Martin Hanzal (ARI) 1+0, 3 střely, čas na ledě 19:37
Zbyněk Michálek (ARI) 0+0, 0 střel, čas na ledě 17:49.

Trestné minuty: 8 – 12
Využité přesilové hry: 1/5 – 0/3
Bodyčky: 12 – 17
Vyhraná vhazování: 48% – 52%.
Poslední utkání sobotního programu kanadsko-americké NHL je u konce. San Jose se díky rychlému gólu Tennysona a trefě Tierneyho dostalo do dvougólového vedení, po kterém sice snížil Hanzal, ale na víc se už Kojoti nezmohli. Po závěrečných gólech Hertla a Donskoie Sharks vítězí v poměru 4:1 a v tabulce Západní konference se posouvají na pátou příčku. Arizona naopak zůstává devátá a dveře do play-off se ji pomalu zavírají.

59:52

Domácí s pukem na hokejkách čekají na závěrečný hvizd a užívají si potlesk svých fanoušků, kteří mohou být s výkonem svých oblíbenců naprosto spokojení.

59:26

Utkání se už pouze dohrává ve středu hřiště, na výhře San Jose se už nemůže nic změnit.

59:00

Poslední minuta třetí třetiny.

58:41

58:41 Joonas DONSKOI - 4:1

58:41

San Jose právě vstřelilo branku!
Hosté zariskovali a odvolali brankáře. Do opuštěné klece se však trefil JOONAS DONSKOI a potvrdil vítězství Žraloků. Asistence: Mar-Edouard Vlasic, Joe Thornton.

58:19

Sharks se v přesilové hře nikam neženou, za aktuálního stavu jim to ale vyhovuje.

57:25

Michael Stone v útočném pásmu fauloval Zubruse a za úder do oblasti hlavy a krku oslabuje mužstvo Arizony.

56:56

Dnes poměrně nevýrazný Ekman-Larsson pár metrů před brankou vystřelil zápěstím, ale branka pro jeho pokus byla malá.

56:35

Ward si zkušeně poradil s útočícím Bødkerem i napadajícími soupeři a podržel kotouč na straně Sharks.

56:04

Obránce Connauton se při pěkné kombinaci na jeden dva doteky dostal do útoku, ale až ke střele nikoliv.

55:45

Hanzal na levé straně přisunul kotouč před hůl Domiho, jehož střela byla sražená nad mantinely.

55:29

Bødker zavezl puk do útočného pásma, kde zastavil puk pro Doana, jenž trefil jen předním clonícího Martina.

54:59

Pět minut před koncem třetí třetiny přichází na řadu reklamní přestávka. Po ní se Arizona bude snažit vstřelit kýžené dvě branky, jenže kdo ví, jak to mají po včerejším zápasu s Calgary hostující hráči se silami.

4:1

Branky a nahrávky: 3. Tennyson (Couture, Karlsson), 19. Tierney (Burns, Karlsson), 51. Hertl (Burns, Martin), 59. Donskoi (Vlasic, Thornton) – 22. Hanzal (Rieder)

San Jose Sharks: Jones (Stalock) – Braun, Vlasic, Burns, Martin, Tennyson, DeMelo – Pavelski (C), Thornton (A), Hertl – Ward, Marleau, Nieto – Wingels, Couture (A), Donskoi – Zubrus, Tierney, Karlsson.

Arizona Coyotes: Domingue (Lindback) – Murphy, Ekman-Larsson (A), Michálek, Dahlbeck, Stone, Grossmann, Connauton – Bødker, Vermette, Martinook – Doan (C), Richardson, Rieder – Duclair, Hanzal (A), Domi – Chipchura, Gaudet.

Rozhodčí: Kowal, Rehman – Miller, Shewchyk