Chance liga

HC Slovan Ústí nad Labem – HC Slavia Praha

3:4

po s.n. (0:2) (2:1, 1:0, 0:2 - 0:0)

10.02.2016, 18:00 • Zimní stadion Ústí nad Labem, Masarykova 232/974, Ústí nad Labem-Bukov • 50. kolo • Zdeněk Kamínek ml. (@ZdenekKaminek)

Tipsport: 2.35 4.2 2.25 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

V samostatných nájezdech zvítězil tým HC Slavia Praha.
Autorem vítězné branky je NATHAN ROBINSON.

58:04

Slavia právě vstřelila branku!
Gól při hře bez brankáře! Po nacvičeném signálu přihrál Nathan Robinson (14+29) na střed volnému JAROSLAVU MARKOVIČOVI (18+21), který se štěstím srovnává skóre. Asistence: Nathan Robinson (14+29), Milan Hruška (5+14; dnes 0+2).

57:57

Pražané budou riskovat hru bez brankáře!

57:57

Oddechový čas pro hosty.

54:51

Využitá přesilovka! Jaroslav Markovič (17+22) adresoval křižnou přihrávku ŽIGOVI PAVLINOVI (7+21), který neměl potíže s trefením odkryté branky. Asistence: Jaroslav Markovič (17+22), Milan Hruška (5+13).

53:03

Slavia bude hrát přesilovou hru čtyři na tři. Lukáš Chalupa (UNL) míří do boxu trestoměřičů na dvě minuty za vysokou hůl.

Celkem TM v dnešním utkání: 4.
Celkem TM v letošním ročníku: 10.
Vyloučení celkem v zápase: 4:6, navíc Holomek TS [HÁK] – Ondráček TH [NARZ].

52:53

Současné vyloučení, hrát se bude čtyři na čtyři. Vyloučeni hráči:

Nathan Robinson (SLA) – menší trest za držení hole,
celkem TM v dnešním utkání: 4, celkem TM v letošním ročníku: 54;
Petr Tenkrát (UNL) – menší trest za hákování, celkem TM v letošním ročníku: 18.

Vyloučení celkem v zápase: 3:6, navíc Holomek TS [HÁK] – Ondráček TH [NARZ].

Dnešní utkání sleduje 2 485 diváků.

48:42

Čermák se dostal do brejku, ze kterého si na Soukupa nepřišel. Brankář Slovanu sklízí obdiv v podobě velkého potlesku.

47:50

Puk poskakoval po brankovišti Soukupa, kde se ho snažili z bezprostřední blízkosti dorážet Tuominen a Pavlin. Ústecký gólman udržel kotouč před brankovou čárou.

47:11

Šance v podobě přesilovky pro hosty. Jiří Kuchler (UNL) vyloučen na dvě minuty za hákování.

Celkem TM v letošním ročníku: 30.
Vyloučení celkem v zápase: 2:5, navíc Holomek TS [HÁK] – Ondráček TH [NARZ].

45:10

Melka byl rozjetý a ze svého postavení dostal i Hylákovu svatyni. Na ledovou plochu přivolán ledař s vrtačkou.

44:20

Ladislav Gengel prošel obranou hostů jako nůž máslem a octl se rázem v samostatném úniku. Ve finální fázi volil centr druhé formace bekhendový blafák, úmysly ústeckého útočníka přečetl Alexandr Hylák.

35:48

Poměr sil na ledě se srovná. Lukáš Chalupa (UNL) míří za katr na dvě minuty za hákování.

Celkem TM v letošním ročníku: 8.
Vyloučení celkem v zápase: 1:5, navíc Holomek TS [HÁK] – Ondráček TH [NARZ].

34:35

Holomek zůstal ležet na ledě po střetu s Pavlinem, hra přerušena.

32:00

David Bernad ukázal fanouškům z nosítek palec, že je v pořádku. Slovan čeká pětiminutová přesilovka.

32:00

Martin Ondráček (SLA) inkasoval za ošklivý faul na Davida Bernada trest ve hře za naražení zezadu. Pětiminutový trest odpyká Petr Tejral.

Celkem TM v dnešním utkání: 27.
Celkem TM v letošním ročníku: 27.
Vyloučení celkem v zápase: 0:5, navíc Holomek TS [HÁK] – Ondráček (SLA) TH [NARZ].

