konec (0:0)

28.02.2016, 17:00 • Estádio dos Barreiros • 24. kolo • Martin Švejkar

Tipsport: 1.88 3.5 4.15 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je ode mě pro tuto chvíli vše, na shledanou u dalšího online přenosu. (18:58:46)
Marítimo nakonec vítězí nejtěsnějším možným rozdílem a připisuje si důležité tři body, díky nimž odskočí svým konkurentům ze spodku tabulky.

90+6

90+6

Marítimo se ubránilo a rozhodčí následně ukončuje zápas.

90+6

Rohový kop pro Coimbru.

90+5

Hosté se usadili s míčem na útočné polovině a ještě se snaží o vyrovnání.

90+4

Marítimo mělo k dispozici rohový kop, ale hosté se ubránili.

90+3

Ghazaryan byl zastaven odpískaným ofsajdem.

90+1

Nastavuje se pět minut.

90+1

Fransérgio mohl rozhodnout pojišťovací brankou, ale Trigueira dobře zasáhl.

88

Žlutou kartu dostává Fransérgio (CS Marítimo).

86

Leandro Silva se pokoušel o vyrovnání, ale jeho střela míjí bránu.

82

Střídání v týmu CS Marítimo: ze hřiště odchází Baba, přichází Diallo.

79

Hosté se snaží zvýšit aktivitu, ale domácí zatím bez potíží hlídají hubené vedení.

76

Střídání v týmu Academica de Coimbra: ze hřiště odchází Paciencia, přichází Rabiola.

74

Střídání v týmu CS Marítimo: ze hřiště odchází Ferreira, přichází Briguel.

71

Na trávníku jsme teď viděli dvojí ošetřování, ale hra již může pokračovat.

69

Seco už mířil lépe a jeho zakončení musel likvidovat Haghighi.

67

Hostující Paciencia se dostal do zakončení, ale minul bránu.

64

Střídání v týmu CS Marítimo: ze hřiště odchází Soares, přichází Rodrigues.

64

Hosté měli k dispozici rohový kop, ale žádná zajímavá šance z toho nevzešla.

59

Baba už pálil o poznání přesněji, ale jeho zakončení zlikvidoval brankář Trigueira.

57

Ferreira dostal přihrávku do střelecké pozice, jenže jeho rána míjí bránu.

55

Žlutou kartu dostává Fernando Alexandre (Academica de Coimbra).

54

Střídání v týmu Academica de Coimbra: ze hřiště odchází Plange, přichází Lopes.

53

Střídání v týmu Academica de Coimbra: ze hřiště odchází Gui, přichází Seco.

48

Marítimo právě vstřelilo branku!
Autorem branky je BABA, který se prosazuje po přihrávce Dioga. Domácí konečně zúročili svou herní převahu a zaslouženě vedou.

47

Oba týmy vstoupily do druhého poločasu beze změn v sestavě.

46

V prvním poločase jsme se gólu nedočkali. Uvidíme, co přinese druhý poločas, který začne přibližně v 18:05.

Který z týmů vstřelí první branku ve druhém poločase?

Tipovat můžete do začátku 2. poločasu.

45+3

45+3

Hosté se úspěšně ubránili a první půle nejspíš skončí bezgólově.

45+2

V závěru poločasu ještě domácí rozehrají rohový kop.

45

Hostující Plange míjí bránu v době, kdy rozhodčí signalizuje dvě nastavené minuty.

44

Žlutou kartu dostává Alex Soares (CS Marítimo).

43

Baba míjí hostující bránu, domácím se zatím nedaří v zakončení.

41

Haghighi nakonec může pokračovat ve hře a konečně se opět hraje.

38

Domácí gólman je teď ošetřován, takže hra musí být přerušena.

37

Domácí Diogo se dostal do zakončení, jeho rána mířila na bránu, ale Trigueira zasáhl.

35

Coimbře se roh vůbec nepovedlo a dopředu se již žene domácí celek.

34

Hosté budou zahrávat rohový kop.

33

Baba tentokrát úplně minul bránu, takže Trigueira nemusel zasahovat.

29

Patrickova střela mířila mezi tři tyče, ale hosty zachránil dobrým zákrokem brankář Trigueira.

25

Míč se v posledních minutách pohybuje hlavně ve středu hřiště, domácí mohou litovat, že nevyužili svůj úvodní tlak.

23

Střela Bessy prolétla daleko od hostující brány.

21

Marítimo je nadále aktivnějším týmem, nyní bude rozehrávat přímý kop na útočné polovině.

19

Žlutou kartu dostává Azevedo (Academica de Coimbra).

18

Hostující Paciencia byl nachytán v ofsajdovém postavení.

16

Žlutou kartu dostává Leandro Silva (Academica de Coimbra).

11

Fransérgio prověřil Trigueiru, který jeho střelecký pokus bez větších potíží zneškodnil.

9

Domácí zahrávali rohový kop, po němž se dostal do zakončení Soares, ten však bránu minul.

6

Hostující Silva se dostal do střelecké pozice, ale Haghighi nemusel zasahovat, jelikož Silvova rána minula bránu.

4

Hosté se ubránili a Trigueira bude odkopávat od své brány.

3

Marítimo je v úvodních minutách aktivnější a nyní získalo standardku před soupeřovou šestnáctkou.

1

CS Marítimo: Haghighi – Patrick, Dirceu, Mauricio, Ferreira – Bessa, Fransergio, Soares – Diogo, Baba Ghazaryan.
Náhradníci: Wellington, Briguel, Diallo, Djousse, Nepomuceno, Plessis, Rodrigues.

Academica de Coimbra: Trigueira – de Lima, Real, Azevedo, Rafa – Silva, Alexandre, Gui – Plange, Paciencia, Ivanildo.
Náhradníci: Lee, Constancio, Lopes, Marinho, Piloto, Rabiola, Seco.

Rozhodčí: Artur Soares Dias – Rui Licinio Tavares Bruno Rodrigues.

Který z týmů vstřelí první branku v prvním poločase?

Tipovat můžete do začátku 1. poločasu.

Zdravím všechny fotbalové fanoušky! Na ostrov Madeira zavítá celek Academica de Coimbra, který ve městě Funchal nastoupí proti domácímu Marítimu. Celek z Madeiry je momentálně na třináctém místě s šestibodovým náskokem na sestupovou sedmnáctou pozici, na níž se momentálně ocitá právě jeho dnešní soupeř. Posune se Marítimo do klidnějšího středu tabulky, nebo se budou radovat hosté, kteří tím zamotají boj o záchranu?
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.