhrávajú tento zápas, postaral sa o tom svojim gólom v 76.minúte Ján Sojka! (16:32:52)

90

80

Dnešné stretnutie sleduje 260 divákov.

76

Pohronie dalo gól!

Prvý gól zápasu diváci vidia až v 76.minúte, postaral sa oň JÁN SOJKA a tak hostia idú do vedenia o jeden gól!

46

Začal sa druhý polčas.
V prvom polčase gól nepadol, takže je stav nerozhodný 0:0!

45

Prvý polčas sa skončil.

Informácie o priebehu zápasu môžu byť oneskorené, prípadne doplnené až na konci stretnutia! Za vzniknutú situáciu sa ospravedlňujeme a ďakujeme za pochopenie!

1

Stretnutie sa práve začalo.
Úvodné zostavy:

Nové Mesto nad Váhom: Belic – Šupka(C), P. Šebek, Vlado, Šupák, Lopušan, Jurica, L. Šebek, Živčic, Ranko, Kurtin
Náhradníci: Egri, Labuda, Rapavý, Jastráb, Vávra, Druxa

FK Pohronie Žiar n.H. Dolná Ždaňa: Holec – Hatok, Leško, Sekereš(C), Prikryl, Frimmel, Blaho, Paraj, Poliaček, Sojka, Matuškovič
Náhradníci: Pelegríni, Bališ, Páleník, Garaj, Hudák, Blahút, Packo

Rozhodca: Peter Vlčej – Roman Poracký, Peter Mihalík – Rastislav Jurenka.
Týmto víkendom opäť pokračuje druhá najvyššia futbalová súťaž na Slovensku, ktorá nesie názov DOXXbet liga. V skupine Západ tak na seba narazia celky Nové Mesto nad Váhom – FK Pohronie Žiar n.H. Dolná Ždaňa. Výkop zápasu je naplánovaný na 14:30!

Domáce mužstvo sa nachádza na 5.mieste s 28 bodmi a ešte nemá účasť v nadstavbovej časti o postup do Fortuna ligy istú. Hostia majú na svojom konte 36 bodov a nachádzajú sa na druhom mieste, prvé Borčice majú rovnaký počet bodov ako Pohronie, avšak Borčice majú lepšie skóre.
Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie sa začne o 14:30 a my vám z neho prinesieme informácie o zmenách stavu..