Chance liga

HC Stadion Litoměřice – Sportovní klub Kadaň

3:2

po s.n. (1:0) (1:1, 0:1, 1:0 - 0:0)

10.02.2016, 18:00 • Kalich Arena • 50. kolo • Daniel Chládek, Vojtěch Martinek (@mrtnkv)

Tipsport: 1.85 4.3 2.96 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Je dobojováno, kališníkům se podařilo ve třetí části vyrovnat a poslat tak utkání do prodloužení. V něm se nikdo neskóroval a o vítězi dnešního klání mezi osmým a desátým celkem tabulky tak musely rozhodnout dovednostní soutěže, ve kterých se prosadil pouze domácí kanonýr Zdeněk Doležal.

Já se s vámi loučím, přeji příjemný zbytek večera a zase někdy napočtenou. (20:37:23)

V samostatných nájezdech zvítězil tým HC Stadion Litoměřice, autorem vítězného nájezdu je ZDENĚK DOLEŽAL.

Samostatné nájezdy začínají.
Na led Kalich Areny míří červená rolba, po úpravě ledové plochy uvidíme samostatné nájezdy.

65:00

Prodloužení skončilo.

64:38

Doležal se ujal puku a kališníci míří do pravděpodobně poslední útočné akce dnešního zápasu.

64:00

Je před námi poslední minuta nastaveného času. Uvidíme nájezdy?

62:57

V prodloužení jsou vidět obzvláště hosté, Stadionu se nedaří se probojovat ven z obranného pásma.

62:20

Tejnor neudržel balanc a místo střely tak o puk v pádu přišel.

61:15

Šulcovo nahození zblokoval jeden z obránců Kadaně, protiútok je ten tam.

60:23

Kadaňští neotálejí a míří do útočného pásma.

60:01

Šedesát minut o vítězi dnešního souboje nerozhodlo, následuje pětiminutové prodloužení.

3:2

Branky a nahrávky: 6. Nedvídek (Toman, Kalla), 47. Vantuch (Nedvídek, Kopta), rozh. náj. Doležal – 9. Černý (Trefný, Kadlec), 23. Vrána (Koblasa, Trefný)