Anglická Premier League

Liverpool FC – Manchester City

3:0

konec (2:0)

02.03.2016, 21:00 • Anfield Road, Liverpool • 28. kolo • Martin Augustin (@ogy_16)

Tipsport: 2.77 3.46 2.55 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To už je z mé strany vše. Přeji Vám hezký zbytek večera! (22:59:33)
Je konec! Liverpool dnes odehrál proti Manchesteru City vynikající zápas a ukázal, že se s ním musí stále počítat. Domácí si vypracovali dvoubrankový náskok už v první půli, ve 34. minutě se z dálky trefil Adam Lallana a ještě před pauzou se prosadil také skvěle hrající James Milner. Když pak v 57. minutě skóroval Roberto Firmino, bylo o vítězi zápasu jasno. Fotbalisté z Manchesteru prohráli už třetí ligové utkání v řadě a sen o zisku titulu se jim stále více vzdaluje.

90+3

90+3

V samém závěru ještě vyzkoušel Hartovu pozornost Nathaniel Clyne. Brankář City neměl problém.

90+3

Hart ještě bude vykopávat. Blíží se závěrečný hvizd.

90+1

Rozhodčí Atkinson nastaví tři minuty.

90+1

Benteke sklepl výkop Mignoleta k Joeovi Allenovi, který to zkoušel nesmírně chytře! Pokusil se Harta přehodit a balón skončil těsně nad břevnem!

90

Rozehrával Navas, ovšem našel jen hlavu Lovrena. Ibe pak odkopl míč do bezpečí.

89

Agüero se nedokázal prosadit do šance přes Hendersona. Je z toho alespoň rohový kop.

88

John Flanagan je v pořádku a zase zaujal své místo na pravém kraji obrany Reds.

88

Hromový potlesk vyprovází z trávníku Jamese Milnera, který odehrál zřejmě nejlepší zápas od příchodu do Liverpoolu. Zahraje si Jordon Ibe.

86

V domácí šestnáctce zůstal ležet John Flanagan, kterého zasáhl rukou do obličeje Kolarov. Krajní bek Reds zřejmě krvácí z nosu a tak musí přijít na řadu ošetření.

86

Běží už poslední pětiminutovka řádné hrací doby, o vítězi je rozhodnuto.

85

Přímý kop zahrával Jordan Henderson. Balón přelétl zeď a chyběly decimetry, aby zapadl k levé tyči z pohledu domácího záložníka!