2:3

po prodl. (0:0, 1:0, 1:2 - 0:1)

14.02.2016, 02:30 • United Center, Chicago • Martin Augustin (@ogy_16)

Tipsport: 2.3 3.65 2.87 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Dnešní utkání sledovalo 22107 diváků. S tímto konstatováním se s Vámi loučím a přeji Vám hezký zbytek noci! (05:30:19)

3. Ryan Kesler (ANA) 0+1
Hráči Anaheimu vítězí v Chicagu 2:3 v prodloužení a získávají dva body, které zase více upevní jejich pozici v elitní osmičce konferenční tabulky. Naopak domácí čekají na výhru už tři zápasy. Rozhodujícím momentem prodloužení bylo špatné domácí střídání, které Kačerům nabídlo přesilovou hru 4 na 3. Tu využil Ryan Getzlaf, jenž dorazil do branky ránu Fowlera.

Střely na branku v prodloužení – 1:3, celkem – 23:44.

62:16

62:16 Ryan GETZLAF - 2:3

62:16

Anaheim právě vstřelil branku!
Hosté nakonec nabídnutou šanci využili a v přesilovce rozhodují! Fowlerovu ránu od modré ještě Crawford vyrazil, ale pouze na hůl RYANA GETZLAFA, jehož dorážka prošla přesouvajícímu se domácímu brankáři pod betony – 2:3. Asistence: Cam Fowler a Sami Vatanen.

62:02

Perryho ránu z osy hřiště vykopl pravým betonem Crawford!

61:43

Toews vyhrál buly a domácí tak mohli vyhodit.

61:36

Kačeři si vzali time-out. Samozřejmě budou chtít v přesilovce 4 na 3 rozhodnout.

61:36

Domácí nezvládli střídání a najednou byli na ledě čtyři! Přichází tak trest za příliš mnoho hráčů.

61:04

Seabrook si šel pro hattrick, golfákem z pravého kruhu Andersena nepropálil.

60:20

Patrick Kane jel sám na Andersena. Zkusil efektní otočku, ale hostující brankář ho vychytal!

60:01

Je to tak, bude se prodlužovat. Hosté ve třetí části nejprve otočili skóre, když se trefili Jakob Silfverberg a Ryan Kesler. Domácí se ale nevzdali a v 53. minutě srovnali na 2:2 druhým zásahem Brenta Seabrooka v zápase.

Střely na branku ve 3. třetině – 5:18, celkem – 22:41.

Který z týmů vyhraje prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

2:3

Branky a nahrávky: 36. Seabrook (Kane, Keith), 53. Seabrook (Desjardins, Shaw) – 45. Silfverberg (Kesler, Fowler), 49. Perron (Getzlaf, Santorelli), 63. Getzlaf (Fowler, Vatanen)

Chicago Blackhawks: Crawford (Darling) – Keith (A), Hjalmarsson, Svedberg, Seabrook (A), Van Riemsdyk, Rozsíval – Kane, Toews (C), Shaw – Hossa, Anisimov, Panarin – Teräväinen, Danault, Sekáč – Pánik, Rasmussen, Desjardins. Trenér: Joel Quenneville

Anaheim Ducks: Gibson (41. Andersen) – Lindholm, Manson, Fowler, Bieksa, Despres, Vatanen – Perry (A), Getzlaf (C), Maroon – Silfverberg, Kesler (A), Cogliano – Ritchie, Rakell, Perron – Santorelli, Thompson, Garbutt. Trenér: Bruce Boudreau

Rozhodčí: Sutherland, L'Ecuyer – Devorski, Gibbs

Diváci: 22107