32:00

Na ledovou plochu okamžitě přispěchal lékař, přinášena jsou i nosítka.

32:00

David Bernad zůstal ležet bezmocně v rohu, rozhodčí přerušil hru.

30:21

Ústí nad Labem právě vstřelilo branku!
Využitá přesilovka! Lukáš Chalupa (2+3) nalezl v mezikruží nikým neobsazeného DAVIDA TŮMU (23+21; dnes 1+1), který přízemní střelou k pravé tyči navyšuje vedení Slovanu. Asistence: Lukáš Chalupa (2+3), Daniel Sobotka (4+7; dnes 1+1).

29:29

Pátá početní výhoda pro domácí. Dvid Hruška (SLA) potrestán menším trestem za zdržování hry – vystřelení puku mimo hřiště.

Celkem TM v letošním ročníku: 18.
Vyloučení celkem v zápase: 0:5, navíc Holomek (UNL) TS [HÁK].

27:06

Na ledě zůstal ležet David Hruška, rozhodčí přerušili hru.

26:13

Trestné střílení provede Milan Hruška.

26:13

Po faulu Ondřeje Holomka, hákování, bylo nařízeno trestné střílení ve prospěch hostů.

24:19

Kloz měl na čepeli třetí gól Slovanu, na poslední chvíli ale fantasticky zasáhl ležící Hylák, který do dráhy kotouče vložil ruku a zabránil tak domácím ve skórování.

23:06

Čtvrtá přesilovka ve prospěch Severočechů. Žiga Pavlin (SLA) si musí jít odsedět dvě minuty za vysokou hůl.

Celkem TM v letošním ročníku: 50.
Vyloučení celkem v zápase: 0:4.

Byla doplněna druhá asistence u prvního gólu domácích!

19:54

Využitá přesilovka! Gól do šatny! Obrat! Jan Kloz (21+29) zahlédl na hranici útočného pásma DANIELA SOBOTKU (4+6), který si mírně sjel směrem k brance a prostřelil vše, co mu stálo v cestě. Asistence: Jan Kloz (21+29), David Tůma (22+21).

19:11

Třetí přesilová hra pro Slovan. Martin Ondráček (SLA) obdržel menší trest za sekání.

Celkem TM v letošním ročníku: 2.
Vyloučení celkem v zápase: 0:3.

13:54

Druhá přesilová hra pro Ústí nad Labem. Zdeněk Bahenský (SLA) inkasoval dvě minuty za napadení.

Celkem TM v letošním ročníku: 46.
Vyloučení celkem v zápase: 0:2.

03:23

Početní výhoda pro domácí. Nathan Robinson (SLA) si počínal za hranicí pravidel v útočném pásmu, za což mu hlavní rozhodčí Michal Škrobák vyměřil menší trest za podražení.

Celkem TM v letošním ročníku: 52.
Vyloučení celkem v zápase: 0:1.

01:55

Rychlá odpověď v podání Slovanu! Jan Křivohlávek (4+6) využil přečíslení dva na jednoho a z pravé strany servíroval finální přihrávku ANTONÍNU MELKOVI (8+18), který střelou do odkryté branky vyrovnal. Asistence: Jan Křivohlávek (4+6), David Merta (6+7).

00:24

Pražané těží z první šance a jdou brzy do vedení! David Hruška (11+15) přihrál z pravého kruhu k opačné tyči MILANU MIKULÍKOVI (10+9), který se z bezprostřední blízkosti do odkryté branky nemýlil. Asistence: David Hruška (11+15), David Šafránek (12+9).

Před začátkem střetnutí je předán šek Šimonovi Rostislavovi Janušovi, který trpí centrální svalovou hypotonií s mitochondriálním onemocněním. Hráči Slovanu darováním plazmy vybrali 26 000,- Kč.

3:4

Branky a nahrávky: 2. Melka (Křivohlávek, Merta), 20. Sobotka (Kloz, Tůma), 31. Tůma (Chalupa, Sobotka) – 1. Mikulík (D. Hruška, Šafránek), 55. Pavlin (Markovič, M. Hruška), 59. Markovič (Robinson, M. Hruška), rozh. náj. Robinson