12.03.2016, 20:45 • Stadion Woudestein, Rotterdam • 27. kolo • Patrik Freith

Tipsport: 2.67 3.37 2.56 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Ode mě je to dnes vše, budu se těšit u dalších přenosů, na shledanou. (22:44:03)
Držení míče: 40 % : 60 %.
Střely na branku: 5:4. Střely mimo: 2:7. Rohy: 3:3. Ofsajdy: 2:0. Fauly: 14:16.
Na stadionu propukla obrovská radost, protože tato výhra může pomoci Excelsioru k záchraně v nejvyšší nizozemské soutěži. Po nezáživném prvním poločase jsem viděli úplně odlišný druhý poločas. Ve 49. minutě jsme viděli první branku, o kterou se postaral van Weert. V 54. minutě proměnil pokutový kop Stans a zvýšil na 2:0. Toto už vypadalo pro domácí velice nadějně. V 71. minutě snížil střídající de Leeuw, který upravil skóre na konečných 2:1. Excelsior se tak dotáhl na patnáctý Willem II, který je před celkem z Rotterdamu pouze o skóre.

90+3

90+2

Domácí odkopávají míč daleko od své branky.

90+1

Hosté faulují na polovině domácích, což Excelsioru vyhovuje.

90

Hlavní rozhodčí nastavuje 3 minuty!

89

Rusnák to myslel chytře, ale pouze o kousek netrefuje branku Muyterse.

88

Tak tohle může být nebezpečné. Hosté budou rozehrávat přímý kop přesně na hranici velkého vápna.

87

Hra je v posledních minutách často přerušována kvůli drobným faulům na obou stranách.

86

Idrissi nesouhlasil s odpískáním faulu a řekl pár slov směrem k hlavnímu rozhodčímu, který mu uděluje žlutou kartu.

85

Střídání v týmu SBV Excelsior: ze hřiště odchází Brandley Kuwas, přichází Daryl van Mieghem.

84

Muyters drží vedení domácích! Domácí brankář předvedl výborný zákrok proti střele de Leeuwa!

83

I s nastavením zbývá přibližně 10 minut, podaří se hostům alespoň vyrovnat?

82

Střídání v týmu SBV Excelsior: ze hřiště odchází Jeff Stans, přichází Kevin Vermeulen.
Střídání v týmu FC Groningen: ze hřiště odchází Danny Hoesen, přichází Alexander Sørloth.

80

Groningen začíná mít výrazný tlak, ale domácí se výborně brání.

79

De Leeuw měl jiný názor než hlavní rozhodčí a dal mu to hlasitě najevo. Žlutá karta pro hostujícího útočníka.

77

Burnet už se chystal ke střele, ale na poslední chvíli k němu přiběhl obránce domácích a střelu zablokoval.